Gerard Joling komt naar Thoolse Havendagen 2020
THOLEN - De eerste artiest voor de feestavonden van de Thoolse Havendagen is bekend. Niemand minder dan Gerard Joling komt op zaterdag 6 juni 2020 naar het eiland voor een spectaculair optreden.
Gerard Joling vormt, samen met 3 andere artiesten, één van de afsluitende hoogtepunten van de Thoolse Havendagen. Joling zal dan ook op zaterdagavond optreden in de feesttent op Contr' Escarpe. Wie de andere drie artiesten zijn, is nog even geheim. "In de loop van het jaar willen we steeds meer bekendmaken van het programma", vertelt voorzitter William van Leeuwen. De kaartverkoop voor de vrijdag- en zaterdagavond start dan ook op 2 september 2019 via de website van de stichting. "In tegenstelling tot de vorige havendagen zijn alle leeftijden welkom tijdens de feestavonden. Tholen Sterk staat voor een feest voor iedereen, vandaar dat we dit besluit hebben genomen."
De feesttent op Contr' Escarpe gaat open om 18.00 uur. De eerste artiest is gepland om 18.30 uur. Het einde is om 23.59 uur
Meer uit Tholen
THOLEN - Bedrijven in heel Zeeland kunnen restmateriaal gratis aanbieden aan scholen via het online platform MateriaalMaatjes. Het platform is vanaf week 40 in de hele provincie beschikbaar. Scholen claimen materiaal of plaatsen zelf een materiaalvraag. Ook het Calvijn College in Tholen doet mee.
4 uur geledenTHOLEN - Rouwbegeleiding West-Brabant & Tholen is op zoek naar deelnemers voor verschillende lotgenotengroepen. Met name voor mensen die een dierbare verloren door zelfdoding, ouders van een overleden volwassen kind en (jong)volwassenen die een ouder, broer, zus of beste vriend(in) zijn verloren, zijn nog plaatsen beschikbaar.
7 uur geledenTHOLEN - Rijkswaterstaat start in oktober met het ophogen van de Galgeplaat en de Slikken van den Dortsman. Met 3 miljoen kubieke meter zand krijgt 261 hectare extra hoogte. Zo blijft het rustgebied voor zeehonden en trekvogels minstens 25 jaar behouden.
1 dag geledenTHOLEN - Burgemeester Marleen Sijbers schoof donderdagochtend aan voor het Burgemeestersontbijt. Leerlingen van groep 5 tot en met 8 van obs Oosterschelde uit Scherpenisse ontbeten in het gemeentehuis en spraken over het belang van een gezonde start van de dag.
1 dag geledenTHOLEN - Organist Cornelis den Ouden geeft zaterdag een gratis orgelconcert in de Grote of Onze Lieve Vrouwekerk in Tholen. Hij speelt op het van Dam-orgel.
2 dagen geledenSINT PHILIPSLAND - Nog nooit eerder zaten de inschrijvingen voor de Voetbalschool in Sint Philipsland zo snel vol. Binnen een half uur hadden zich ruim 100 deelnemers aangemeld, een nieuw record. Van 19 tot en met 21 oktober staat de 21e editie op het programma op de velden van NOAD'67.
2 dagen geledenOUD-VOSSEMEER - Wie de afgelopen jaren in Oud-Vossemeer is komen wonen, krijgt op donderdag 29 oktober de gelegenheid om op een bijzondere manier kennis te maken met het dorp en zijn inwoners. In dorpshuis De Vossenkuil wordt vanaf 20.00 uur (inloop 19.30 uur) een speciale 'Warm Welkom'-avond georganiseerd.
2 dagen geleden