Gemeente komt met ontwerpwedstrijd voor jongeren
THOLEN - Ben jij tussen de 13 en 23 jaar? Laat jouw creativiteit dan los op het bedenken van een logo wat past bij het preventieakkoord “Lekker in je vel in de gemeente Tholen” en stuur jouw ontwerp in voor 11 september 2022.
Het preventieakkoord is een product van samenwerkende partijen uit de sectoren zorg, onderwijs, sport en welzijn in de negen woonkernen in de gemeente Tholen. Samen hebben zij de ambitie om meer inwoners gezond te laten opgroeien en wonen in een vitale omgeving.
Herkenbaarheid
Om de activiteiten vanuit het preventieakkoord een ‘gezicht’ te geven, worden jongeren van 13 tot en met 23 jaar gevraagd een herkenbaar en passend logo te ontwerpen. De maker van het mooiste logo krijgt een cadeaubon van Bol.com ter waarde van 75 euro.
Meedoen?
Ontwerpen kunnen aangeleverd worden tot en met 10 september via het digitale formulier via de website van de gemeente. Hier zijn ook de voorwaarden te lezen. Het winnende ontwerp wordt op een nader te bepalen moment bekend gemaakt.
Meer uit Tholen
THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 3: Algemeen Belang Tholen.
30 minuten geledenTHOLEN - Tholenaren zijn positiever geworden over hun leefomgeving en de gemeente. Dat laat de burgerpeiling van 2025 zien. Op alle hoofdthema's scoort de gemeente Tholen beter dan in 2021. De stijgende lijn is bovendien sterker dan het Nederlandse gemiddelde.
1 uur geledenSINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - Rijkswaterstaat voert dit jaar tot en met september onderhoud uit aan de Slaakbrug (N257). Tijdens deze periode vinden werkzaamheden plaats. In juli en augustus is de brug vijf weken lang volledig afgesloten voor autoverkeer.
19 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 2: VVD Tholen.
21 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 1: SGP Tholen.
1 dag geledenTHOLEN - Tholense Boys start een onderzoek naar een incident langs de zijlijn waarbij supporters van de club en een speler van WHS betrokken waren. De speler van WHS zou zaterdagmiddag tijdens de streekderby racistisch zijn bejegend. De scheidsrechter besloot na overleg met beide trainers en aanvoerders de wedstrijd definitief te staken.
1 dag geledenTHOLEN - Hoe goed is de gemeente Tholen voorbereid op rampen en grootschalige incidenten? Kees Knulst (SGP) heeft hierover schriftelijke vragen ingediend bij het college. Hij wil onder meer inzicht in de gemeentelijke crisisorganisatie en de bescherming van kwetsbare groepen.
1 dag geleden