George de Leeuw stapt per direct uit ABT-fractie
SINT MAARTENSDIJK - George de Leeuw stapt per direct op uit de ABT-fractie. Dat liet hij maandagochtend weten. De Leeuw gaat verder als eenmansfractie onder de naam ‘ Lijst DeLeeuw.’
George de Leeuw treedt per direct terugals raadslid van de fractie van Algemeen Belang Tholen in de Raad van de Gemeente Tholen. “De reden is: ‘ incompabilité d’humeur ‘.Binnen de fractie van Algemeen Belang Tholen is er een werksfeer ontstaan van onverenigbaarheid van karakters”, zo zegt hij.
De Leeuw heeft het bestuur van Algemeen Belang Tholen hier maandag van op de hoogte gesteld. Naar eigen zeggen vindt hij dat bij de aanpak van gekozen voor beleid, beter ten dienste kan staan buiten de partij. “Zo acht ik het beste te kunnen voldoen aan het vertrouwen dat de kiezers voor een derde termijn, in mij gesteld hebben”, zo schrijft hij.
De Leeuw gaat verder als eenmansfractie onder de naam Lijst DeLeeuw.
Meer uit Tholen
THOLEN - Op 9 en 10 mei openen honderden kunstenaars in heel Nederland hun atelier voor het publiek. Tijdens de vijftiende editie van het Landelijk Atelierweekend krijgen liefhebbers een uniek kijkje achter de schermen. Ook het atelier van Puck Meijer in Sint-Maartensdijk is dit weekend geopend.
2 uur geledenTHOLEN - Op zaterdag 9 mei rijden ongeveer negentig trucks over het eiland Tholen tijdens de Truckersrit. Deze rit is mede mogelijk gemaakt door verschillende middenstanders van het eiland, maar ook van daarbuiten. Transportbedrijven stellen hun wagens beschikbaar en chauffeurs mogen hun vrije zaterdag er belangeloos voor gebruiken. Vrijwilligers zijn al geruime tijd achter de schermen bezig om deze dag wederom tot een succes te maken.
23 uur geledenTHOLEN - De brandweer was woensdagmiddag gealarmeerd voor een melding van een brand in een winkel aan de Eendrachtweg in Tholen. Winkelpersoneel zag rook uit een wandcontactdoos komen en schakelde direct de stroom uit.
1 dag geledenTHOLEN - Roelof van Duijn (SGP) heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college over de toegankelijkheid van het herdenkingsmonument in Tholen. Aanleiding is een rolstoelgebruiker die tijdens de Dodenherdenking het monument niet kon bereiken door de opstapjes. Daardoor kon deze persoon niet zelfstandig deelnemen aan de bloemlegging.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Op een kruising in Sint-Annaland zijn dinsdagmiddag twee personenauto's met elkaar in botsing gekomen. Twee inzittenden kregen nekklachten en zijn gecontroleerd door ambulancepersoneel.
2 dagen geledenTHOLEN - De Dodenherdenking bij de Vossemeersepoort in Tholen kon maandagavond rekenen op een brede belangstelling van jong en oud. Tijdens de plechtigheid stonden veel inwoners en bezoekers stil bij de slachtoffers van oorlog en geweld.
3 dagen geledenTHOLEN - Zwembad De Spetter gaat naar verwachting pas tussen 17 en 20 juni weer open. Eerder was de opening uitgesteld vanwege schade aan het tegelwerk, waardoor scherpe randen waren ontstaan. Beide gemeentelijke zwembaden zouden eigenlijk vandaag tegelijk openen.
3 dagen geleden