Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geslaagd paasweekend voor Vrienden van Siem: 4400 euro voor goede doel

Geslaagd paasweekend voor Vrienden van Siem: 4400 euro voor goede doel

THOLEN - Het was een geslaagd paasweekend voor stichting Vrienden van Siem. De stichting haalde namelijk met twee acties in totaal 4400 euro op voor het goede doel.

Vrienden van Siem is de afgelopen weken bezig geweest met het opzetten van een paasactie. Daarvoor kregen zij veel bestellingen binnen. Daarnaast gingen op tweede paasdag ook 60 auto’s in een puzzeloriëntatierit de strijd met elkaar. Het bedrag dat werd opgehaald met deze twee acties, gaat naar een goed doel: het ZRTI - Zuidwest Radiotherapeutisch Instituut Vlissingen. 

“Door de vele bestellingen, deelnemers en daarnaast de inzet van vrijwilligers en vrijgevende sponsoren hebben deze activiteiten samen het bedrag van 4400 euro opgeleverd voor het goede doel van 2023”, aldus Vrienden van Siem. “De stichting bedankt ieder die op welke manier dan ook heeft bijgedragen aan dit geslaagde paasweekend!”

Meer uit Tholen

Waterschap onderzoekt intrek van vis naar Zeeuwse binnenwateren

THOLEN - Op meerdere plekken in Zeeland is de afgelopen maanden onderzocht hoe jonge trekvissen, zoals glasaal (jonge paling) en driedoornige stekelbaars, vanuit zee naar het binnenwater trekken. Vrijwilligers hebben dit onderzoek uitgevoerd onder leiding van RAVON, samen met waterschap Scheldestromen, de Provincie Zeeland en Rijkswaterstaat.

1 uur geleden
Woningen zonder water na gesprongen waterleiding aan Wilhelminastraat

SINT PHILIPSLAND- Aan de Wilhelminastraat is zaterdagavond een waterleiding gesprongen. Een onbekend aantal woningen kwam zonder water te zitten. Twee onderdelen van de leiding moesten vervangen worden om het probleem te verhelpen. Het is niet duidelijk waardoor de waterleiding geknapt is.

5 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Het gouden uur bij Scherpenisse’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Karin van den Houten die de spotlight mocht vangen.

7 uur geleden
Het Roosevelt Debat over vrijheid van godsdienst met prominente sprekers

OUD-VOSSEMEER - Op 21 mei organiseert Stichting Roosevelt Oud-Vossemeer opnieuw het inmiddels bekende Roosevelt Debat. Dit jaar staat het debat in het teken van een actueel en maatschappelijk urgent thema: vrijheid van godsdienst.

1 dag geleden
Politie registreert opnieuw bijna 13.000 geweldsincidenten tegen agenten

NEDERLAND - Politiemedewerkers kregen in 2025 in totaal 12.896 keer te maken met agressie en geweld tijdens hun werkzaamheden. Dat blijkt uit de nieuwste cijfers over geweld tegen politieambtenaren (GTPA). Het aantal incidenten ligt daarmee iets hoger dan in 2024, toen het om 12.543 gevallen ging.

1 dag geleden
Veiling Sint-Annaland gaat voor het eerst zijn aardappelen digitaal veilen

SINT-ANNALAND - Veiling Sint-Annaland zet een stap richting de toekomst en gaat digitaal veilen. Deze keuze past bij de veranderingen in de markt en het lagere aantal kopers dat nog op locatie aanwezig is. Met deze stap blijft de veiling doen waar zij voor staat: het organiseren en verbeteren van de afzet en de prijs van de aardappelen van haar leden.

1 dag geleden
Vossemeerse imker slaat alarm: ‘Twaalf hoornaars in één week is heel veel’

OUD-VOSSEMEER - Terwijl de eerste zonnestralen de boomgaarden en tuinen op het eiland in bloei zetten, ontwaakt ook een minder welkome gast uit zijn winterrust: de Aziatische hoornaar. Deze invasieve wespensoort, die zich de afgelopen jaren steeds verder in Nederland heeft verspreid, vormt een serieuze bedreiging voor honingbijen en andere belangrijke insecten. De gemeente Tholen grijpt daarom opnieuw in met extra maatregelen. Afgelopen week zijn in het buitengebied vijftig extra lokvallen geplaatst. "Als we de koninginnen nu onderscheppen, voorkomen we dat er in de zomer grote nesten ontstaan."

2 dagen geleden