Gemaaid gras vat vlam aan Zuiddijk: brandweer snel ter plaatse
SINT PHILIPSLAND - Een berg gemaaid gras bovenop de Zuiddijk is gisterenavond laat in brand gevlogen. Het is nog niet bekend hoe deze brand heeft kunnen ontstaan.
Omstreeks 22.40 uur ontvingen de hulpdiensten een melding van een brand aan de Zuiddijk in Sint Philipsland. Ter plaatse bleek het te gaan om een berg gemaaid gras dat vlam had gevat. Brandweerlieden kregen de brand snel onder controle.
Het is (nog) onduidelijk hoe de brand heeft kunnen ontstaan. Brandstichting wordt niet uitgesloten.
Meer uit Tholen
THOLEN - Hilde Moerland en Richard Harinck voeren de kieslijst van VVD Tholen aan voor de gemeenteraadsverkiezingen op 18 maart 2026. Dat werd woensdagavond vastgesteld tijdens de algemene ledenvergadering in Streekmuseum De Meestoof.
4 minuten geledenSINT-ANNALAND - Dertig huishoudens in Sint-Annaland verliezen binnenkort hun woning. Woningcorporatie Stadlander gaat verouderde huurwoningen aan de Tienhoven, Van den Bosstraat en de Domineeshof slopen voor nieuwbouw. Het maakt onderdeel uit van een groot verduurzamingsproject van honderden woningen op Tholen.
16 uur geledenTHOLEN - Inwoners met een laag inkomen kunnen dit jaar weer profiteren van de collectieve zorgverzekering, aangeboden door de gemeente Tholen in samenwerking met VGZ. De verzekering bestaat uit een basispakket en een aanvullende verzekering, waarbij de gemeente een deel van de premie voor haar rekening neemt.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Op zaterdag 6 december organiseert wandelsportvereniging Oosterscheldestappers voor de 14e keer de Snerttocht. Er zijn vier afstanden waaruit gekozen kan worden, namelijk 6, 10, 15 en 25 kilometer.
1 dag geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 22 november allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 9.
1 dag geledenTHOLEN - De gemeente Tholen gaat de komende jaren zoveel mogelijk speelplekken aanpassen zodat kinderen met en zonder beperking samen kunnen spelen. Er zijn al veel stappen gezet, maar er valt ook nog volop te leren. Wethouder Corniel van Leeuwen licht toe wat er de komende tijd te wachten staat.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Afgelopen vrijdag en zaterdag heeft vogelvereniging Vogelvreugd haar bijzondere tentoonstelling gehouden in de Wellevaete te Sint-Annaland. Ruim veertig vogelliefhebbers uit Zeeland, West-Brabant en Zuid-Holland hadden gezamenlijk zeshonderd vogels ingeschreven.
2 dagen geleden