Geen Messi en Neymar, maar Mbappé wel terug bij PSG
PARIJS (ANP) - Lionel Messi en Neymar doen zoals al aangekondigd niet mee, maar Paris Saint-Germain kan in de Franse competitiewedstrijd tegen Clermont Foot wel beschikken over Kylian Mbappé. De aanvaller liep vorige week bij de nationale ploeg een kuitblessure op en keerde daarom terug naar Parijs. Mbappé miste daardoor de WK-kwalificatiewedstrijden van Frankrijk tegen Oekraïne (1-1) en Finland (2-0).
Trainer Mauricio Pochettino maakte vrijdag al bekend dat de sterren Messi en Neymar niet meedoen tegen Clermont Foot, net als Leandro Paredes en Ángel Di María. De drie Argentijnen en de Braziliaan Neymar zijn pas net terug in Frankrijk na de interlandverplichtingen in Zuid-Amerika.
"Ze zullen, na het gebruik van ons gezonde verstand, niet tot de selectie behoren", zei Pochettino. Al voor de interlandperiode uitten de grote competities hun ongenoegen over de late terugkomst van de spelers en de gevolgen daarvan voor de nationale competities.
De herstelde Mbappé behoort wel tot de selectie die Pochettino op de wedstrijddag formeerde. Georginio Wijnaldum zit daar ook bij.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
6 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
6 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
7 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
10 uur geleden