Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geplaagd Sparta pakt na hectische week punt bij sc Heerenveen

Geplaagd Sparta pakt na hectische week punt bij sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Sparta heeft een hectische week afgesloten met een aardig resultaat. De Rotterdammers speelden gelijk bij sc Heerenveen (0-0) en pakten zo voor het eerst in vier wedstrijden weer een punt. Dat is niet voldoende om afstand te nemen van de onderste plekken in de Eredivisie. Sparta heeft na zestien duels 11 punten.

De wedstrijd tegen Heerenveen was de eerste voor Sparta sinds het vertrek van Henk van Stee. De technisch directeur stapte op na een conflict met algemeen directeur Manfred Laros over het te voeren beleid. Trainer Henk Fraser twijfelde over zijn toekomst bij Sparta, maar liet vrijdag weten door te gaan.

Sparta was voor rust niet de mindere. Hoogtepunten voor de doelen waren schaars. Lennart Thy noteerde de grootste kans voor Sparta. De Duitse spits kreeg de bal in de 37e minuut voor zijn voeten nadat die, na een hoekschop, aan iedereen voorbij ging. Thy schoot de bal over.

In de tweede helft moest Tim Coremans een paar keer redden voor Sparta, onder meer bij een indraaiende vrije trap van Joey Veerman en een kopbal in blessuretijd van Henk Veerman. De derde doelman moest keepen omdat Benjamin van Leer in de warming-up geblesseerd raakte. Eerste doelman Maduka Okoye is ook geblesseerd.

Heerenveen staat met 22 punten negende, nog net in de eerste helft van de ranglijst.

Meer uit Voetbal

Verdediger Maguire niet met Engeland mee naar WK voetbal

LONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.

21 minuten geleden
Senegal met Mané en Koulibaly naar WK

DAKAR (ANP/AFP) - Senegal gaat met vedettes Sadio Mané en Kalidou Koulibaly naar het WK voetbal. Het is voor Senegal de derde deelname op rij aan het WK. Aanvoerder Koulibaly is nog herstellende van een dijbeenblessure.

1 uur geleden
Coach Wiegman ontvangt Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award

ZEIST (ANP) - Sarina Wiegman krijgt de Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award. De 56-jarige bondscoach van Engeland zal de onderscheiding voor persoonlijkheden die van grote waarde zijn geweest voor het Nederlandse voetbal komende maandag ontvangen tijdens de Eredivisie Awards.

3 uur geleden
El Karouani en Bounida in Marokkaanse voorselectie van 28 spelers

RABAT (ANP) - Souffian El Karouani van FC Utrecht en Rayane Bounida van Ajax maken deel uit van de Marokkaanse voorselectie voor het komende wereldkampioenschap voetbal. De spelersgroep bestaat uit 28 man. De WK-selectie mag uit maximaal 26 spelers bestaan.

3 uur geleden
Schouten: ruime openingstijden horeca tijdens WK voetbal

ROTTERDAM (ANP) - Volgens burgemeester Carola Schouten krijgt de Rotterdamse horeca voldoende ruime openingstijden tijdens het wereldkampioenschap voetbal. Kroegen mogen langer openblijven en vertoningen van wedstrijden in de late avond en nacht, zowel binnen als op pleinen en terrassen, zijn toegestaan. "De ondernemers dienen zich uiteraard wel aan de regels te houden en de vergunningen in orde te hebben", aldus de burgemeester.

4 uur geleden
PSV-doelman Kovar in Tsjechische WK-selectie

PRAAG (ANP) - PSV-doelman Matej Kovar maakt deel uit van de Tsjechische selectie voor het komende wereldkampioenschap. Lukas Hornicek (SC Braga) en Jindrich Stanek (Slavia Praag) zijn de andere twee keepers in de selectie, die nu nog uit 29 spelers bestaat. Daarvan moeten er nog drie voetballers afvallen.

4 uur geleden
Braziliaan Neymar loopt in aanloop naar WK lichte kuitblessure op

SÃO PAULO (ANP/RTR) - De Braziliaanse international Neymar heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een lichte kuitblessure opgelopen. Dat gebeurde bij zijn club Santos. Neymar is naar verwachting op tijd hersteld om zich volgende week bij het trainingskamp van de Brazilianen te voegen.

5 uur geleden