Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geslaagd paasweekend voor Vrienden van Siem: 4400 euro voor goede doel

Geslaagd paasweekend voor Vrienden van Siem: 4400 euro voor goede doel

THOLEN - Het was een geslaagd paasweekend voor stichting Vrienden van Siem. De stichting haalde namelijk met twee acties in totaal 4400 euro op voor het goede doel.

Vrienden van Siem is de afgelopen weken bezig geweest met het opzetten van een paasactie. Daarvoor kregen zij veel bestellingen binnen. Daarnaast gingen op tweede paasdag ook 60 auto’s in een puzzeloriëntatierit de strijd met elkaar. Het bedrag dat werd opgehaald met deze twee acties, gaat naar een goed doel: het ZRTI - Zuidwest Radiotherapeutisch Instituut Vlissingen. 

“Door de vele bestellingen, deelnemers en daarnaast de inzet van vrijwilligers en vrijgevende sponsoren hebben deze activiteiten samen het bedrag van 4400 euro opgeleverd voor het goede doel van 2023”, aldus Vrienden van Siem. “De stichting bedankt ieder die op welke manier dan ook heeft bijgedragen aan dit geslaagde paasweekend!”

Meer uit Tholen

Persoonlijke oogzorg dichtbij huis

ADVERTORIAL - Goede oogzorg is essentieel voor kwaliteit van leven. In de regio West-Brabant kunnen inwoners nu terecht bij Xpert Clinics, waar persoonlijke aandacht en specialistische zorg centraal staan. Met vestigingen in onder andere Etten-Leur en Bergen op Zoom is hoogwaardige oogzorg dichterbij dan ooit.

1 dag geleden
UWV Zeeland: ‘Veel werkgevers verwachten problemen door pensionering werknemers’

ZEELAND - Bijna 4 op de 10 werkgevers verwachten dat er in hun organisatie de komende vijf jaar werknemers met pensioen gaan. Binnen de overheid en de industrie ligt dit aandeel veel hoger. Werkgevers in deze sectoren verwachten ook vaker dat dit gevolgen heeft voor hun bedrijfsvoering. In sectoren zoals de handel en de specialistische zakelijke dienstverlening verwachten werkgevers dit juist minder vaak. Dit blijkt uit een landelijk onderzoek van UWV onder 3.550 werkgevers. In Zeeland is het aandeel werknemers van 60 jaar of ouder 11 procent, iets hoger dan het landelijke gemiddelde van 10 procent.

1 dag geleden
Aan de keukentafel met Fleur Verloo: ‘Je moet risico’s durven nemen en vertrouwen hebben in jezelf’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

BERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Fleur Verloo van The Foodystore.

2 dagen geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘De brug over het Schelde-Rijnkanaal’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

2 dagen geleden
Programma Koningsdag Stavenisse 2026

STAVENISSE - Stavenisse maakt zich op voor een gezellige en feestelijke Koningsdag op maandag 27 april. In het dorp wordt een gevarieerd programma georganiseerd voor alle leeftijden, met activiteiten in de ochtend en middag.

3 dagen geleden
Programma Koningsdag Sint Philipsland 2026

SINT-PHILIPSLAND - Het oranjecomité van Sint Philipsland heeft weer een gevarieerd programma samengesteld voor Koningsdag.

3 dagen geleden
Lintjesregen: Deze 9 Tholenaren zijn verrast met een Koninklijke onderscheiding

THOLEN - Negen inwoners van de gemeente Tholen zijn vrijdag door burgemeester Marleen Sijbers verrast met een Koninklijke onderscheiding. Acht mogen zich voortaan Lid in de Orde van Oranje-Nassau noemen en Leen Geluk werd zelfs benoemd tot Ridder.

4 dagen geleden