Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen Halve Marathon Tholen: ‘We vinden het niet gepast om nu bij sponsoren aan te kloppen’

Geen Halve Marathon Tholen: ‘We vinden het niet gepast om nu bij sponsoren aan te kloppen’

THOLEN - Hoewel Colin Harmsen - Van der Vliet niets liever zou doen dan in september het startschot geven voor de Halve Marathon Tholen, moest hij toch besluiten dat het evenement ondanks de verwachte versoepelingen door te schuiven naar 2022. Niet alleen vanwege de onzekerheid wat over drie maanden wel en niet kan. “We vinden het niet gepast om nu bij sponsoren aan te kloppen. Bij sommigen staat het water aan de lippen.”

“De voorbereiding van het evenement begint ongeveer één jaar van te voren”, zo legt Colin uit. “Dat is een behoorlijke tijd, maar dat heb je echt nodig als je een dergelijk evenement goed en veilig wilt organiseren. Veiligheid voor het publiek en de deelnemers staat voor ons voorop. De organisatie is zonder eventuele maatregelen al een flinke kluif. Zelfs als alles weer kan, zonder enige beperking, dan gaan we het niet in een paar maanden redden. Daarnaast moet je niet vergeten dat wij afhankelijk zijn van onze sponsoren. We weten allemaal dat de lokale bedrijven te lijden hebben onder de coronacrisis dus daarom vinden we het nu niet gepast om bij hen aan te kloppen. Hopelijk staan we er volgend jaar op alle fronten een stuk beter voor, met een stuk minder (financiële) onzekerheden.” Voor Colin was het opzetten van een alternatief niet wenselijk. “Er zijn organisaties die werken met een app voor de deelnemers, zodat je kan zien dat ze gelopen hebben en hoe lang ze erover hebben gedaan. Maar onze voorkeur gaat echt uit naar het originele evenement. Met publiek en met alle deelnemers aan de start. Op naar 2022!” [n]

Colin Harmsen-Van der Vliet,
organisatie Halve Marathon van Tholen

Meer uit Tholen

Rioolonderhoud Sint-Annaland kan geur en opkomend water in huis veroorzaken

SINT-ANNALAND - Het rioolstelsel van Sint-Annaland wordt van 13 april tot en met 22 mei gereinigd en geïnspecteerd. Dit is nodig om ervoor te zorgen dat regen- en afvalwater goed kan blijven wegstromen. Tijdens de werkzaamheden kunnen inwoners soms een lichte rioolgeur in huis ruiken. Ook kan er kort verkeersoverlast in de straten zijn.

4 uur geleden
Brandweer blust felle rietbrand langs Rijksweg: Mogelijk aangestoken

SINT PHILIPSLAND - De brandweer heeft zondagmiddag een buitenbrand geblust die mogelijk is aangestoken door vandalen. De brand woedde in een rietkraag aan de Rijksweg in Sint Philipsland.

21 uur geleden
Aan de keukentafel met Tony en Jannie van Chastelet: ‘Sportscholen als deze worden steeds zeldzamer’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

SINT-MAARTENSDIJK - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Tony en Jannie van Chastelet,Fitnesscentrum Bodyzone.

1 dag geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Sint-Pancratiuskerk torent boven Poortvliet uit’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen. 

1 dag geleden
Koningsdag Tholen 2026: Ringrijden en vuurwerkshow zijn weer de smaakmakers

THOLEN - Op maandag 27 april viert heel het land Koningsdag met vrijmarkten, muziek en oranjefeesten. In Tholen-stad pakken de organisatoren het net als vorig jaar aan: het ringrijden keert terug op de Markt en de dag wordt afgesloten met een vuurwerkshow bij de Oesterputten.

1 dag geleden
Bewust omgaan met kleding en afval: Zero Waste Week komt naar Tholen

THOLEN - De Zero Waste Week komt van 18 tot en met 24 april voor het eerst naar Tholen. Tijdens deze week leren inwoners hoe ze afval kunnen verminderen. Er zijn workshops, een wandeltocht en een handwerkcafé.

2 dagen geleden
Opening zwembad De Spetter later door schade aan het tegelwerk

THOLEN - Tijdens voorbereidende schoonmaakwerkzaamheden bij buitenzwembad De Spetter in Tholen is schade aan het tegelwerk geconstateerd. Plaatselijk laten het tegelwerk en de glazuurlaag los, wat zeer scherpe randen veroorzaakt. Dit zorgt voor een veiligheidsrisico en dat de geplande openingsdatum in mei niet haalbaar zal zijn.

2 dagen geleden