Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geslaagd! Demissionair onderwijsminister Arie Slob op bezoek bij Roos Bimmel in Domburg

Geslaagd! Demissionair onderwijsminister Arie Slob op bezoek bij Roos Bimmel in Domburg

DOMBURG - Roos Bimmel uit Domburg kreeg donderdag de verrassing van haar leven, toen demissionair onderwijsminister Arie Slob opeens voor de deur stond met een taart, om haar te feliciteren met haar diploma. ‘Mijn ouders waren op de hoogte van zijn komst, maar ze hadden het mij niet verteld. Het was écht een grote verrassing. Super!”

Roos slaagde aan de SSG Nehalennia Kruisweg voor het vmbo. Na de zomervakantie gaat ze op dezelfde school verder met de havo, op de locatie Breeweg. Ze is enorm opgelucht dat ze geslaagd is. Ze kan nu weer lekker vooruitkijken. Dat Arie Slob opeens voor de deur stond was niet alleen een verrassing; het was ook best spannend. Roos: “het ging zo snel allemaal. Hij was bijna een uur bij ons in de tuin, maar door de hectiek van de aanwezige media heb ik niet echt opgeslagen waar we het allemaal over hebben gehad. Maar het was wel leuk. Kort voor de examens sprak ik samen met andere leerlingen ook al met hem, via een videoverbinding. Dat ging over examen doen in coronatijd. We kenden elkaar dus wel al een klein beetje.”

Echt feest heeft Roos nog niet gevierd. “Dat komt later wel. Veel van mijn schoolvriendinnen wonen in Middelburg. We regelen nog wel wat.” Lekker vakantievieren dan? “Ook dát komt later nog wel. Ik ga nu eerst maar eens een zomer werken. Ik werk in een winkel van Bomont. Voor mij nog even geen luieren en feesten dus. Maar reken maar dat ik blij ben!”

Meer uit Middelburg

Arnemuiden 3 krijgt met gelijkspel te weinig tegen TTCM

ARNEMUIDEN - De tafeltennissers van Arnemuiden hebben zaterdag een dure nederlaag geleden in de landelijke 2e divisie. Ze verloren de wedstrijd in Bergen op Zoom tegen Het Markiezaat 1 met 7-3.

5 uur geleden
Schaakteam Oostkapelle verliest van De Zwarte Dame uit Kruiningen

OOSTKAPELLE - Deze week moest de schaakclub van Oostkapelle een wedstrijd spelen tegen het B team van De Zwarte Dame uit Kruiningen. 

7 uur geleden
Gratis activiteiten voor mantelzorgers in Middelburg en Veere tijdens Week van de Mantelzorg

MIDDELBURG/DOMBURG - Op 10 november is het weer zover: de jaarlijkse Dag van de Mantelzorg. Een dag waarop in heel Nederland aandacht wordt besteed aan de onmisbare inzet van mantelzorgers. Mantelzorgorganisatie Manteling zet mantelzorgers uit de gemeenten Middelburg en Veere ook dit jaar in het zonnetje, als blijk van waardering voor hun dagelijkse zorg en betrokkenheid.

1 dag geleden
Meerdere arrestaties na geweldsincidenten bij winkelcentra

MIDDELBURG - De politie heeft deze week meerdere personen aangehouden na twee afzonderlijke mishandelingen in de buurt van winkelcentra.

1 dag geleden
Zeeuwse Leefstijlroute van start in Middelburg

MIDDELBURG - De Zeeuwse leefstijlroute is ook in Middelburg van start gegaan. Dit project is een serie van 20 weken waarin gewerkt wordt aan een betere conditie met als basis wandelen. Voor de wekelijkse wandelingen op de woensdagavond doen we eerst oefeningen voor balans- coördinatie en kracht, daarna kan je kiezen uit 3 wandel afstanden.

2 dagen geleden
Erwin van den Broek viert dertig jaar vrijwilligerswerk bij scouting Koudekerke

KOUDEKERKE - Erwin van den Broek is al bijna dertig jaar vrijwilliger bij scouting 'De Valkeniers' in Koudekerke.

3 dagen geleden
Tennisvereniging Zer Oirts verhuist naar De Biezenweie in Serooskerke

SEROOSKERKE - Tennisvereniging Zer Oirts in Serooskerke krijgt een nieuw onderkomen in De Biezenweie, aan de rand van het dorp. Naar verwachting vindt de oplevering begin 2027 plaats. Hiermee is de weg vrij voor de bouw van de basisschool op de huidige locatie van het tenniscomplex. Het verplaatsen van Zer Oirts maakt tevens padelbanen in de openlucht mogelijk. Ook kan het Zandputgebied hiermee verder worden ontwikkeld.

3 dagen geleden