Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gemeente Goes staat op meerdere plaats stil bij 4 mei

Gemeente Goes staat op meerdere plaats stil bij 4 mei

GOES - In de gemeente Goes zijn er woensdagavond op meerdere plaatsen plechtigheden voor Dodenherdenking.

Burgemeester Margo Mulder levert samen met het kindercollege een bijdrage aan de herdenking in Goes. Wethouder André van der Reest is aanwezig in Kattendijke, wethouder Joost de Goffau in Kloetinge en wethouder Cees Pille in Wolphaartsdijk. Namens het gemeentebestuur zijn Johnny Lukasse (fractievoorzitter SGP/ChristenUnie) bij de herdenking in ’s-Heer Arendskerke en Martin Wissekerke (fractievoorzitter D66) bij de bijeenkomst in ’s-Heer Hendrikskinderen aanwezig.
In Wolphaartsdijk begint de Dodenherdenking met een ontvangst van de genodigden en andere belangstellenden, tussen 19.15 en 19.30 uur, in herberg De Griffioen.
In ’s-Heer Hendrikskinderen verzamelen alle belangstellenden voor de plechtigheid zich om 18.45 uur in de kerk aan het Plein.
In ’s-Heer Arendskerke verzamelen alle belangstellenden zich om 19.00 uur in de Petruskerk aan de Torenring.
In Kloetinge verzamelt iedereen zich voor de herdenking om 19.20 uur bij dorpshuis Amicitia.
Voor de plechtigheid in Goes is de ontmoetingsplaats de Grote of Maria Magdalenakerk aan de Singelstraat. Hier komen alle belangstellenden om 19.00 uur samen.
Ook in Kattendijke vindt er een Dodenherdenking plaats. Iedereen die deze plechtigheid wil bijwonen, is tussen 19.00 en 19.20 uur welkom in dorpshuis ’t Katshuis aan de Van Heenvlietstraat. Tijdens het samenkomen brengt muziekgezelschap Oefening en Uitspanning - De Echo koraalmuziek ten gehore.

Meer uit Beveland

Proefboerderij De Rusthoeve ontvangt 180.000 euro subsidie voor biobased teelten

Colijnsplaat - Proefboerderij De Rusthoeve in Colijnsplaat heeft van de Provincie Zeeland een subsidie van 180.000 euro ontvangen voor de voortzetting van het project 'Biobased Innovation Gardens Rusthoeve'. Met dit project wordt onderzoek gedaan naar nieuwe teelten en toepassingen die bijdragen aan een duurzamere, toekomstbestendige landbouw. De cheque werd overhandigd door gedeputeerde Jo-Annes de Bat en Arno Vael tijdens de jaarlijkse Biobased Versnellingsdag op De Rusthoeve.

8 uur geleden
Goes test alertheid inwoners met ‘drugsvaten’-actie

GOES - Van 22 juli tot en met 1 september voerde de gemeente Goes een opvallende test uit om te kijken hoe alert inwoners en bedrijven zijn op verdachte situaties. Op verschillende plekken in de gemeente werd een aanhanger neergezet met zogenoemde 'drugsvaten'. De vaten waren deels afgedekt met een zeil, maar bewust zichtbaar voor voorbijgangers.

11 uur geleden
Ideeën welkom voor inrichting boskamers in nieuw park Heinkenszand

HEINKENSZAND - Aan de Zuidzakse Dijk in Heinkenszand komt een recreatief park van ongeveer 9 hectare groot, vergelijkbaar met 18 voetbalvelden. Inwoners kunnen nog tot 15 september meepraten over de invulling van het terrein, dat vanaf 1 april 2027 wordt ingericht. De aankoop van de grond en de aanleg worden betaald uit de compensatieregeling van de Rijksoverheid voor gebieden waar de infrastructuur van windparken op zee aan land komt.

11 uur geleden
Al 10 jaar dé schakel tussen Zeeuwse vakmensen en werk, Covebo Goes: ‘gewoon goed geregeld

GOES - Al 10 jaar is uitzendbureau Covebo een betrouwbare schakel in de regio voor vakmensen in de bouw en techniek. Onder leiding van Dinant Sijp, teammanager, en Moniek Kuijlaars, vestigingsmanager voor zowel Goes als Breda, groeit de vestiging gestaag. Vanuit een persoonlijke aanpak en met oog voor competenties en karakter begeleidt Covebo Goes werkzoekenden naar passend en vast werk.

14 uur geleden
Geen extra parkeerplaatsen en voetgangersbrug bij De Sprienke

Goes - Het college van burgemeester en wethouders heeft besloten om geen extra parkeerplaatsen en geen voetgangersbrug aan te leggen bij De Sprienke, een school voor speciaal (voortgezet) onderwijs. Het plan wordt niet uitgevoerd omdat de maatregel slechts een deel van de overlast van taxibusjes zou verminderen, er weinig draagvlak is onder omwonenden en de kosten met ongeveer 300.000 euro hoog zijn.

16 uur geleden
Inzamelactie kinderfietsen in Heinkenszand

HEINKENSZAND - Het Leger des Heils organiseert op zaterdag 6 september 2025 een inzamelactie voor kinderfietsen. Tussen 10.00 en 12.00 uur kunnen mensen hun tweedehands fiets inleveren bij het Leger des Heils aan Clara's Pad 6 in Heinkenszand.

21 uur geleden
Burgemeester Meeuwisse rijdt mee met jubilerende Eurobus

NOORD-BEVELAND - De Eurobus, die al bijna twintig jaar ouderen en mensen met een beperking in Noord-Beveland op stap helpt, vierde dinsdag een bijzonder jubileum. Burgemeester Loes Meeuwisse stapte mee aan boord voor een feestelijke rondrit over het eiland.

1 dag geleden