Gestolen goederen gevonden bij surveillance op industrieterrein Wemeldinge
WEMELDINGE - Een Roosendaler is donderdagavond op de Choorhoekweg in Wemeldinge aangehouden voor heling. ‘In de auto waarin hij reed lagen diverse goederen die vermoedelijk gestolen zijn’, laat de politie vrijdag weten.
Een politieman surveilleerde vanwege recente diefstallen uit vrachtauto’s donderdagavond op de industrieterreinen in de gemeente Kapelle. ‘Hij zag rond 21.15 uur op de Choorhoekweg een ouder type Mercedes stationcar rijden die zich daar al eerder verdacht zou hebben opgehouden. De agent gaf een stopteken en de bestuurder, die alleen in de auto zat, heeft dat opgevolgd.’
De bestuurder, een 49-jarige Roosendaler, is een bekende van de politie inzake vermogensdelicten. ‘In de auto lag onder meer gestolen hijsmateriaal van een kraanverhuurbedrijf en een eveneens van diefstal afkomstige hoogtemeter. Dat geldt ook voor de velgen en banden onder het voertuig. Twee gedupeerde eigenaren hebben goederen als hun rechtmatig eigendom herkend.’
Meer uit Reimerswaal
KAPELLE- De Zonnebloemafdeling Goes-Kapelle organiseert op zaterdag 22 november een optreden van het accordeonorkest Accordeola in het Heer Hendrikhuis aan de Te Werfstraat 18.
1 maand geledenYERSEKE - Ondanks het eerdere besluit om de officiële intocht van Sinterklaas af te gelasten, heeft Sinterklaas zaterdag toch voet aan wal gezet in Yerseke. De Sint kwam met zwart geschminkte Pieten, een onderwerp dat al langere tijd tot discussie leidt. Actievoerders waren niet aanwezig, waardoor de alternatieve intocht rustig verliep.
1 maand geledenHANSWEERT - Sinterklaas en zijn pieten staan te trappelen om voet aan wal te zetten in Hansweert. Ze hebben goed nieuws: de pakjesboot ligt op koers en Sint en zijn pieten hopen zondag 16 november rond 14.30 uur te arriveren in de buitenhaven bij de steiger van het fiets-voetveer. Muziekvereniging EMM/ Scheldegalm zal het gezelschap verwelkomen met de bekende sinterklaas-meezingers.
1 maand geledenKrabbendijke - Het voormalig veilingterrein in Krabbendijke krijgt een nieuwe invulling. De gemeenteraad heeft duidelijke kaders vastgesteld voor de inrichting van het terrein, dat een groene ontmoetingsplek voor het dorp moet worden.
1 maand geledenYERSEKE - De gemeente Reimerswaal bereidt zich voor op een aangekondigde demonstratie tijdens de sinterklaasintocht in Yerseke, komende zaterdag 15 november.
1 maand geledenKAPELLE/ BIEZELINGE - Nova Melodica uit Kapelle-Biezelinge bestaat 55 jaar! Reden om terug te kijken, dankbaar te zijn en feest te vieren! Het jongerenkoor en -combo, onder leiding van dirigent Marianne van Dijke, viert dit met een muzikaal optreden op zaterdag 15 november in Theater De Mythe in Goes. Met een gevarieerd programma vol krachtige gospelsongs wordt u meegenomen op een reis vol van hoop en verwachting. Juist in het donker laten hoop en vertrouwen ons uitzien naar de toekomst. De zon zal opnieuw opgaan, iedere dag weer.
1 maand geledenWaarde - Wie de garage bij Dirk en Jeanette Verburg inloopt, hoort het meteen: een vrolijk koor van getjilp, gefluit en gekwetter. Via een trapje naar boven kom je in een ruimte die letterlijk leeft. De hele bovenverdieping is één grote volière, gevuld met wel 130 kanaries en dwergpapegaaitjes.
1 maand geleden