Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gemeente Tholen pakt onkruidgroei aan: ‘Inwoners kunnen zelf ook iets doen’

Gemeente Tholen pakt onkruidgroei aan: ‘Inwoners kunnen zelf ook iets doen’

THOLEN - Gemeente Tholen probeert de kans op onkruidgroei te verminderen door onkruidgevoelige bestrating opnieuw te leggen, te vervangen, dicht te voegen of te verwijderen. Daarnaast wordt een aannemer de komende jaren ingezet om het onkruid in de gemeente te bestrijden. 

Het verwijderen van onkruid op straat gebeurt door middel van heet water, hete lucht, vegen en borstelen. Op deze manier blijft de straat en het oppervlakte- en grondwater vrij van chemische middelen. 

Ondanks alle inspanningen zal niet al het onkruid volledig uit het straatbeeld verdwijnen. De gemeente stelt daarom de hulp van inwoners zeer op prijs. Je kunt de gemeente meehelpen door onder andere het onkruid in de tuin te verwijderen vóór het uitzaait, gras en/of tuinplanten die over de erfgrens groeien te verwijderen. Ook is het aan te raden om de rand langs de erfgrens en stoep schoon te houden. 

Heeft u een vraag of klacht? Wilt u schade of iets anders melden? Stuur een e-mail naar [email protected] of neem telefonisch contact op via 0113 603852. 

Meer uit Tholen

Olie aangespoeld op Zeeuwse stranden: kans op vervuiling Tholen ‘zeer onwaarschijnlijk’

THOLEN - Tholenaren lijken zich geen zorgen te hoeven maken over de olie die de afgelopen dagen op stranden langs de Walcherse kust is aangespoeld. Op de Thoolse stranden is geen olie waargenomen. De Provincie Zeeland acht het bovendien zeer onwaarschijnlijk dat de vervuiling Tholen bereikt.

10 uur geleden
Gaslek aan de Zuiddijk in Sint Philipsland houdt brandweerlieden uren bezig

SINT PHILIPSLAND - De vrijwilligers van de brandweer van Sint Philipsland zijn dinsdag twee uur lang in touw geweest vanwege een gaslek aan de Zuiddijk. Het lek was mogelijk ontstaan door werkzaamheden in de straat.

12 uur geleden
Bijna 5.000 aanvragen voor ontheffing tijdens afsluiting Westerscheldetunnel

ZEELAND - Organisaties hebben massaal een ontheffing aangevraagd voor de periode waarin de Westerscheldetunnel wordt afgesloten. In de eerste aanvraagronde zijn 4.979 aanvragen ingediend. Het merendeel daarvan (3.408 aanvragen) is voor noodzakelijk werkverkeer.

15 uur geleden
Karim looft 1000 euro uit voor gouden tip na vernieling The Saloon

THOLEN - Karzan Karim looft een beloning van 1000 euro uit voor de gouden tip die leidt naar de dader van de vernieling van zijn kapperszaak in Tholen. Vorige week vrijdag werden twee stenen door de ruiten van zijn zaak gegooid. Ondanks zijn zoektocht naar camerabeelden en getuigen weet Karim nog altijd niet wie ervoor verantwoordelijk is.

1 dag geleden
Creatieve avond brengt Fluplandse vrouwen samen in De Wimpel

SINT PHILIPSLAND - Op woensdag 16 september konden de leden van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland hun creativiteit kwijt in De Wimpel.

1 dag geleden
Zakken vol zwerfafval verzameld tijdens Thoolse Clean Up Week

THOLEN - Vrijwilligers, scholen en inwoners uit de gemeente Tholen deden van 14 tot en met 18 september enthousiast mee aan de Thoolse Clean Up Week. In vijf kernen stonden opruimacties, educatieve activiteiten en ontmoetingen centraal. De week draaide om bewustwording, samenwerking en betrokkenheid bij een schone leefomgeving.

1 dag geleden
Twee ruiten van The Saloon in Tholen ingegooid: ‘Kom het oplossen als een man’

THOLEN - Bij The Saloon in Tholen zijn vorige week vrijdag stenen door de ruiten van de kapperszaak gegooid. Eigenaar Karzan Karim tast nog altijd in het duister wie dit heeft gedaan. Hij schat de schade op ruim duizend euro en hoopt dat de daders zich melden. "Je hebt de ruiten kapot gemaakt als een kind, kom het oplossen als een man."

2 dagen geleden