Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gepasseerde Vormer wilde aanvoerdersband Club Brugge inleveren

Gepasseerde Vormer wilde aanvoerdersband Club Brugge inleveren

BRUGGE (ANP) - Ruud Vormer was zo teleurgesteld dat hij woensdag geen basisplaats had bij Club Brugge in de Champions League-wedstrijd tegen Paris Saint-Germain, dat hij zijn aanvoerdersband wilde inleveren. Trainer Philippe Clement wist de Nederlandse middenvelder echter te overtuigen om daarvan af te zien.

"Hij was heel emotioneel twee dagen voor de wedstrijd", zei Clement vrijdag tegen Sporza. "Na de tactische training vertelde hij dat hij het er moeilijk mee had. En dat hij zichzelf de vraag stelde of hij wel aanvoerder moest blijven. Ik zei hem dat hij zeker onze captain moest blijven. Er zijn ook andere aanvoerders die niet elke wedstrijd spelen voor hun club, zoals Marco Reus bij Dortmund. Ik heb Ruud gezegd dat hij beter een avondje moest nadenken voordat hij een definitieve beslissing zou nemen. De volgende dag kwam hij vertellen dat hij aanvoerder wilde blijven."

Vanaf de bank zag Vormer (33) hoe zijn teamgenoten de sterrenploeg van PSG, met Lionel Messi, Neymar en Kylian Mbappé, op 1-1 hield. De Belg Hans Vanaken, die het doelpunt van Brugge maakte, droeg de band. Vanwege een achillespeesblessure ontbreekt de viervoudig international van Oranje zaterdag ook bij de Belgische koploper in de competitiewedstrijd tegen Charleroi.

Meer uit Voetbal

PSG wint eerste stadsderby tegen Paris FC na 53 jaar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.

5 uur geleden
Internazionale pakt koppositie met zege op Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).

6 uur geleden
Geblesseerde Ounahi speelt niet meer voor Marokko op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.

7 uur geleden
Manchester City verspeelt in blessuretijd zege tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.

8 uur geleden
Fan overlijdt vlak voor aftrap van Leeds tegen Manchester United

LEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.

9 uur geleden
Gastland Marokko na zege op Tanzania in kwartfinales Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.

9 uur geleden
Vervanger van geblesseerde Mbappé laat zich zien bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).

10 uur geleden