Genieten van Zeeuwse vierwiekers tijdens Thoolse Molendag
THOLEN - Liefhebbers van Zeeuwse vierwiekers kunnen komend weekend hun hart ophalen. Het is zaterdag 7 september namelijk weer tijd voor de Thoolse Molendag. Maar liefst negen molens op het eiland worden opengesteld voor publiek.
Wie zaterdag wil genieten van de mooie en interessante molens, kan dat doen tussen 10.00 uur en 14.00 uur. In Tholen doen molens De Hoop en De Verwachting mee. Op Scherpenisse kan De Korenbloem bezocht worden en op Sint Maartensdijk en Sint Philipsland respectievelijk De Nijverheid en De Hoop. De molen van Stavenisse doet eveneens mee, net als De Jager in Oud-Vossemeer. Op Stalland kun je een kijkje gaan nemen in de Standerdmolen en De Vier Winden (ovb). Zes jaar geleden organiseerde het Gilde van Vrijwillige Molenaars en De Zeeuwse Molen voor het eerst een Molendag.
Meer uit Tholen
THOLEN - De ruiten van kapperszaak The Saloon in Tholen zijn in de nacht van dinsdag op woensdag opnieuw ingegooid met stenen. Het is de tweede keer in een maand tijd dat eigenaar Karzan Karim met vernielingen te maken krijgt.
2 uur geledenTHOLEN - Het damesteam van Eegedima 2 uit Tholen is kampioen geworden in de vierde klasse. Als enige Zeeuwse team tussen de Brabantse tegenstanders bleef het tot de allerlaatste wedstrijd spannend. Donderdag 15 oktober viel de beslissing na een zenuwslopende avond tegen Bavel.
5 uur geledenZEELAND - Werknemers in het streekvervoer leggen donderdag 22 oktober opnieuw het werk neer. Vakbond FNV heeft de staking aangekondigd vanwege de vastgelopen cao-onderhandelingen. De bond wil dat werkgevers afzien van verslechteringen van de arbeidsvoorwaarden.
23 uur geleden[Advertorial] MIDDELHARNIS/THOLEN - Ruim twee jaar na de opening van de nieuwbouw van Hospice Calando uit Middelharnis is het moment daar dat het hospice zich nader introduceert bij de Thoolse bevolking. Ook op Tholen is er namelijk sprake van een toenemende vraag naar palliatieve zorg, en Hospice Calando wil er ook zijn voor de mensen uit Tholen en omgeving.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - De jaarlijkse collecteweek van de Dierenbescherming heeft dit jaar in Sint-Maartensdijk 615,71 euro opgebracht. De organisatie bedankt alle vrijwilligers en donateurs voor hun inzet en gift.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - De gemeente Tholen koopt de oude brandweerauto van het korps Sint-Annaland voor 10.000 euro van de Veiligheidsregio Zeeland en schenkt de wagen aan Oekraïne. De gemeenteraad nam het voorstel donderdag 15 oktober aan.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Mooi nieuws voor Koninklijke Fanfare Accelerando. De muziekvereniging uit Sint-Annaland is uitgeroepen tot Club van de Week en krijgt 5.000 euro van de VriendenLoterij. Met het geld start de vereniging een blazersklas voor aspirant-leden.
1 dag geleden