Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gemeente Tholen besluit Citrix-servers uit te schakelen

Gemeente Tholen besluit Citrix-servers uit te schakelen

THOLEN -  De gemeentes Bergen op Zoom, Etten-Leur, Roosendaal, Moerdijk en Tholen hebben besloten om de Citrix-servers uit te schakelen. Dit heeft te maken met het dringend advies van de Rijksoverheid en de bestuurlijke druk. 

Vanaf afgelopen december zijn er diverse maatregelen genomen om aanvallen van 'buiten' te voorkomen. Ondanks die ingrepen heeft samenwerkingsverband ICT-WBW er vandaag voor de zekerheid besloten om Citrix af te sluiten. De reden hiervoor is het dringend advies van de Rijksoverheid en vanwege bestuurlijke druk. 

De verwachting is dat er maandag in de loop van de ochtend wel weer kan worden ingelogd. Citrix wordt gebruikt door medewerkers van de verschillende gemeenten om in te loggen op het interne bedrijfsnetwerk. De Citrix is te zien als een poortwachter.

ICT-WBW werkt voor de gemeenten Etten-Leur, Roosendaal, Moerdijk, Tholen en Bergen op Zoom. Ook het Werkplein Hart van West-Brabant is aangesloten bij ICT-WBW.

Meer uit Tholen

Thoolse lezersfoto van de week: ‘Stoomgemaal aan de Schelphoekseweg’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen. 

49 minuten geleden
Laatste editie van NK Tegelwippen: Win een grasmat uit Walibi of Paleis het Loo

THOLEN - Het NK Tegelwippen is voor de zevende en laatste keer van start gegaan. Tot 31 oktober gaat heel Nederland opnieuw aan de slag met het verwijderen van tegels uit de tuin en het vervangen ervan door planten, gras of bloemen. Tijdens deze sloteditie maken deelnemers kans om een uniek stukje gras te winnen.

4 uur geleden
Opnieuw een flitsmarathon: Op deze dag zijn 24 uur lang extra snelheidscontroles

WEST-BRABANT/THOLEN - In 29 Europese landen, waaronder Nederland en België, vindt op woensdag 15 april opnieuw de jaarlijkse flitsmarathon plaats. Tijdens deze grootschalige actie, officieel Operation Speed, wordt 24 uur lang extra gecontroleerd op snelheid om de verkeersveiligheid te vergroten en automobilisten bewuster te maken van hun rijgedrag.

1 dag geleden
[UPDATE] Jongen(7) met skelter vermist in Sint Philipsland

SINT PHILIPSLAND - De politie heeft zaterdagochtend via een Burgernetmelding opgeroepen om uit te kijken naar een 7-jarige jongen die wordt vermist in de omgeving van de Plataanstraat. Hij heeft mogelijk een rood/blauwe skelter van het merk Mammoet bij zich. Wie de jongen gezien denkt te hebben, wordt verzocht contact op te nemen met 112.

1 dag geleden
School met de Bijbel en De Rieburch ontvangen voucher voor groene schoolpleinen

SINT-ANNALAND/SINT-MAARTENSDIJK - De School met de Bijbel in Sint-Annaland en De Rieburch in Sint-Maartensdijk hebben een voucher ontvangen om hun schoolplein te vergroenen. Met deze steun kunnen de scholen hun plein omtoveren tot een natuurrijke omgeving.

1 dag geleden
Tweede prijs Textiel Race voor Groen van Prinstererschool in Scherpenisse

SCHERPENISSE - Vier weken lang gingen elf basisscholen in de Bevelanden en Tholen de strijd aan tegen gebruikt textiel. Op deze manier hebben ze 15.316 kilo gebruikt textiel terug in de kringloop gebracht, waardoor het opnieuw gebruikt of gerecycled kan worden. De winnaar is Basisschool De Eendracht uit Hansweert. In de gemeente Tholen won de Groen van Prinstererschool uit Scherpenisse de tweede prijs.

1 dag geleden
Ahmad Resh wint publieksprijs met zijn graphic novel Bartje en maakt tv-debuut

SCHERPENISSE - Schrijver en scenarist Ahmad Resh uit Scherpenisse heeft onlangs de Storyworld Publieksprijs gewonnen. Zijn graphic novel Bartje kreeg van het publiek de meeste stemmen. Binnenkort maakt Resh ook zijn televisiedebuut.

1 dag geleden