Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gerard Joling komt naar Thoolse Havendagen 2020

Gerard Joling komt naar Thoolse Havendagen 2020

THOLEN - De eerste artiest voor de feestavonden van de Thoolse Havendagen is bekend. Niemand minder dan Gerard Joling komt op zaterdag 6 juni 2020 naar het eiland voor een spectaculair optreden.

Gerard Joling vormt, samen met 3 andere artiesten, één van de afsluitende hoogtepunten van de Thoolse Havendagen. Joling zal dan ook op zaterdagavond optreden in de feesttent op Contr' Escarpe. Wie de andere drie artiesten zijn, is nog even geheim. "In de loop van het jaar willen we steeds meer bekendmaken van het programma", vertelt voorzitter William van Leeuwen. De kaartverkoop voor de vrijdag- en zaterdagavond start dan ook op 2 september 2019 via de website van de stichting. "In tegenstelling tot de vorige havendagen zijn alle leeftijden welkom tijdens de feestavonden. Tholen Sterk staat voor een feest voor iedereen, vandaar dat we dit besluit hebben genomen."

De feesttent op Contr' Escarpe gaat open om 18.00 uur. De eerste artiest is gepland om 18.30 uur. Het einde is om 23.59 uur

Meer uit Tholen

Pianoduo sluit reeks concerten in het oude stadhuis van Tholen af

THOLEN - Het veelbelovende Pianoduo Marianne Hansen en Maureen van IJzerloo sluit op zaterdag 12 september de reeks stadhuisconcerten van dit jaar af. Het concert in het oude stadhuis van Tholen begint om 16.30 uur en staat in het teken van het programma An Orchestra in Four Hands.

2 uur geleden
Leger des Heils zoekt collectanten in Tholen voor jaarlijkse collecte

THOLEN - Het Leger des Heils gaat van 22 tot en met 28 november langs de deuren tijdens de jaarlijkse collecte. Ook in Tholen worden collectanten gezocht. Met de opbrengst wil de organisatie mensen helpen die te maken hebben met eenzaamheid, financiële problemen of andere vormen van kwetsbaarheid.

6 uur geleden
Actiegroep wil opnieuw demonstreren tegen komst asielopvang in Tholen

THOLEN - De actiegroep Tholen in verzet wil op vrijdag 18 september opnieuw een demonstratie houden tegen de komst van een tijdelijke noodopvang voor asielzoekers in Tholen. De actie vindt plaats bij het gemeentehuis.

1 dag geleden
Slaakbrug nog één nacht dicht, daarna zijn de onderhoudswerkzaamheden klaar

SINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - De Slaakbrug (N257) is in de nacht van donderdag 10 op vrijdag 11 september volledig afgesloten vanwege onderhoud. Rijkswaterstaat voert die nacht de laatste werkzaamheden uit. Daarna is het onderhoud klaar en gaat de volledige brug weer open.

1 dag geleden
Martijn Pieterman geeft concert op het Van Dam-orgel in de Grote Kerk

THOLEN - Organist Martijn Pieterman geeft zaterdag 12 september een concert op het Van Dam-orgel in de Grote Kerk in Tholen. Het programma begint om 14.30 uur en voert het publiek langs muziek van Felix Mendelssohn-Bartholdy, Georg Philipp Telemann en Johann Sebastian Bach.

1 dag geleden
Van kerken tot molens: Ontdek Thoolse erfgoed tijdens Open Monumentendag

THOLEN - Op zaterdag 12 september vindt de 40e editie van Open Monumentendag plaats. Ook in de gemeente Tholen openen monumenten hun deuren en worden bezoekers uitgenodigd om kennis te maken met de bijzondere geschiedenis en het erfgoed van onze kernen. Het landelijke thema is dit jaar 'Veerkrachtig erfgoed - in tijden van onzekerheid'.

1 dag geleden
Kees Bazen (55) wint publieksprijs bij NK Palingroken: ‘Ben er toch wel trots op’

THOLEN - Kees Bazen (55) uit Tholen heeft de publieksprijs gewonnen tijdens het Nederlands Kampioenschap Palingroken in Kortenhoef. De ervaren vishandelaar reisde op zaterdag 5 september zonder grote verwachtingen naar Noord-Holland, maar kwam tot zijn verrassing toch thuis met een prijs. "Ik heb er een goed weekend aan overgehouden", vertelt Bazen met een glimlach.

2 dagen geleden