Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen Halve Marathon Tholen: ‘We vinden het niet gepast om nu bij sponsoren aan te kloppen’

Geen Halve Marathon Tholen: ‘We vinden het niet gepast om nu bij sponsoren aan te kloppen’

THOLEN - Hoewel Colin Harmsen - Van der Vliet niets liever zou doen dan in september het startschot geven voor de Halve Marathon Tholen, moest hij toch besluiten dat het evenement ondanks de verwachte versoepelingen door te schuiven naar 2022. Niet alleen vanwege de onzekerheid wat over drie maanden wel en niet kan. “We vinden het niet gepast om nu bij sponsoren aan te kloppen. Bij sommigen staat het water aan de lippen.”

“De voorbereiding van het evenement begint ongeveer één jaar van te voren”, zo legt Colin uit. “Dat is een behoorlijke tijd, maar dat heb je echt nodig als je een dergelijk evenement goed en veilig wilt organiseren. Veiligheid voor het publiek en de deelnemers staat voor ons voorop. De organisatie is zonder eventuele maatregelen al een flinke kluif. Zelfs als alles weer kan, zonder enige beperking, dan gaan we het niet in een paar maanden redden. Daarnaast moet je niet vergeten dat wij afhankelijk zijn van onze sponsoren. We weten allemaal dat de lokale bedrijven te lijden hebben onder de coronacrisis dus daarom vinden we het nu niet gepast om bij hen aan te kloppen. Hopelijk staan we er volgend jaar op alle fronten een stuk beter voor, met een stuk minder (financiële) onzekerheden.” Voor Colin was het opzetten van een alternatief niet wenselijk. “Er zijn organisaties die werken met een app voor de deelnemers, zodat je kan zien dat ze gelopen hebben en hoe lang ze erover hebben gedaan. Maar onze voorkeur gaat echt uit naar het originele evenement. Met publiek en met alle deelnemers aan de start. Op naar 2022!” [n]

Colin Harmsen-Van der Vliet,
organisatie Halve Marathon van Tholen

Meer uit Tholen

Skeeleren, apenkooien en voetbal: Activiteiten voor Thoolse jeugd in meivakantie

THOLEN - Het team Jij op Tholen organiseert in de meivakantie weer activiteiten voor kinderen en jongeren. Er is een meidenmiddag, apenkooien, uitje naar een trampolinepark en bubbelvoetbal. Kosten wisselen per activiteit. Vooraf aanmelden is verplicht. Aanmelden kan vanaf maandag 30 maart 12.00 uur via de website van Jij op Tholen.

3 uur geleden
UWV: ‘Meer jongeren in de WW in Zeeland, maar de krapte blijft hardnekkig’

THOLEN - De instroom in de WW van Zeeuwse jongeren is vorig jaar opnieuw toegenomen. Dat blijkt uit de Regioschets Basiscijfers Jeugd Zeeland. Tegelijkertijd biedt de aanhoudende krapte op de arbeidsmarkt genoeg kansen voor jongeren in de regio. Mbo-scholing kan daarin een belangrijke rol spelen.

7 uur geleden
Vergeet dit weekend de klok niet: Zomertijd gaat weer in

THOLEN - Dit weekend is het weer zover: de zomertijd gaat in. Twee keer per jaar verzetten we de tijd. Het zorgt regelmatig voor verwarring, want wanneer gaat de klok nu vooruit en wanneer gaat de klok achteruit? Het goede nieuws is dat er gelukkig handige ezelsbruggetjes voor zijn. Het slechte nieuws is dat we dit weekend een uurtje minder kunnen slapen. Althans, dat wordt vaak gezegd als de klok een uur vooruit gaat.

1 dag geleden
Nieuwe wandelroute Hazenpad brengt Smerdiekse locaties met verhaal tot leven

SINT-MAARTENSDIJK - Smerdiek krijgt er een bijzondere wandelroute bij. Op dinsdag 31 maart om 14.30 uur wordt op de Markt bij de waterpomp het Hazenpad officieel geopend. De opening wordt verricht door auteur Jeroen Windmeijer. Iedereen is van harte welkom om hierbij aanwezig te zijn.

1 dag geleden
Vier afstanden tijdens tiende editie van jaarlijkse wandeltocht Sint Philipsland

SINT PHILIPSLAND - De jaarlijkse wandeltocht van Sint Philipsland wordt komende zaterdag voor de tiende keer gelopen. Deelnemers kunnen kiezen uit vier afstanden en kunnen achteraf genieten van een kommetje snert of een pannenkoek.

2 dagen geleden
Thoolse wethouders zien af van raadszetel en maken plaats voor andere kandidaten

THOLEN - De wethouders Peter Hoek, Corniel van Leeuwen en Hilde Moerland zien af van een zetel in de gemeenteraad van Tholen. Ze vinden de combinatie van hun functie als wethouder en raadslid onwenselijk en maken daarom plaats voor andere raadsleden.

2 dagen geleden
Jarige Accelerando houdt jubileumconcert in april: ‘De rode draad is een muzikale tijdlijn’

SINT-ANNALAND - De Koninklijke Fanfare Accelerando bestaat 145 jaar. Dat vieren de Setallandse muzikanten met verschillende activiteiten. Op zaterdagavond 11 april organiseren ze een jubileumconcert in de sportzaal van De Wellevaete. Het publiek wordt getrakteerd op een muzikale terugblik van het verleden naar het heden.

2 dagen geleden