Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

‘Geen betere plek om op te groeien dan in Vlissingen’

‘Geen betere plek om op te groeien dan in Vlissingen’

VLISSINGEN - Helge Prinsen portretteert in de rubriek ‘Ik ben Vlissingen’ elke week een van haar stadsgenoten. Met haar korte portretten wil ze bekende en minder bekende Vlissingers in de schijnwerpers zetten en zo een mooi beeld van de stad schetsen waar zij is geboren en getogen.

Selena van Hoek (36). Getrouwd, 2 kinderen. Geboren in Middelburg. Huisarts. Duopraktijk De Golfslag aan de Govert Flincklaan. In 2018 opvolgster van dokter Van Ouwerkerk.

“Ik heb 15 jaar in Amsterdam gewoond en wilde weer terug naar Zeeland. Voor de ruimte, de vrijheid en de familie. Hoe het was om in Vlissingen te wonen wist ik eigenlijk niet.”

“Nu zou ik nooit meer weg willen. Een huis op loopafstand van de duinen en het strand. Vlissingen voelt als een dorp. Er is altijd wat te kletsen. Veel oude Vlissingers als patient.”

“Die kennen dan mijn ouders of broer. M’n vader wás loods, m’n broer is het nú en m’n moeder gaf navigatie op de zeevaartschool. Ik word meestal zeeziek. Lig liever ín het water.”

“Ben een fanatiek sporter. Triatlon. Hardlopen. Heb voor het eerst de Kustmarathon gelopen. In 4.17 uur. Ook zeezwemmen. Tot Westkapelle. Ploeteren in de golven met tegenwind.”

“Volgend jaar wil ik meedoen aan Vlissingen-Breskens. Dat is slechts eens per vijf jaar. De scheepvaart moet dan stilgelegd worden hè. Is heel lastig zwemmen vanwege de stroom.”

“Geen betere plek om op te groeien dan in Vlissingen. Al is het maar om na het eten even een ijsje op het strand te eten. Dan zie je de toeristen en denk je: wij wonen lekker hier.”

Meer uit Vlissingen

Woningen M.A. van de Puttestraat Oost-Souburg maken plaats voor 99 appartementen in drie gebouwen

OOST-SOUBURG - Woningcorporatie Zeeuwland bouwt de komende jaren aan de M.A. van de Puttestraat in Oost-Souburg 99 appartementen. De nieuwbouw vindt plaats in fasen. Deze week begint de sloop van de bestaande appartementen aan de M.A. van de Puttestraat 78 tot en met 98 en Molenweg 29 tot en met 43. De woningen maken plaats voor de nieuwbouw van fase 1.

3 uur geleden
Herdenkingen op boulevard en Uncle Beach

VLISSINGEN - In Vlissingen zijn zaterdag de slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog herdacht bij het Koopvaardijmonument op de boulevard en in herdenkingsgebied Uncle Beach.Ter nagedachtenis aan de ruim 3500 zeelieden die in de Tweede Wereldoorlog om het leven kwamen bij de ondergang van vijfhonderd Nederlandse koopvaardijschepen zijn er zaterdag kransen gelegd bij het monument aan het begin van de boulevard.

8 uur geleden
Gedicht Jaap van Velzen: Bruisende liefde

Bruisende liefdeIk zou je het liefste de zee willen schenkenDie altijd luisterten roltJe bedient op je wenken

22 uur geleden
Rubriek Maurits tekent Vlissingen

VLISSINGEN - Speciaal voor de Vlissingse Bode maakt Maurits Schoenmaker de mooiste tekeningen van de stad.

2 dagen geleden
Brons voor Vlissinger Kornelis Smit bij WK Highland Games in Amerika

VLISSINGEN - Kornelis Smit (50) uit Vlissingen wilde eerst helemaal niet meedoen aan het WK Highland Games in de Verenigde Staten, omdat het wereldkampioenschap volgend jaar 'om de hoek' in Driewegen plaatsvindt. Echtgenote Carola en collega-highlandgamer Dirk van 't Zelfden kregen hem toch zover en dat leverde Kornelis een bronzen plak op. "Mijn beste prestatie ooit", vertelde de Vlissinger vers uit het vliegtuig.

3 dagen geleden
Storm en hoogwater in Vlissingen, maar ‘geen reden tot bezorgdheid’ voor waterschap

VLISSINGEN - Waterschap Scheldestromen houdt de situatie rond storm Benjamin nauwlettend in de gaten. Na 16.00 uur was het hoogwater in Vlissingen, maar er is geen reden tot ongerustheid, laat het waterschap weten. 'We zijn voorbereid.'

4 dagen geleden
Lezersfoto: Storm Benjamin op komst

VLISSINGEN - Myles O'Reiley stuurt donderdag deze onheilspellende foto in.

4 dagen geleden