Geen Messi en Neymar, maar Mbappé wel terug bij PSG
PARIJS (ANP) - Lionel Messi en Neymar doen zoals al aangekondigd niet mee, maar Paris Saint-Germain kan in de Franse competitiewedstrijd tegen Clermont Foot wel beschikken over Kylian Mbappé. De aanvaller liep vorige week bij de nationale ploeg een kuitblessure op en keerde daarom terug naar Parijs. Mbappé miste daardoor de WK-kwalificatiewedstrijden van Frankrijk tegen Oekraïne (1-1) en Finland (2-0).
Trainer Mauricio Pochettino maakte vrijdag al bekend dat de sterren Messi en Neymar niet meedoen tegen Clermont Foot, net als Leandro Paredes en Ángel Di María. De drie Argentijnen en de Braziliaan Neymar zijn pas net terug in Frankrijk na de interlandverplichtingen in Zuid-Amerika.
"Ze zullen, na het gebruik van ons gezonde verstand, niet tot de selectie behoren", zei Pochettino. Al voor de interlandperiode uitten de grote competities hun ongenoegen over de late terugkomst van de spelers en de gevolgen daarvan voor de nationale competities.
De herstelde Mbappé behoort wel tot de selectie die Pochettino op de wedstrijddag formeerde. Georginio Wijnaldum zit daar ook bij.
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
17 minuten geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
20 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
4 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
7 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Guus Til lijkt zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar zijn rentree te kunnen maken. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie. Trainer Peter Bosz zei vrijdag op een persconferentie goede hoop te hebben dat Til weer van de partij is.
7 uur geleden