Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geslaagd paasweekend voor Vrienden van Siem: 4400 euro voor goede doel

Geslaagd paasweekend voor Vrienden van Siem: 4400 euro voor goede doel

THOLEN - Het was een geslaagd paasweekend voor stichting Vrienden van Siem. De stichting haalde namelijk met twee acties in totaal 4400 euro op voor het goede doel.

Vrienden van Siem is de afgelopen weken bezig geweest met het opzetten van een paasactie. Daarvoor kregen zij veel bestellingen binnen. Daarnaast gingen op tweede paasdag ook 60 auto’s in een puzzeloriëntatierit de strijd met elkaar. Het bedrag dat werd opgehaald met deze twee acties, gaat naar een goed doel: het ZRTI - Zuidwest Radiotherapeutisch Instituut Vlissingen. 

“Door de vele bestellingen, deelnemers en daarnaast de inzet van vrijwilligers en vrijgevende sponsoren hebben deze activiteiten samen het bedrag van 4400 euro opgeleverd voor het goede doel van 2023”, aldus Vrienden van Siem. “De stichting bedankt ieder die op welke manier dan ook heeft bijgedragen aan dit geslaagde paasweekend!”

Meer uit Tholen

Nepagenten actief in Tholen, politie waarschuwt voor telefonische oplichters

THOLEN - De politie heeft donderdagmiddag een burgernetmelding verstuurd met de waarschuwing dat er nepagenten actief zijn in Tholen. Er wordt opgeroepen om hier niet in te trappen.

1 uur geleden
Alles wat je moet weten over de 77e Wielerronde van Oud-Vossemeer

OUD-VOSSEMEER - Nog even en de wielrenners razen weer door de Vosmeerse straten. De Wielerronde van Oud-Vossemeer is elk jaar een sportief hoogtepunt voor het dorp. Ook de 77e editie belooft weer spektakel. Dit is wat je moet weten over de wielerronde komende zaterdag.

2 uur geleden
SP Tholen: ‘Iedereen heeft recht op een veilig en fijn leven in iedere woonkern’ [GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 2026]

THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 6: SP Tholen.

5 uur geleden
CDA Tholen: ‘Wij kiezen voor samenwerking en gezond verstand’ [GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 2026]

THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 5: CDA Tholen.

8 uur geleden
Nieuwe Bravis wordt gebouwd door vier bedrijven met ervaring bij andere ziekenhuizen

WEST-BRABANT/THOLEN - Op weg naar het nieuwe Bravis ziekenhuis in West-Brabant is een belangrijke mijlpaal bereikt. Na een uitvoerige selectie, die bijna zes maanden heeft geduurd, is de bouw voorlopig gegund aan consortium FourCare. FourCare is een samenwerking tussen de gerenommeerde bouwbedrijven Trebbe en Van Wijnen en technisch dienstverleners Unica en Equans.

10 uur geleden
Thoolse lijsttrekkers gaan donderdag met elkaar in debat over zes onderwerpen

OUD-VOSSEMEER - In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen gaan lijsttrekkers op donderdag 12 maart met elkaar in debat in De Vossenkuil. Ze bespreken zes actuele thema's, zoals parkeerproblemen en woningbouw. Alle lijsttrekkers zijn uitgenodigd om aan te schuiven.

1 dag geleden
ChristenUnie Tholen: ‘Wij willen samen met u blijven bouwen aan een ‘Mooi Tholen’’ [GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 2026]

THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 4: ChristenUnie Tholen.

1 dag geleden