Geertruida maakt rentree bij beloften Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Lutsharel Geertruida heeft zijn rentree gemaakt bij de beloften van Feyenoord. De 21-jarige verdediger deed 45 minuten mee in de wedstrijd tegen de beloften van ADO Den Haag. Geertruida, terug van een knieblessure, keerde na rust niet meer terug op het veld van Varkenoord. Zonder hem gaf Feyenoord een 1-0-voorsprong uit handen (1-2).
De jeugdinternational raakte eind vorig seizoen geblesseerd en moest een operatie aan zijn knie ondergaan. Geertruida miste daardoor de play-offs om Europees voetbal en ook de knock-outfase van het EK met Jong Oranje. Hij had in dertig competitiewedstrijden vijf doelpunten gemaakt.
Geertruida verlengde onlangs zijn contract in Rotterdam tot de zomer van 2024. Feyenoord haalde tijdens de zomer met de Noorse international Marcus Holmgren Pedersen een nieuwe rechtsback, de positie waarop Geertruida meestal speelde. De Rotterdammer is echter multifunctioneel en kan ook centraal achterin en op het middenveld spelen.
De hoofdmacht van Feyenoord komt dit weekeinde niet in actie in de Eredivisie. De ploeg van trainer Arne Slot moet dinsdag in Israël al aantreden in de Conference League tegen Maccabi Haifa.
Meer uit Voetbal
CORNELLÀ DE LLOBREGAT (ANP) - FC Barcelona heeft een zwaarbevochten uitzege op Espanyol geboekt. Dani Olmo en Robert Lewandowski maakten in de slotfase de doelpunten in Cornellà de Llobregat (0-2).
4 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth gewonnen (2-3). Declan Rice scoorde twee keer voor de ploeg van trainer Mikel Arteta, die de koppositie in de Premier League verstevigde.
6 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus is slecht aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De ploeg uit Turijn bleef in het thuisduel met Lecce steken op een gelijkspel (1-1).
7 uur geledenTANGER (ANP) - Pape Gueye heeft Senegal naar de kwartfinale van de Afrika Cup in Marokko geholpen. De middenvelder van Villarreal had met twee doelpunten een groot aandeel in de zege op Soedan (3-1).
8 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers is het nieuwe jaar begonnen met de eerste competitiezege van het seizoen. De hekkensluiter van de Premier League rekende voor eigen publiek af met West Ham United (3-0).
9 uur geledenSOFIA (ANP/RTR) - Dimitar Penev is op 80-jarige leeftijd overleden. De voormalige bondscoach van Bulgarije leidde zijn landenploeg in 1994 naar de halve finales van het WK.
9 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft in de Premier League met 3-1 gewonnen van Nottingham Forest. De ploeg van trainer Unai Emery nam door de zege de tweede plaats op de ranglijst weer over van Manchester City.
11 uur geleden