Geertruida maakt rentree bij beloften Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Lutsharel Geertruida heeft zijn rentree gemaakt bij de beloften van Feyenoord. De 21-jarige verdediger deed 45 minuten mee in de wedstrijd tegen de beloften van ADO Den Haag. Geertruida, terug van een knieblessure, keerde na rust niet meer terug op het veld van Varkenoord. Zonder hem gaf Feyenoord een 1-0-voorsprong uit handen (1-2).
De jeugdinternational raakte eind vorig seizoen geblesseerd en moest een operatie aan zijn knie ondergaan. Geertruida miste daardoor de play-offs om Europees voetbal en ook de knock-outfase van het EK met Jong Oranje. Hij had in dertig competitiewedstrijden vijf doelpunten gemaakt.
Geertruida verlengde onlangs zijn contract in Rotterdam tot de zomer van 2024. Feyenoord haalde tijdens de zomer met de Noorse international Marcus Holmgren Pedersen een nieuwe rechtsback, de positie waarop Geertruida meestal speelde. De Rotterdammer is echter multifunctioneel en kan ook centraal achterin en op het middenveld spelen.
De hoofdmacht van Feyenoord komt dit weekeinde niet in actie in de Eredivisie. De ploeg van trainer Arne Slot moet dinsdag in Israël al aantreden in de Conference League tegen Maccabi Haifa.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
5 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
7 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
7 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
8 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
8 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
10 uur geleden