Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen Van der Poel, wel vrouwelijke toprenners naar EK veldrijden

Geen Van der Poel, wel vrouwelijke toprenners naar EK veldrijden

ROSMALEN (ANP) - Bij de mannen ontbreekt Mathieu van der Poel, maar bij de vrouwen heeft Nederland heel wat kanshebbers in de ploeg zitten voor de EK veldrijden van volgende week in Rosmalen. Bondscoach Gerben de Knegt selecteerde titelverdedigster Yara Kastelijn, wereldkampioene Ceylin del Carmen Alvarado, Lucinda Brand, Annemarie Worst, Denise Betsema en Sophie de Boer.

"Ik denk dat we bij de elite-vrouwen, de beloften-vrouwen en de beloften-mannen voor de titel kunnen meedoen", zegt De Knegt. "Bij de elite-mannen hoop ik op een podiumplaats." De afgelopen drie jaar veroverde Mathieu van der Poel de Europese titel in het veld. De regerend wereldkampioen ontbreekt echter volgende week in Rosmalen. Hij neemt even rust na het wegseizoen en gaat pas in december weer veldrijden. Zijn broer David doet wel mee, net als Lars van der Haar, Corné van Kessel, Maik van der Heijden en Stan Godrie.

Op enkele VIP's na is er geen publiek welkom op het terrein van het Autotron. Volgende week zaterdag (7 november) strijden de elite-vrouwen en de beloften-mannen voor de Europese titels, een dag later komen de elite-mannen en de beloften-vrouwen in actie.

Meer uit Sport

Judoka Van Lieshout verovert EK-goud in Tbilisi

TBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout heeft in het Georgische Tbilisi goud veroverd op het EK judo. De 23-jarige judoka versloeg de Franse Manon Deketer in de klasse tot 63 kilogram binnen een minuut met ippon en zorgde zo voor de eerste Nederlandse medaille van het toernooi.

18 minuten geleden
Wielrenster Gery houdt Bredewold van zege in Brabantse Pijl

OVERIJSE (ANP) - Wielrenster Célia Gery uit Frankrijk heeft Mischa Bredewold afgetroefd in de Brabantse Pijl. De 20-jarige Franse renster van FDJ United - Suez was na 125,7 kilometer de beste in de sprint in Overijse voor Bredewold en de Italiaanse Silvia Persico.

25 minuten geleden
Volleyballer Parkinson beëindigt carrière tijdens revalidatie

UTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.

3 uur geleden
Djokovic meldt zich met blessure af voor masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.

3 uur geleden
Zuid-Korea wil in 2028 met een race terugkeren in Formule 1

INCHEON (ANP/AFP) - Zuid-Korea wil in 2028 terugkeren in de Formule 1 met een race op een stratencircuit in Incheon. De stad net buiten hoofdstad Seoul maakte donderdag het plan voor een nieuw circuit bekend dat volgens de organisatoren financieel levensvatbaar is.

3 uur geleden
Judoka Van Lieshout haalt finale op EK in Tbilisi

TBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout is op de EK judo in het Georgische Tbilisi doorgedrongen tot de finale in de klasse tot 63 kilogram. De 23-jarige judoka versloeg in de halve eindstrijd de Poolse Angelika Szymanska.

4 uur geleden
Olympische kampioenen Miura en Kihara stoppen met kunstrijden

TOKIO (ANP/AFP) - De Japanse kunstrijders Riku Miura en Ryuichi Kihara beëindigen hun carrières. Het duo veroverde in februari de gouden medaille op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina.

7 uur geleden