Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gelijkspel voor Jong PSV en Jong Ajax, Jong Utrecht wint

Gelijkspel voor Jong PSV en Jong Ajax, Jong Utrecht wint

MAASTRICHT (ANP) - MVV-Maastricht heeft voor de achtste keer op rij niet kunnen winnen in de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg van coach Darije Kalezic gaf in eigen huis een 3-0-voorsprong weg tegen Jong PSV. Het duel in De Geusselt eindigde in 3-3.

De Eindhovenaren, die met rouwbanden speelden vanwege het overlijden van oud-voorzitter Harry van Raaij, kwamen na een kwartier met 1-0 achter door een treffer van Arne Naudts. Op slag van rust zorgde Joeri Schroijen voor de 2-0. Naudts zorgde met zijn tweede voor een nog grotere voorsprong, maar Kristofer Kristinsson deed na ruim een uur wat terug voor Jong PSV. Met treffers van Yorbe Vertessen en opnieuw Kristinsson in de laatste tien minuten werd het alsnog gelijk.

Jong Ajax bleef bij FC Den Bosch steken op een gelijkspel. Brian Brobbey schoot al in de 3e minuut een strafschop binnen voor de Amsterdammers na een overtreding op Victor Jensen. Twee minuten later maakte Brobbey op aangeven van Terrence Douglas 2-0. In de tweede helft zorgde Ryan Trotman er met twee doelpunten voor dat het weer gelijk stond.

Jong FC Utrecht won door een late treffer van Jeredy Hilterman van Helmond Sport met 2-1. Odysseus Velanas maakte al in de eerste minuut de openingstreffer voor de thuisploeg. Lance Duijvestijn trok de stand in de 25e minuut gelijk. Vlak voor tijd bezorgde Hilterman de Utrechters alsnog de zege.

Meer uit Voetbal

Vitesse wacht nog op definitieve goedkeuring overname

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft nog geen definitief uitsluitsel van de licentiecommissie over de overname van zijn aandelen door de zogenoemde Sterkhouders. De club uit de eerste divisie meldt dat de KNVB positief heeft gereageerd op het verzoek dat medio december werd ingediend, maar dat de licentiecommissie "nog een aantal verduidelijkingen wenst".

4 minuten geleden
Spaanse spits Aghehowa lijkt door blessure WK voetbal te missen

PORTO (ANP/RTR) - De Spaanse international Samu Aghehowa lijkt niet op tijd fit te zijn voor het WK voetbal van deze zomer. De 21-jarige aanvaller van FC Porto liep maandag een kruisbandblessure op tijdens het gelijkspel tegen Sporting Portugal (1-1).

46 minuten geleden
Timber en De Lange zien trainer De Zerbi vertrekken bij Marseille

MARSEILLE (ANP/AFP) - Olympique Marseille heeft "in onderling overleg" afscheid genomen van trainer Roberto De Zerbi. Dat meldde de club van de Nederlanders Quinten Timber en Jeffrey de Lange. De nummer 4 van Frankrijk verloor zondag 'Le Classique' tegen Paris Saint-Germain met 5-0.

2 uur geleden
Chelsea geeft 2-0-voorsprong weg en speelt gelijk tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de thuiswedstrijd tegen Leeds United genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De nummer 5 van de Premier League zag op Stamford Bridge de bezoekers in het laatste kwart van het duel terugkomen van een 2-0-achterstand: 2-2.

12 uur geleden
Slot beleeft 'zwaarste seizoen' met 'ondermaats' Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot beleeft met Liverpool zijn zwaarste seizoen ooit. Dat gaf de Nederlandse coach toe op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Sunderland. "Dit is zonder twijfel mijn moeilijkste seizoen", zei Slot, die vorig jaar met Liverpool de titel veroverde in de Premier League. "In andere seizoenen die ik heb meegemaakt als coach waren er alleen maar positieve dingen. Dat we zo vaak verliezen, is uitzonderlijk. De spelers zijn er niet aan gewend en ik ook niet."

21 uur geleden
Fortuna Sittard lijft ervaren doelman Marsman in

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de selectie versterkt met Nick Marsman. De 35-jarige doelman komt transfervrij over na een avontuur in Japan en tekent een contract tot het einde van het seizoen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie. De doelman trainde dinsdag al mee met de groep.

1 dag geleden
PSV voorlopig zonder doelmannen Kovar en Olij

EINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.

1 dag geleden