Gemeente: 'Meld je aan bij Burgernet om veiligheid te vergroten'
THOLEN - De gemeente Tholen vraagt inwoners om zich aan te melden bij Burgernet. Hoe meer mensen zich aanmelden bij Burgernet, hoe groter de veiligheid.
In de winterperiode komen inbraken meer voor. De gemeente vraagt inwoners van Tholen daarom om zich aan te melden bij Burgernet. “Op deze manier kunnen zij een bijdrage leveren aan het vergroten en bewaken van de veiligheid. Hoe meer mensen meedoen, hoe sneller een persoon of voertuig wordt gevonden.”
Burgernet
Burgernet is een samenwerkingsverband van gemeenten, burgers en politie. Het systeem werd in 1993 bedacht door een politieman uit Ridderkerk, voor het direct opsporen van zoekgeraakte kinderen, het vangen van criminelen (mogelijk op heterdaad), het vinden van verdwaalde ouderen en dergelijke. Burgers kunnen zich aanmelden voor Burgernet. Zij ontvangen dan meldingen op hun telefoon en/of computer, wanneer er een persoon vermist is of gezocht wordt.
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - Het was even wennen donderdagmorgen bij de opening van het veilingseizoen bij Alvantho. De kopers zaten niet met hun handen aan de knoppen, maar met laptop en headset klaar. De enige aardappelveiling van Nederland is namelijk overgestapt op digitaal veilen. Dat gebeurt in samenwerking met Veiling Zaltbommel, dat haar klok- en veilingsysteem beschikbaar stelt aan de veiling van Sint-Annaland. Volgens de nieuwe directeur Anton Geluk is het digitaal veilen tot op heden een succes.
1 minuut geledenTHOLEN - Na een onverwachte vertraging door schade aan het tegelwerk is er eindelijk goed nieuws voor bezoekers van zwembad De Spetter. Het zwembad gaat namelijk eerder open dan werd gedacht en kan volgende week woensdag 10 juni de eerste zwemmers verwelkomen.
5 uur geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - Weggebruikers moeten dit weekend rekening houden met extra reistijd op de A4. Rijkswaterstaat sluit de snelweg richting Bergen op Zoom tussen knooppunt Sabina en Bergen op Zoom-Noord vier dagen af vanwege groot onderhoud. Hierdoor moeten de Brabantse bezoekers aan de Haven- en Vestingdagen Tholen een stukje omrijden.
8 uur geledenTHOLEN - De binnenstad staat op vrijdag 5 en zaterdag 6 juni volledig in het teken van de Haven- en Vestingdagen Tholen. Bezoekers kunnen genieten van een uitgebreid programma met muziek, een historische kampement, oude ambachten, rondvaarten, markten, straattheater, foodpleinen en grote artiestenavonden. Hieronder volgt het programma.
23 uur geledenSINT PHILIPSLAND - Pieter den Braber (73) uit Sint Philipsland is op 24 april tijdens de lintjesregen benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Naast zijn militaire werk heeft hij zich jarenlang ingezet voor het Rode Kruis. Ook zorgde hij voor een AED in elke woonkern en was hij actief op andere maatschappelijke terreinen.
1 dag geledenTHOLEN - Het Thoolse college van burgemeester en wethouders heeft een akkoord bereikt over de verdeling van de portefeuilles voor de komende vier jaar. Hoewel het college grotendeels ongewijzigd is gebleven, zijn er toch wat verschuivingen. Door de komst van een vierde wethouder zijn taken meer verdeeld en zijn er nieuwe verantwoordelijkheden bijgekomen.
1 dag geledenTHOLEN - De Havendagen in Tholen krijgen dit jaar een middeleeuws karakter. Voor het eerst worden deze gecombineerd met de Nederlandse Vestingstedendagen. Dat betekent dat de stad zich op zaterdag 6 juni volledig onderdompelt in een historische sfeer. Bovendien viert Tholen 660 jaar stadsrechten, wat deze editie extra bijzonder maakt.
2 dagen geleden