Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen Rit & Rock voor de Molukken dit jaar, organisatie wel in actie voor het goede doel

Geen Rit & Rock voor de Molukken dit jaar, organisatie wel in actie voor het goede doel

MIDDELBURG - Net als in 2020 zal er dit jaar ook geen Rit & Rock voor de Molukken worden georganiseerd. Dat heeft de organisatie via Facebook laten weten. De belangrijkste reden is dat de organisatie nog niet de zekerheid heeft dat het evenement op een veilige en verantwoorde manier gehouden kan worden.

Stichting Rit & Rock voor de Molukken is een Middelburgse non-profitorganisatie, opgericht door Wilfred Vreeke en Karla Vreek-Taniwel, die scholen en organisaties ondersteunt die zich inzetten voor kansarme kinderen op de Molukken (Indonesië). Ieder jaar wordt een motorrit door Zeeland en omstreken gecombineerd met een groot feest in de Molukse buurt in de Stromenwijk in Middelburg. 

De organisatie schrijft: “terrassen zijn gedeeltelijk open, een afspraak maken bij je favoriete winkel is niet meer nodig. Stapje voor stapje kunnen we weer iets meer. Maar ons evenement zal ook dit jaar niet doorgaan. Omdat we nog niet de zekerheid hebben dat we het evenement op een veilige verantwoorde manier kunnen laten plaatsvinden. Want het zou zonde zijn als de gezelligheid moet lijden onder de veiligheidsmaatregelen. Net als vorig jaar willen we een steentje bijdrage aan het goede doel maar daar hebben we jullie hulp wel weer voor nodig. 19 juni 2021 zullen wij weer een actie starten.”

De opbrengst van Motorrit voor de Molukken 2020 zou net als een jaar eerder gaan naar Foundation Gilgal, die is opgericht door Sonya Matahelumual. Sonya is na de burgeroorlog een kinderdagverblijf (Wisuda Paud Melati) begonnen vanuit haar eigen woning Halong op het eiland Ambon. Rit & Rock voor de Molukken zal binnenkort meer informatie over de actie van dit jaar verstrekken, via de website en sociale media.

Meer uit Middelburg

Van bijna parkeerplaats naar groene oase: 15 jaar Hoogerzael wordt zaterdag vrolijk gevierd

MIDDELBURG - Wat begon als een buitenplaats en bijna een parkeerplaats werd, groeide uit tot een groene oase: Speelhof Hoogerzael in Middelburg. Inmiddels al 15 jaar een plek waar kinderen doen wat op heel veel plekken niet meer kan: onbezorgd spelen, rennen, rommelen en ravotten. Het jubileum wordt op zaterdag 5 juli uitgebreid gevierd.

12 uur geleden
Zaterdag 5 juli feest in Serooskerke: dit is er te doen op de Stroskerkse dag

SEROOSKERKE - De jaarlijkse Stroskerkse Dag op zaterdag 5 juli belooft ook dit jaar weer een dag te worden voor jong en oud. Het centrum van Serooskerke verandert in een bruisende ontmoetingsplek met muziek, marktkraampjes, kinderspelletjes en natuurlijk het traditionele ringrijden. Ramon Meijer, een van de vier leden van het organisatiecomité, vertelt enthousiast over het gevarieerde programma: "We willen er echt een topdag van maken voor het hele dorp én bezoekers van buitenaf."

17 uur geleden
Twee fietsers botsen op elkaar in Middelburg, man naar ziekenhuis

MIDDELBURG - Op de Beenhouwerssingel in Middelburg zijn donderdagochtend twee fietsers met elkaar in botsing gekomen. Bij het ongeval raakte een van de betrokkenen, een man op leeftijd, gewond. Hij is naar het ziekenhuis gebracht.

18 uur geleden
Weerbericht zomervakantie: eerste week begint koel

MIDDELBURG/DOMBURG - Dit weekeinde gaat in de regio zuid de zomervakantie van start. Deze week is het volop zomer, maar het weerbeeld voor begin volgende week ziet er anders uit, voorspelt weerbureau Weeronline.

19 uur geleden
Fietser gewond bij aanrijding met auto in Middelburg

MIDDELBURG - In de Koningin Julianastraat in Middelburg is woensdagavond een fietser in botsing gekomen met een auto. De fiets raakte hierbij beschadigd.

23 uur geleden
Veerse kinderburgemeester Max neemt afscheid na onvergetelijk jaar

DOMBURG - Op 12 juni nam Max Huiszoon afscheid als eerste kinderburgemeester van de gemeente Veere. 

1 dag geleden
Fiets 5 juli de gezellige Benefiet Tour Walcheren

WALCHEREN - Op 5 juli organiseert de Rotary Club Walcheren weer de gezellige fietstour over Walcheren. De route kan ook per brommer of auto worden gemaakt. 

1 dag geleden