Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gemeente organiseert vanavond informatieavond over herinrichting Langeweg

Gemeente organiseert vanavond informatieavond over herinrichting Langeweg

ANNA JACOBAPOLDER - De gemeente organiseert vanavond een inloopavond in Ons Dorpshuis in Anna Jacobapolder. Tijdens deze avond kunnen aanwezigen al hun vragen stellen over het voorlopige ontwerp van de herinrichting van de Langeweg. 

Om de nieuwe inrichting van de Langeweg in Anna Jacobapolder zo goed mogelijk aan te laten sluiten bij de wensen van de bewoners en gebruikers, hebben inwoners de mogelijkheid gehad om een enquête in te vullen. Op deze enquête ontving de gemeente vijftig reacties. Deze zijn zo goed mogelijk in het voorlopig ontwerp verwerkt. 

Enkele punten die verwerkt zijn in het ontwerp zijn de aanleg van verkeersplateaus, een doorlopend trottoir, verzamellocaties voor PMD (plastic verpakkingen, metalen verpakkingen en drankkartons) en een groen parkje met parkeerplekken. Bekijk het ontwerp hier. 

Herinrichting 
Aanleiding om de bebouwde kom van de Langeweg in Anna Jacobapolder opnieuw in te richten, is onder andere het slechte wegdek. De Langeweg wordt in 2024 opnieuw ingericht, nadat de waterleiding in de straat vervangen is door Brabant Water.

Meer uit Tholen

Terugblik 2025: Sint-Annaland viert 550 jaar bestaan en vernieuwd kerkgebouw

THOLEN - Het jaar 2025 is bijna afgelopen. Daarom blikt de Thoolse Bode in zes artikelen terug op de meest bijzondere en meest gelezen verhalen van dit jaar. Vandaag deel 4: juli en augustus.

6 uur geleden
Julian (53) is molenaar van deze houten reus, de oudste molen van Zeeland

SINT-ANNALAND - Wie in Sint-Annaland woont, weet het: het dorp wordt bewaakt door een houten reus. De Standerdmolen, de oudste molen van Zeeland, staat al ruim drie eeuwen met zijn poten in de Zeeuwse klei. Voor vrijwillig molenaar Julian de Jonge (53) ligt hij letterlijk om de hoek. "En toch blijft hij me elke keer pakken."

15 uur geleden
Terugblik 2025: Carolien opent bijzondere vakantiewoning en jubileum Vrijmibotho

THOLEN - Het jaar 2025 is bijna afgelopen. Daarom blikt de Thoolse Bode in zes artikelen terug op de meest bijzondere en meest gelezen verhalen van dit jaar. Vandaag deel 3: mei en juni.

21 uur geleden
Edward (62) is veilingmeester bij de laatste aardappelveiling van Nederland

SINT-ANNALAND - Sinds dit jaar is de Brabander Edward van den Eijnden (62) het nieuwe gezicht van Alvantho, de laatst overgebleven aardappelveiling van Nederland. Als veilingmeester en commercieel verantwoordelijke werkt hij aan de toekomst van de veiling, met oog voor traditie én vernieuwing.

1 dag geleden
Terugblik op 2025: Hans neemt afscheid van Haestinge en ringrijden op de Markt

THOLEN - Het jaar 2025 is bijna afgelopen. Daarom blikt de Thoolse Bode in zes artikelen terug op de meest bijzondere en meest gelezen verhalen van dit jaar. Vandaag deel 2: maart en april.

1 dag geleden
Terugblik op 2025: Govert vreest voor de boeren en een nieuwe carnavalsbouwclub

THOLEN - Het jaar 2025 is bijna afgelopen. Daarom blikt de Thoolse Bode in zes artikelen terug op de meest bijzondere en meest gelezen verhalen van dit jaar. Vandaag deel 1: januari en februari.

2 dagen geleden
Man zwaargewond na crash op Kerstavond Sint-Maartensdijk

SINT-MAARTENSDIJK - Een bestuurder van een bestelbusje is op Kerstavond zwaargewond geraakt bij een crash op de Vierde Dijk bij Sint Maartensdijk. Het slachtoffer is met spoed naar het Erasmus MC gebracht.

3 dagen geleden