Geïrriteerde Weghorst fietst na training Oranje snel weg
ZEIST (ANP) - Wout Weghorst heeft de training van het Nederlands elftal zondag na afloop snel verlaten. De spits van Oranje maakte een geïrriteerde indruk, gooide zijn shirt van zich af en stapte op de fiets richting het hotel.
Weghorst was even daarvoor op de training in botsing gekomen met Jurriën Timber. De Ajacied vond dat in het partijspel sprake was van een overtreding en deed daar zijn beklag over. Bondscoach Ronald Koeman greep in toen Weghorst daar blijkbaar over doorging en zei dat het klaar moest zijn.
Weghorst hervatte daarna het laatste deel van de training, maar deed dat zichtbaar geërgerd.
Oranje trainde een dag na de met 5-2 gewonnen thuiswedstrijd tegen Bosnië en Herzegovina in de Nations League met de invallers en reserves. Weghorst was een van de vijf invallers en maakte een doelpunt.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
51 minuten geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
53 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
7 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.
7 uur geleden