Gerard Joling komt naar Thoolse Havendagen 2020
THOLEN - De eerste artiest voor de feestavonden van de Thoolse Havendagen is bekend. Niemand minder dan Gerard Joling komt op zaterdag 6 juni 2020 naar het eiland voor een spectaculair optreden.
Gerard Joling vormt, samen met 3 andere artiesten, één van de afsluitende hoogtepunten van de Thoolse Havendagen. Joling zal dan ook op zaterdagavond optreden in de feesttent op Contr' Escarpe. Wie de andere drie artiesten zijn, is nog even geheim. "In de loop van het jaar willen we steeds meer bekendmaken van het programma", vertelt voorzitter William van Leeuwen. De kaartverkoop voor de vrijdag- en zaterdagavond start dan ook op 2 september 2019 via de website van de stichting. "In tegenstelling tot de vorige havendagen zijn alle leeftijden welkom tijdens de feestavonden. Tholen Sterk staat voor een feest voor iedereen, vandaar dat we dit besluit hebben genomen."
De feesttent op Contr' Escarpe gaat open om 18.00 uur. De eerste artiest is gepland om 18.30 uur. Het einde is om 23.59 uur
Meer uit Tholen
THOLEN - De nieuwe week van de zomertijd is vandaag guur van start gegaan. "Vanaf woensdag blijft het enkele dagen droog met meer zonneschijn, ook wordt het dan zachter", aldus meteoroloog Wouter van Bernebeek van Weeronline.
8 uur geledenTHOLEN - Tholense Boys is door de KNVB gestraft na ongeregeldheden tijdens de derby tegen WHS. Die wedstrijd ontspoorde begin maart toen een WHS-speler een supporter aanviel, naar eigen zeggen na herhaaldelijke racistische opmerkingen vanaf de zijlijn. De betreffende speler is niet gestraft.
11 uur geledenTHOLEN - De rechtbank in Middelburg heeft maandagmiddag drie mannen veroordeeld voor hun rol bij een explosie bij de woning van een politieagent in Tholen. De mannen kregen celstraffen van 12, 36 en 38 maanden. De hoofdverdachte, die de aanslag volgens de rechtbank organiseerde, kreeg een lagere straf dan het Openbaar Ministerie had geëist.
1 dag geledenTHOLEN - Verloopt je paspoort of ID-kaart binnenkort en heb je plannen om op reis te gaan? Wacht dan niet te lang met het aanvragen van een nieuw exemplaar. De gemeente Tholen waarschuwt dit jaar opnieuw voor extra drukte en roept inwoners op om niet te wachten tot het laatste moment.
1 dag geledenOSSENDRECHT/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Adri en Anita Sebrechts van Sebregts Mode.
2 dagen geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geleden