
Gemeente Tholen gaat communiceren via Whatsapp
THOLEN - Wie iets aan de gemeente Tholen te vragen heeft, kan vanaf deze week gewoon een appje sturen. Dit is vanaf nu een standaard communicatiemiddel voor de gemeente. "Hiermee willen we onze digitale dienstverlening uitbreiden en onze service verder verbeteren", zegt het college van B&W.
Sinds maandagochtend 16 september is het nieuwe dienstverleningskanaal van de gemeente officieel in gebruik genomen. 11,5 miljoen mensen in Nederland hebben WhatsApp geïnstalleerd op hun mobiele telefoon en dagelijks worden er enorm veel berichtjes naar elkaar gestuurd.
Drempel
Door als gemeente ook een nummer beschikbaar te stellen waar de inwoners hun vragen aan kunnen richten, wil de gemeente de drempel om te communiceren met haar inwoners laag houden. Tholen is al langer actief op Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn en YouTube.
Nummer
Het WhatsApp-nummer van de gemeente Tholen is 06-12105810. Dit 06-nummer kan alleen worden gebruikt om WhatsApp-berichten te sturen. Het is niet mogelijk om naar dit speciale nummer te sms-en of te bellen. Voor telefonisch contact kan het algemene nummer 14 0166 gebeld worden. Vragen via Whatsapp worden van maandag tot en met donderdag tussen 8.30 en 16.30 uur en vrijdag tussen 8.30 en 12.30 uur (uitgezonderd feestdagen).
Uitzonderingen
De gemeente Tholen wil laagdrempelig zijn en het haar inwoners makkelijk maken, maar geeft aan dat Whatsapp niet geschikt is voor alle vragen. "Het is natuurlijk niet geschikt voor het versturen van privacygevoelige informatie zoals persoonsgegevens of een Burgerservicenummer. In dat geval vraagt het Klanten Contact Centrum om op een andere manier verder contact op te nemen", zo legt men uit.
Meer uit Tholen
POORTVLIET - Op de Postweg bij Poortvliet zijn vanochtend een bestelbus en een personenauto met elkaar in botsing gekomen. Hulpdiensten waren met spoed uitgerukt, maar het leek allemaal mee te vallen.
8 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Rijkswaterstaat voert vanavond onderhoud uit aan de Haringvlietbrug. Van dinsdag 30 september 22.00 uur tot woensdag 1 oktober 05.00 uur is de brug volledig afgesloten. Dat betekent dat zowel de hoofdrijbaan als de parallelbaan in beide richtingen dicht zijn. Tijdens de werkzaamheden worden onder meer de technische installaties gecontroleerd.
9 uur geledenSINT PHILIPSLAND - Afgelopen woensdagavond stond in De Wimpel het vrouwenhart centraal. Piet den Braber en Huibert Hoek waren bereid deze avond te verzorgen.
12 uur geledenOUD-VOSSEMEER/THOLEN - In het buitengebied tussen Tholen en Oud-Vossemeer heeft zaterdagavond een oude schuur in brand gestaan. Dankzij de snelle inzet van de brandweer waren de vlammen snel onder controle.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Het was zaterdagavond lastig te zien voor de 570 bezoekers van het jubileumconcert Voilà of ze nu op het Maastrichtse Vrijthof plaats hadden genomen of dat ze in Oud-Vossemeer waren. Kosten noch moeite waren gespaard door de Oud-Vossemeers' muziekvereniging (OVM) om er een spektakel van te maken. Prachtige muziekstukken, een vuurwerkshow en amusement: in het spektakelstuk kwam alles samen. Als bekroning op het honderdjarige bestaan kregen ze van burgemeester Marleen Sijbers een Koninklijke Erepenning uitgereikt.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Op de N286 tussen Sint-Maartensdijk en Stavenisse wordt het asfalt vernieuwd. Daardoor zijn de hoofdrijbaan en het fietspad ter hoogte van de Weelweg twee dagen lang afgesloten. Het verkeer wordt omgeleid.
1 dag geledenBERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Frans Hazen en Imad El Khalfioui van Hotel De Draak in Bergen op Zoom.
2 dagen geleden