Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen intocht van de Sint in Goes maar een rondrit

Geen intocht van de Sint in Goes maar een rondrit

GOES - Sinterklaas komt zaterdag 20 november 2021 naar Goes. Hij komt niet zoals gewoonlijk per boot. Vanwege de coronamaatregelen maakt hij een rondrit door de Goese binnenstad. Hij vertrekt rond 12 uur van de Grote Kade. 

De organisatie, die dit jaar opnieuw is gevormd, heeft in samenwerking met de gemeente voor deze optie gekozen, omdat de coronabesmettingen nogal oplopen De organisatie en de gemeente willen zo voorkomen dat besmettingen in Goes door de intocht toenemen. Sinterklaas maakt een rijtoer per auto en zal de auto niet verlaten. De Pieten lopen mee. Dweilband de Sjokkers zullen hun muzikale medewerking verlenen en lopen voor Sinterklaas en de Pieten uit. Aan het publiek wordt gevraagd om afstand te bewaren en de regels zo goed mogelijk na te leven. De organisatie raadt iedereen aan een plekje te zoeken waar het niet druk is. De route die Sinterklaas aflegt start aan de Grote Kade, via de Koningstraat, Opril Grote Markt, Oostzijde Markt, Korte Kerkstraat, Singelstraat, Klokstraat, Ganzepoortstraat, Keizersdijk, Kreukelmarkt, Klokstraat, Lange Vorststraat, Oude Vismarkt, Lombardstraat, Noordzijde Markt, Oostzijde Markt, Zuidzijde Markt, Lange Kerkstraat, Klokstraat en eindigt aan de Singelstraat. Naar verwachting eindigt de intocht om 13.30 uur.

Meer uit Beveland

Internationale BMX’er Mark Vos wil urban coach worden in Goes

GOES - Voor BMX'er en urban-sportliefhebber Mark Vos (41) draait alles om vrijheid, uitdaging en het overwinnen van angst. Wat begon met een crossfietsje met witte bandjes in 1989 groeide uit tot een levenslange passie. "Voor mij is BMX altijd meer geweest dan een sport," vertelt Mark. "Het is een manier om jezelf uit te dagen, je angsten te overwinnen en je grenzen te verleggen. Dat gevoel wil ik nu doorgeven aan een nieuwe generatie."

7 uur geleden
Treinverkeer stil na aanrijding Krabbendijke

KRABBENDIJKE - Vanwege een aanrijding op een spoorwegovergang in Krabbendijke is het treinverkeer op het traject Vlissingen-Roosendaal momenteel verstoord.

9 uur geleden
Gemeente geeft groen licht voor herstel broedeiland Katse Plaat

KATS - De gemeente Noord-Beveland heeft besloten dat de aanleg van een nieuw broedeiland bij de Katse Plaat mag doorgaan. Een bezwaar van een omwonende tegen de vergunning is door het college van burgemeester en wethouders ongegrond verklaard.

11 uur geleden
Verscherpt toezicht in haven Vlissingen-Oost

RITTHEM - In havengebied Vlissingen-Oost wordt extra toezicht gehouden. Aanleiding daarvoor is een 'verdachte situatie', zo heeft de politie maandagavond laat bekendgemaakt.

15 uur geleden
Minister Hermans bezoekt Zeeland en spreekt met Zeeuwen over kerncentrales

HEINKENSZAND - Demissionair minister Sophie Hermans van Klimaat en Groene Groei bracht maandag 8 september een werkbezoek aan Zeeland in het kader van de plannen voor de bouw van twee nieuwe kerncentrales. Het bezoek stond in het teken van participatie: de minister sprak met jongeren, dorpsraden en deelnemers van onder meer de Borselse Voorwaardengroep over hun zorgen, vragen en ideeën.

1 dag geleden
Succesvolle en drukbezochte editie van ‘t Beest Brult

GOES - Afgelopen weekend vond het jaarlijkse 't Beest Brult' weer plaats in 't Beest te Goes. Dit gezellige gratis festival is jaarlijks dé aftrap van het nieuwe film- en concertseizoen. Honderden mensen kwamen samen tijdens het festival en zowel voor het podium buiten als voor het podium in de zaal stond het helemaal vol met publiek. 

1 dag geleden
Gewonde bij botsing tussen auto en camper in Oudelande

OUDELANDE - Bij een aanrijding tussen een auto en een camper in het buitengebied van Oudelande is maandagmiddag een persoon gewond geraakt. Het ongeluk gebeurde rond 13.30 uur op de kruising van de Zeedijk met de Vijfzoodijk.

1 dag geleden