Geertruida maakt rentree bij beloften Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Lutsharel Geertruida heeft zijn rentree gemaakt bij de beloften van Feyenoord. De 21-jarige verdediger deed 45 minuten mee in de wedstrijd tegen de beloften van ADO Den Haag. Geertruida, terug van een knieblessure, keerde na rust niet meer terug op het veld van Varkenoord. Zonder hem gaf Feyenoord een 1-0-voorsprong uit handen (1-2).
De jeugdinternational raakte eind vorig seizoen geblesseerd en moest een operatie aan zijn knie ondergaan. Geertruida miste daardoor de play-offs om Europees voetbal en ook de knock-outfase van het EK met Jong Oranje. Hij had in dertig competitiewedstrijden vijf doelpunten gemaakt.
Geertruida verlengde onlangs zijn contract in Rotterdam tot de zomer van 2024. Feyenoord haalde tijdens de zomer met de Noorse international Marcus Holmgren Pedersen een nieuwe rechtsback, de positie waarop Geertruida meestal speelde. De Rotterdammer is echter multifunctioneel en kan ook centraal achterin en op het middenveld spelen.
De hoofdmacht van Feyenoord komt dit weekeinde niet in actie in de Eredivisie. De ploeg van trainer Arne Slot moet dinsdag in Israël al aantreden in de Conference League tegen Maccabi Haifa.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
2 minuten geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
5 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax zal mogelijke wedstrijden in de play-offs om een plaats in de voorronde van de Conference League in Volendam spelen. Dat heeft Ajax na eerdere berichten van De Telegraaf aan het ANP bevestigd.
6 uur geleden