Gemeente Tholen besluit Citrix-servers uit te schakelen
THOLEN - De gemeentes Bergen op Zoom, Etten-Leur, Roosendaal, Moerdijk en Tholen hebben besloten om de Citrix-servers uit te schakelen. Dit heeft te maken met het dringend advies van de Rijksoverheid en de bestuurlijke druk.
Vanaf afgelopen december zijn er diverse maatregelen genomen om aanvallen van 'buiten' te voorkomen. Ondanks die ingrepen heeft samenwerkingsverband ICT-WBW er vandaag voor de zekerheid besloten om Citrix af te sluiten. De reden hiervoor is het dringend advies van de Rijksoverheid en vanwege bestuurlijke druk.
De verwachting is dat er maandag in de loop van de ochtend wel weer kan worden ingelogd. Citrix wordt gebruikt door medewerkers van de verschillende gemeenten om in te loggen op het interne bedrijfsnetwerk. De Citrix is te zien als een poortwachter.
ICT-WBW werkt voor de gemeenten Etten-Leur, Roosendaal, Moerdijk, Tholen en Bergen op Zoom. Ook het Werkplein Hart van West-Brabant is aangesloten bij ICT-WBW.
Meer uit Tholen
THOLEN- Meer dan honderd tegenstanders van de geplande noodopvang aan de Postweg verzamelden zich vrijdagavond voor het gemeentehuis om te protesteren. Waar een eerdere demonstratie begin deze maand nog eindigde met ingrijpen van de politie, bleef het dit keer rustig.
45 minuten geledenTHOLEN- In de Oesterstraat werd vrijdagmorgen een hinderlijke lucht waargenomen. De brandweer kwam ter plaatse en concludeerde dat de stank afkomstig was van benzine. Deze benzine kwam uit de tank van een auto die eerder die nacht in brand had gestaan op dezelfde weg. De brandweer besloot het riool te spoelen en voerde hierbij verschillende metingen uit. Dit had het gewenste effect.
2 uur geledenTHOLEN - Leden van twaalf verenigingen uit de gemeente Tholen gaan vanaf vandaag op pad voor de Grote Clubactie. Met de verkoop van loten proberen zij geld in te zamelen voor hun vereniging. Vorig jaar haalden de verenigingen bijna 24.000 euro op in de gemeente Tholen.
6 uur geledenTHOLEN - Ondernemers, organisaties en verenigingen kunnen zich weer aanmelden voor de Duurzaamheidsprijs Tholen. Stichting Duurzaamheidskring Tholen is op zoek naar initiatieven die bijdragen aan een duurzamere gemeente. Aanmelden kan tot en met 13 oktober.
21 uur geleden[Advertorial] WOUW - Een absoluut hoogtepunt waar de vrijwillige brandweer van Wouw enorm naar uitkijkt: de opening van de nieuwe brandweerkazerne. Postcommandant Marco Jaspers is trots op de nieuwe locatie. "Wij zijn enorm trots op deze nieuwe kazerne. Het zorgt ervoor dat we klaar zijn voor de toekomst."
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - De gemeente Tholen heeft donderdag veiligheidsmaatregelen genomen na de twee explosies aan de Bloemenlaan in Sint-Maartensdijk. In de straat zijn beveiligingscamera's geplaatst en één van de getroffen woningen is gesloten.
1 dag geledenTHOLEN - Inwoners van de gemeente Tholen met een koopwoning en een lager inkomen kunnen hulp krijgen bij het isoleren van hun woning. De gemeente stelt een verhoogde subsidie van maximaal 4.000 euro beschikbaar. Ook krijgen inwoners persoonlijke begeleiding bij het hele traject.
2 dagen geleden