Gemeente Tholen besluit Citrix-servers uit te schakelen
THOLEN - De gemeentes Bergen op Zoom, Etten-Leur, Roosendaal, Moerdijk en Tholen hebben besloten om de Citrix-servers uit te schakelen. Dit heeft te maken met het dringend advies van de Rijksoverheid en de bestuurlijke druk.
Vanaf afgelopen december zijn er diverse maatregelen genomen om aanvallen van 'buiten' te voorkomen. Ondanks die ingrepen heeft samenwerkingsverband ICT-WBW er vandaag voor de zekerheid besloten om Citrix af te sluiten. De reden hiervoor is het dringend advies van de Rijksoverheid en vanwege bestuurlijke druk.
De verwachting is dat er maandag in de loop van de ochtend wel weer kan worden ingelogd. Citrix wordt gebruikt door medewerkers van de verschillende gemeenten om in te loggen op het interne bedrijfsnetwerk. De Citrix is te zien als een poortwachter.
ICT-WBW werkt voor de gemeenten Etten-Leur, Roosendaal, Moerdijk, Tholen en Bergen op Zoom. Ook het Werkplein Hart van West-Brabant is aangesloten bij ICT-WBW.
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen gaan lijsttrekkers op donderdag 12 maart met elkaar in debat in De Vossenkuil. Ze bespreken zes actuele thema's, zoals parkeerproblemen en woningbouw. Alle lijsttrekkers zijn uitgenodigd om aan te schuiven.
6 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 4: ChristenUnie Tholen.
9 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 3: Algemeen Belang Tholen.
12 uur geledenTHOLEN - Tholenaren zijn positiever geworden over hun leefomgeving en de gemeente. Dat laat de burgerpeiling van 2025 zien. Op alle hoofdthema's scoort de gemeente Tholen beter dan in 2021. De stijgende lijn is bovendien sterker dan het Nederlandse gemiddelde.
13 uur geledenSINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - Rijkswaterstaat voert dit jaar tot en met september onderhoud uit aan de Slaakbrug (N257). Tijdens deze periode vinden werkzaamheden plaats. In juli en augustus is de brug vijf weken lang volledig afgesloten voor autoverkeer.
1 dag geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 2: VVD Tholen.
1 dag geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 1: SGP Tholen.
1 dag geleden