Geslaagd? Dan zetten wij je in het zonnetje!
THOLEN - De examens zitten er op! Jarenlang heb je uitgekeken naar dit moment en als het een beetje meezit, heb jij straks gewoon je diploma op zak!
Normaal hoort daar een groot feest bij, maar dat is helaas niet mogelijk vanwege de coronamaatregelen. Daarom willen wij geslaagden graag op een andere manier in het zonnetje zetten.
Stuur ons vóór maandag 14 juni een leuke ‘geslaagd!’-foto van jezelf. Dit kan onder vermelding van de naam, leeftijd, woonplaats en school. Dan plaatsen wij op 16 juni jouw foto in de Thoolse Bode. Foto’s kan je sturen via www.internetbode.nl/geslaagd.
Natuurlijk mag je ook je (klein)kind verrassen met een foto in de krant.
Meer uit Tholen
SINT-MAARTENSDIJK - Wie kan er mooier vertellen over zijn vak dan degene die er dagelijks mee bezig is. Waar komt zijn of haar liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er nou zo mooi aan het vak? En hoe ziet een werkdag er eigenlijk uit? Deze week: bestuurslid Thana Kammeijer en vrijwilliger Saar van Keulen van Stichting Goed Ontmoet.
12 uur geledenWEST-BRABANT- Het landelijke servicenummer van de politie, 0900-8844, heeft een groot aantal meldingen ontvangen van mensen die een e-mail van Europol en de Nationale Politie hebben ontvangen. Ze worden beschuldigd van het in bezit hebben en verspreiden van kinderporno. Deze e-mail, waaronder de naam van Korpschef Janny Knol staat, is nep. De politie adviseert met klem om de mail te negeren.
15 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenWOENSDRECHT- Na uitgebreid rechercheonderzoek en een goede samenwerking met de vier districten van de eenheid Zeeland-West-Brabant en het cyberteam van de Dienst Regionale Recherche, is het gelukt om een verdachte uit de gemeente Woensdrecht aan te houden. De 22-jarige man wordt ervan verdacht minderjarigen als nepagent aan te sturen en daarmee mensen op te lichten.
1 dag geledenWEST-BRABANT/ZEELAND - De Rotterdamse recherche heeft bij twaalf verdachten meer dan honderd sieraden in beslag genomen. De groep deed zich voor als agenten en beroofde zo tientallen mensen van geld en waardevolle spullen. De slachtoffers zitten verspreid over het hele land, mogelijk ook in West-Brabant en Zeeland. De politie zoekt nu de rechtmatige eigenaren van de gevonden sieraden.
2 dagen geledenSCHERPENISSE - De brandweer heeft donderdagavond een automobilist bevrijd uit een bestelbus die bij Scherpenisse van een dijk was gereden en gekanteld tot stilstand was gekomen. De man is meegenomen naar het politiebureau.
2 dagen geledenTHOLEN - Het college van burgemeester en wethouders was op de hoogte van de onderhoudsopgave aan de Thoolse brug, maar wist vooraf niet hoe de werkzaamheden precies zouden worden uitgevoerd. Dat schrijft het college in de beantwoording van schriftelijke vragen van raadslid Arjan Deurloo. Pas toen Rijkswaterstaat duidelijkheid gaf over de planning, is de gemeenteraad geïnformeerd.
3 dagen geleden