Geen huldiging van NAC bij promotie naar Eredivisie
BREDA (ANP) - NAC krijgt geen huldiging op de Grote Markt als de club zondag ten koste van NEC promoveert naar de Eredivisie. Dat heeft de gemeente Breda laten weten. Vanwege de coronamaatregelen is een uitgebreide viering niet mogelijk. De gemeente vraagt de fans bij het uiten van hun vreugde de veiligheid voorop te stellen.
In totaal 2500 seizoenkaarthouders krijgen toegang tot het stadion om de wedstrijd bij te wonen. Alle andere supporters wordt gevraagd de wedstrijd elders te kijken en zich daarbij te houden aan de geldende coronaregels. Op de terrassen in de binnenstad komen ook geen schermen. Volgens de gemeente is hierover contact geweest met Koninklijke Horeca Nederland en zijn de horecaondernemers hiervan op de hoogte. De terrassen sluiten volgens de geldende maatregelen om 20.00 uur.
NAC won donderdag na strafschoppen van Emmen in de play-offs om promotie naar de Eredivisie. De club uit Breda mag nu zondag met NEC strijden om een plek in de Eredivisie. De wedstrijd begint om 18.00 uur.
Meer uit Binnenland
UTRECHT (ANP) - Hulpdiensten en speurhonden hebben de hele nacht gezocht naar slachtoffers van de explosie en brand in het centrum van Utrecht. Daarbij zijn geen levende of overleden slachtoffers gevonden. Dat meldt een woordvoerder van de veiligheidsregio op vrijdagochtend.
14 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Wolven hebben vorig jaar opnieuw veel vaker schapen en ander vee aangevallen. Tot en met oktober zijn er 840 aanvallen op dieren geregistreerd, waarmee het record van 770 aanvallen in heel 2024 wordt verbroken. Dat blijkt uit een analyse van het ANP op basis van gegevens van BIJ12. Deze organisatie behandelt voor de provincies wolvenzaken.
50 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - De Nederlandse landbouwexport is vorig jaar gestegen met 8,4 procent, melden Wageningen Social & Economic Research en het Centraal Bureau voor de Statistiek. Zuivel en eieren bleven de belangrijkste exportproducten, gevolgd door vlees en sierteelt.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Omwonenden die vanwege de explosie en brand in het centrum van Utrecht hun huis hebben moeten verlaten, kunnen in de nacht van donderdag op vrijdag niet terugkeren. Veel van hen zijn opgevangen in hotel Karel V, anderen hebben ervoor gekozen de nacht bij vrienden of familie door te brengen.
6 uur geledenHEERLEN (ANP) - De bestuurder die donderdagavond tegen de gevel van het Zuyderland-ziekenhuis in Heerlen is gereden, is aan zijn verwondingen overleden. De politie meldt na onderzoek dat het ging om een noodlottig ongeval.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - Verschillende ondernemers die getroffen zijn door de explosie in de Visscherssteeg in het centrum van Utrecht donderdagmiddag, laten op social media van zich horen. Door de kracht van de ontploffing zijn bij veel panden in de omgeving van de steeg ruiten uit de sponning en pannen van het dak geblazen. De schade is groot.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - Burgemeester Sharon Dijksma begrijpt dat er onder de getroffen omwonenden van de explosie in Utrecht veel zorgen zijn over hun huisdieren. De gemeente probeert in kaart te brengen waar dieren thuis waren op het moment van de explosie, laat ze weten tijdens een persmoment.
9 uur geleden