Geen huldiging van NAC bij promotie naar Eredivisie
BREDA (ANP) - NAC krijgt geen huldiging op de Grote Markt als de club zondag ten koste van NEC promoveert naar de Eredivisie. Dat heeft de gemeente Breda laten weten. Vanwege de coronamaatregelen is een uitgebreide viering niet mogelijk. De gemeente vraagt de fans bij het uiten van hun vreugde de veiligheid voorop te stellen.
In totaal 2500 seizoenkaarthouders krijgen toegang tot het stadion om de wedstrijd bij te wonen. Alle andere supporters wordt gevraagd de wedstrijd elders te kijken en zich daarbij te houden aan de geldende coronaregels. Op de terrassen in de binnenstad komen ook geen schermen. Volgens de gemeente is hierover contact geweest met Koninklijke Horeca Nederland en zijn de horecaondernemers hiervan op de hoogte. De terrassen sluiten volgens de geldende maatregelen om 20.00 uur.
NAC won donderdag na strafschoppen van Emmen in de play-offs om promotie naar de Eredivisie. De club uit Breda mag nu zondag met NEC strijden om een plek in de Eredivisie. De wedstrijd begint om 18.00 uur.
Meer uit Binnenland
APELDOORN (ANP) - De politie heeft bij een kleine extreemrechtse demonstratie in Apeldoorn vier betogers aangehouden. Drie van hen hadden fakkels afgestoken en een droeg gezichtsbedekking, laat een woordvoerder weten. Dat was in strijd met de voorwaarden voor het protest.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De kortste dag van het jaar is geweest. Vanaf nu worden de dagen langer en de nachten korter. Het wordt 's ochtends steeds iets vroeger licht en het wordt 's avonds steeds iets later donker.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Camiel Jansen is de nieuwe Componist der Nederlanden. Dat is zondag bekendgemaakt in TivoliVredenburg Utrecht tijdens de viering van het 10-jarig bestaan van de titel. De 34-jarige Jansen is de zesde Componist der Nederlanden en volgt Anne-Maartje Lemereis op, die de afgelopen twee jaar ambassadeur was van het Nederlandse muziekleven.
1 uur geledenZUIDOOST-POLEN (ANP) - Nederlands hoogste militair heeft vier dagen voor kerst opgetreden als 'postillon d'amour' voor twee uitgezonden militairen. Commandant der Strijdkrachten Onno Eichelsheim bezorgde hoogstpersoonlijk een romantische boodschap voor een luitenant die helpt het Poolse luchtruim te verdedigen. Eichelsheim kreeg het kaartje mee van diens vriendin, die in Bosniƫ dient.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De verdachte die zaterdag is opgepakt na een steekincident in Amsterdam is een 29-jarige Amsterdammer, meldt de politie zondag. In een appartementencomplex aan de Menadostraat (wijk Zeeburg) zijn zaterdagmiddag drie mensen neergestoken. Ze zijn naar het ziekenhuis gebracht en verkeren niet in levensgevaar.
3 uur geledenYSSELSTEYN (ANP) - Op een kalkoenenbedrijf in het Limburgse Ysselsteyn is vogelgriep vastgesteld. Alle circa 23.000 kalkoenen worden gedood om verdere verspreiding van het besmettelijke virus te voorkomen.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - Jaarlijks kost het ruim 3 miljoen euro om bekladdingen en vernielingen op Nederlandse stations te herstellen. Dat becijfert spoorbeheerder ProRail. Er komen per jaar gemiddeld 4300 meldingen van vandalisme binnen. Het gaat dan om kapotte liften, ingegooide ruiten, bekladde muren, gesloopte wachtruimtes, kapotte prullenbakken en vernielde fietsenstallingen.
8 uur geleden