Geen mondkapjes meer in Rotterdamse voetbalstadions
ROTTERDAM (ANP) - Mondkapjes zijn, in tegenstelling tot wat de laatste weken het geval was, niet meer verplicht in de voetbalstadions van de betaalde clubs in Rotterdam. "Burgemeester Aboutaleb heeft aangegeven dat de oefenwedstrijden van de clubs goed zijn verlopen en dat dit een logisch moment is om de mondkapjesplicht voor de voetbalstadions te heroverwegen", zo laat Sparta Rotterdam weten.
Wel gaf de burgemeester aan dat indien de actuele situatie rond het coronavirus wijzigt ook de maatregelen weer kunnen veranderen.
Afgezien van bij Sparta waren ook bij de oefenwedstrijden van Feyenoord en Excelsior de gezichtsmaskers verplicht.
Eerder al werd bekend dat Feyenoord bij de eerste drie thuiswedstrijden in het komende seizoen per duel 13.000 fans mag toelaten. De wedstrijden zijn tegen FC Twente (20 september), ADO Den Haag (27 september) en Sparta Rotterdam (18 oktober).
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
1 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
2 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
3 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
6 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
22 uur geleden