Gemeente wil meer openbare toiletten
VLISSINGEN - Wie door Vlissingen wandelt en bevangen wordt door hoge nood, komt er bekaaid af. Een van de weinige openbare toiletten aan de Spuistraat is wegens vandalisme gesloten en wordt later dit jaar vervangen door een 'zelfreinigend, onderhoudsarm en vandalismebestendig mindervalidetoilet'. Maar daarmee is de kous nog niet af. Al in 2022 heeft de gemeenteraad een motie aangenomen waarin werd gevraagd om meer openbare toiletten in de Vlissingen, inclusief de dorpskernen van Oost-Souburg en Ritthem.
Meer uit Vlissingen
Bruisende liefdeIk zou je het liefste de zee willen schenkenDie altijd luisterten roltJe bedient op je wenken
5 uur geledenVLISSINGEN - Speciaal voor de Vlissingse Bode maakt Maurits Schoenmaker de mooiste tekeningen van de stad.
1 dag geledenVLISSINGEN - Kornelis Smit (50) uit Vlissingen wilde eerst helemaal niet meedoen aan het WK Highland Games in de Verenigde Staten, omdat het wereldkampioenschap volgend jaar 'om de hoek' in Driewegen plaatsvindt. Echtgenote Carola en collega-highlandgamer Dirk van 't Zelfden kregen hem toch zover en dat leverde Kornelis een bronzen plak op. "Mijn beste prestatie ooit", vertelde de Vlissinger vers uit het vliegtuig.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Waterschap Scheldestromen houdt de situatie rond storm Benjamin nauwlettend in de gaten. Na 16.00 uur was het hoogwater in Vlissingen, maar er is geen reden tot ongerustheid, laat het waterschap weten. 'We zijn voorbereid.'
3 dagen geledenVLISSINGEN - Myles O'Reiley stuurt donderdag deze onheilspellende foto in.
3 dagen geledenVLISSINGEN - Op de boulevard in Vlissingen vindt zaterdagmorgen de koopvaardij- en visserijherdenking plaats. In de middag komen mensen samen in herdenkingsgebied Uncle Beach om stil te staan bij de bevrijding van de Tweede Wereldoorlog.
3 dagen geledenVLISSINGEN - De wintertijd gaat dit weekeinde in en dan neemt het risico op inbraken flink toe. De cijfers achter de Inbraak Barometer van verzekeringsmaatschappij Interpolis toonden afgelopen jaar een landelijke stijging van 24% in het aantal inbraken en inbraakpogingen. Wel is in Zeeland het risico relatief het laagst.
3 dagen geleden