Gemeente roept verenigingen op voor Sjors Sportief/Creatief
THOLEN - Sjors Sportief en Sjors Creatief zijn al jaren een regelrechte hit onder de basisschooljeugd. Dankzij het Sjors-boekje maakten al meer dan 3500 basisschoolkinderen kennis met diverse sportieve en culturele activiteiten binnen de gemeente Tholen.
"Wegens dit daverende succes wil de gemeente dit natuurlijk graag continueren", aldus de gemeente Tholen. Daarom worden alle verenigingen in de regio Tholen nu opgeroepen om zich aan te melden voor het kleurrijke Sjorsboekje. "Door 'Sjors' krijgen kinderen de kans om op laagdrempelige wijze kennis te maken met naschoolse activiteiten binnen de gemeente."
Uitproberen
Sjors Sportief en Sjors Creatief wordt inmiddels in bijna honderd gemeenten ingezet. Kinderen krijgen hierbij een boekje met een enorm breed aanbod van allerlei sportieve en culturele activiteiten. Sommige activiteiten kunnen de kinderen gratis uitproberen, voor anderen wordt een kleine bijdrage gevraagd. Groot voordeel hierbij is dat kinderen niet eerst lid hoeven te worden om iets uit te kunnen proberen. Zo kan je kind verschillende sporten uitproberen en later een keuze maken.
Aanmelden
Verenigingen en organisaties die graag in het Sjors-boekje willen staan, kunnen zich vanaf nu aanmelden via de website www.sportstimulering.nl. Bent u geen vereniging, maar wilt u toch graag een activiteit voor deze doelgroep aanbieden? Dit kan natuurlijk, neem dan contact op met [email protected].
Meer uit Tholen
BERGEN OP ZOOM/SINT-ANNALAND - Cees van Broekhoven (71) is als rasechte Bergenaar al decennialang nauw verbonden met Sint-Annaland. De voormalige leerkracht en docent theater kent het dorp van binnenuit. "Het is een hechte gemeenschap, maar tegelijk open voor nieuwkomers."
12 uur geledenOUD-VOSSEMEER/THOLEN - Popkoor Voix en Cultikoor organiseren samen een kerstconcert op zondag 14 december in de Rooms-Katholieke kerk aan de Dorpsweg in Oud-Vossemeer. Tijdens deze middag kunnen bezoekers genieten van een muzikale kerstsfeer vol bekende en verrassende liedjes.
15 uur geledenTHOLEN - Voor het eerst sinds de oprichting in 1972 verhoogt de Grote Clubactie de afdrachtpercentage voor verenigingen van 80 naar 85 procent. Deze verhoging geldt meteen voor de actie van dit jaar. Voor elf Thoolse verenigingen betekent dit dat zij samen niet 23.868 euro, maar 25.359 euro ontvangen.
19 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - De Haringvlietbrug verkeert in slechte staat, dit komt door onverwacht snelle slijtage. Dat blijkt uit een kamerbrief die de Tweede Kamer donderdag heeft ontvangen van minister Tieman. Uit extra inspecties die sinds 2024 plaatsvinden, blijkt dat een deel van de lassen onder de rechterrijstrook richting het zuiden in slechtere staat verkeert dan gedacht.
1 dag geledenTHOLEN - Volgend weekend bereikt de meteorenzwerm Geminiden zijn hoogtepunt. Waar eerdere zwermen dit jaar wat tegenvielen, liggen de verwachtingen voor deze editie hoog. Bij helder weer zijn tientallen vallende sterren per uur zichtbaar.
1 dag geledenSCHERPENISSE - Wandelaars, fietsers, duikers en vissers hebben er een mooie voorziening bij. Dinsdag is in de gemeente Tholen het tweede openbare, zelfreinigende toilet met watertappunt geopend. Wethouder Hilde Moerland verrichtte de opening bij Gorishoek in Scherpenisse.
1 dag geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 6 december allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 11.
2 dagen geleden