Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gemeente plaatst korven voor herfstbladeren

Gemeente plaatst korven voor herfstbladeren

VLISSINGEN - De gemeente plaatst de komende weken bladkorven waar inwoners de herfstbladeren uit hun tuinen in kunnen deponeren. De korven zijn uitsluitend bedoeld voor herfstbladeren en niet voor overig (tuin)afval.

De bladkorven komen te staan in de wijk Paauwenburg aan de Van Hogendorpweg, Chopinlaan, Debussylaan, Francklaan en Savornin Lohmanlaan. In Groot-Lammerenburg aan het Keizer Karelhof en de Josine Reulinglaan. In het Middengebied komt een bladkorf te staan aan de Vondellaan. In Oost-Souburg aan het Bastion, de Oudewaterlaan en in Groot Abeele en in Ritthem komt er eentje aan de Zandweg te staan. Inwoners kunnen nog bladkorven aanvragen voor hun wijk via: [email protected].

Meer uit Vlissingen

Rescue Zeeland: ‘Defensie pakt uit met ongekende militaire presentaties in Vlissingen’

VLISSINGEN - Het gratis toegankelijke evenement Rescue Zeeland vindt donderdag 14 augustus voor de dertiende keer plaats in en om de Vlissingse boulevards.

4 uur geleden
Achteruitrijdende automobiliste rijdt scooterbestuurder aan in binnenstad

VLISSINGEN - Een scooterbestuurder is dinsdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding in het centrum van Vlissingen. 

21 uur geleden
Muziekquiz bij ontmoetingspunt Samenstroom in Vlissingen

VLISSINGEN - Ontmoetingspunt Samenstroom is iedere vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur open in Museum Scheldewerf in Vlissingen.

1 dag geleden
Turners VTV sluiten seizoen af met zonnig eindfeest

VLISSINGEN - Tijdens een zeer zonnige zondag sloot turnvereniging VTV Vlissingen een succesvol en actief seizoen af met het jaarlijkse eindfeest, met vooral veel waterpret.

2 dagen geleden
Feyenoord komt naar Vlissingen met Feyenoord Soccer Camp

VLISSINGEN - De Rotterdamse voetbalclub Feyenoord komt in de zomervakantie naar s.v. Walcheren in Vlissingen met een Feyenoord Soccer Camp voor kinderen van 6 tot en met 16 jaar. Het Feyenoord Soccer Camp duurt twee dagen, 7 en 8 juli, en staat onder leiding van gekwalificeerde trainers.

2 dagen geleden
Rubriek ‘Maurits tekent Vlissingen’

VLISSINGEN - In deze nieuwe rubriek 'Maurits tekent Vlissingen' mogen we iedere twee weken een tekening van Maurits Schoenmaker plaatsen in de Vlissingse Bode.

3 dagen geleden
Botsing tussen twee auto’s op A58 bij Oost-Souburg levert vertraging op

OOST-SOUBURG - Op de A58 ter hoogte van Oost-Souburg zijn zaterdagochtend twee auto's met elkaar in botsing gekomen. Het ongeval gebeurde rond 11.15 uur, net na de oprit vanaf Oost-Souburg richting Vlissingen.

4 dagen geleden