Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

‘Geschiedenis was lastig, verder vond ik het wel te doen’

‘Geschiedenis was lastig, verder vond ik het wel te doen’

VLISSINGEN - Havist Seppe Bremmers (16) haalde zijn diploma aan SSG Nehalennia in Middelburg. Volgend jaar gaat hij ICT studeren aan de HZ in Vlissingen. Geschiedenis vond hij tijdens de examens het moeilijkste.

Echt moeilijk vond Seppe de examens niet. “Geschiedenis was lastig, verder vond ik het wel te doen.” Na de vakantie gaat hij ICT studeren, maar eigenlijk zou hij liever gitaarbouw in het Belgische Puurs gaan doen. “Ik heb een gitaar gebouwd voor mijn profielwerkstuk. Ik had het grote geluk dat ik die bij Sjak Zwier in Vlissingen mocht bouwen”, vertelt Seppe. “Ik ging er eigenlijk alleen het hout kopen en toen vroeg hij of ik hem daar wilde bouwen. Daar zeg ik natuurlijk geen nee tegen.” Voor zijn profielwerkstuk kreeg Seppe een 8. “Ik heb de gitaar gebouwd en hem laten beoordelen voor het profielwerkstuk. Het is een Telecaster. Nu ben ik de gitaar nog verder aan het afwerken. Ik wilde graag een kopie van een Telecaster Paisley uit 1969. Nu heb ik de paisleyprint erop geplakt en binnenkort kan de gitaar gespoten worden.”

Het zelf bouwen van een gitaar is Seppe zo goed bevallen dat het smaakt naar meer. “Er is een goeie opleiding gitaarbouw in Puurs”, weet hij. “Maar daar hebben ze een wachtlijst en ik kan er nog niet terecht. En het is moeilijk te bereiken. Ik zou een rijbewijs en een auto moeten hebben, maar daar heb ik nu het geld niet voor. Dus ik ga eerst ICT studeren. Daarna wil ik parttime gaan werken en parttime gitaarbouw studeren”

Meer uit Vlissingen

VTV-meiden regiokampioen in Kapelle

VLISSINGEN - Op zaterdag 10 mei namen meerdere turnsters van VTV Vlissingen deel aan de team- en individuele meerkampfinale damesturnen in Kapelle.

10 uur geleden
Politie rukt uit na melding bedreiging met vuurwapen Kleine Markt

VLISSINGEN - In Vlissingen is zondagavond groots alarm geslagen na een melding van een bedreiging met een mogelijk vuurwapen op of rond de Kleine Markt. Dat bevestigt een woordvoerder van de politie.

20 uur geleden
37e Zeelandia Run vanochtend feestelijk van start in Vlissingen

VLISSINGEN - Onder een stralende voorjaarszon is zaterdag de 37e editie van de Zeelandia Run van start gegaan. Deze tocht voor mensen met een beperking is al jaren populair. Zij stappen in bij deelnemers met trikes en zijspannen en worden massaal toegejuicht onderweg. Met meer dan honderd deelnemers op de motor vormt het jaarlijkse evenement opnieuw een kleurrijke en dynamische optocht door Zeeland. Zoals gebruikelijk begon de Zeelandia Run om 9.30 uur op het Stadhuisplein in Vlissingen, waar burgemeester Van den Tillaar het startschot gaf. 

22 uur geleden
Popaanzee Popspot sluit op 6 juni af met showcase in de Piek

VLISSINGEN - De vijf jonge Zeeuwse acts Kate Lois, Lame!, Sam de Jongh, Kenneth Kroond en Coffee & TV, deden dit jaar mee met Popspot. Dit is een coachingtraject voor jonge talentvolle muzikanten, bands, dj's en producers die verder willen komen met hun eigen muziek. Op vrijdagavond 6 juni presenteren deze acts zich aan publiek in poppodium de Piek in Vlissingen. 

1 dag geleden
Na vernielingen aan meerdere auto’s: Politie op zoek naar getuigen

OOST-SOUBURG- De politie is op zoek naar getuigen van vernielingen aan meerdere auto's, met name rondom de Wilgenstraat. De vernielingen vonden de afgelopen week plaats, met name 's-nachts. De politie vraagt getuigen en/of personen die meer weten en/of informatie hebben contact met haar op te nemen. 

2 dagen geleden
63e Avondvierdaagse Vlissingen gaat maandag van start

VLISSINGEN - Van maandag 12 tot en met donderdag 15 mei vindt de jaarlijkse avondvierdaagse plaats in Vlissingen.

2 dagen geleden
UPDATE: Twee arrestaties na vondst vuurwapen en munitie bij inval Vlissingen

VLISSINGEN - Bij de inval vrijdagmorgen in de Hendrikstraat in Vlissingen heeft de politie twee personen aangehouden. Agenten vonden in een appartement een vuurwapen.

3 dagen geleden