Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geëmotioneerde Sabalenka uitgeschakeld in tennistoernooi Miami

Geëmotioneerde Sabalenka uitgeschakeld in tennistoernooi Miami

MIAMI (ANP/RTR) - Tennisster Aryna Sabalenka is in de derde ronde van het sterk bezette toernooi van Miami uitgeschakeld. De speelster uit Belarus boog in drie sets voor Anjelina Kalinina uit Oekraïne: 4-6 6-1 1-6.

Emoties namen na de nederlaag de overhand bij Salabenka, die eerder in de week de plotselinge dood van haar ex-vriend, voormalig ijshockeyer Konstantin Koltsov, moest verwerken. Nadat ze de partij had verloren, ontstak ze in woede en sloeg ze haar racket kapot. Vervolgens beende ze weg zonder Kalinina de hand te schudden.

Sabalenka bracht na de dood van Koltsov, die mogelijk zelfmoord heeft gepleegd, een korte verklaring af. "De dood van Konstantin is een ondenkbare tragedie. Hoewel we niet langer samen waren, is mijn hart gebroken. Respecteer alstublieft mijn privacy en die van zijn familie in deze moeilijke tijd."

Mannentoernooi

De winnares van de Australian Open besloot ondanks de persoonlijke tragedie gewoon de tennisbaan op te stappen. In de tweede ronde wist de nummer 2 van de wereld nog te winnen van de Spaanse Paula Badosa.

De Poolse nummer 1 van de wereld Iga Swiatek plaatste zich in Miami moeiteloos voor de derde ronde. Ze gunde de Italiaanse Camila Giorgi drie games en won met 6-2 6-1.

In het mannentoernooi rekende de Spaanse favoriet Carlos Alcaraz in de tweede ronde overtuigend af met zijn landgenoot Roberto Carballés Baena. Na 85 minuten stonden de setstanden 6-2 6-1 op het scorebord.

Meer uit Sport

Honkballers definitief uitgeschakeld in World Baseball Classic

MIAMI (ANP) - De honkballers van het Nederlands Koninkrijksteam zijn definitief uitgeschakeld op de World Baseball Classic. De ploeg van bondscoach Andruw Jones kan niet meer bij de beste twee ploegen van de poule eindigen na de winst van de Dominicaanse Republiek op Israël in het stadion van de Miami Marlins: 10-1.

9 uur geleden
TT van Assen uitgeroepen tot beste grand prix van 2025

ASSEN (ANP) - De TT van Assen is uitgeroepen tot beste grand prix van 2025. De race in Drenthe vierde afgelopen zomer zijn 100-jarig bestaan met een bezoekersrecord.

15 uur geleden
Trump roept Australië op Iraanse voetbalsters asiel te geven

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft Australië opgeroepen asiel te verlenen aan de Iraanse voetbalsters, na hun uitschakeling in de Asia Cup. De spelers zongen bij hun openingswedstrijd van het toernooi niet mee met het volkslied, later deden zij dat wel terwijl ze salueerden. Na het niet zingen van het volkslied werden ze door een presentator op de Iraanse staatstelevisie "verraders in oorlogstijd" genoemd.

16 uur geleden
Paraskiër Kampschreur wint super-G, eerste goud voor Nederland

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur is paralympisch kampioen geworden op de super-G. Het is de eerste gouden medaille voor Nederland op de Paralympische Winterspelen van Milaan en Cortina.

19 uur geleden
Verstappen gaat midden in F1-seizoen racen op Nürburgring

NÜRBURG (ANP) - Max Verstappen gaat in mei deelnemen aan de 24-uursrace op de Nürburgring. Dat doet de coureur van Red Bull in een Mercedes, de fabrikant die in de Formule 1 een van zijn concurrenten is. Zijn deelname aan de race in Duitsland wordt volgens een persbericht gesteund door zijn vaste sponsor Red Bull, wat ook te zien is aan het uiterlijk van de auto waarmee hij gaat deelnemen.

23 uur geleden
Voorbeeld Bogaerts kijkt al uit naar de volgende Baseball Classic

MIAMI (ANP) - Xander Bogaerts wil ook aan de volgende editie van de World Baseball Classic (WBC) deelnemen. "Ik zie dat we zoveel talent hebben" , zegt de 33-jarige aanvoerder van de honkballers van het Nederlands Koninkrijksteam. "Ik wil ze helpen."

23 uur geleden
Bondscoach Jones wil WBC waardig afsluiten met honkballers

MIAMI (ANP) - Voor bondscoach Andruw Jones van de Nederlandse honkballers telde alleen de eindzege van de World Baseball Classic. Maar na de zware nederlaag tegen de Dominicaanse Republiek (12-1) kan het bijna niet anders dan dat het officieuze WK voor Oranje na de laatste groepswedstrijd van dinsdag tegen Israël voorbij is. "Dat lijkt er wel op", erkende hij. "We gaan toch een plan maken om dat duel te winnen. En dan zien we wel. We willen het toernooi sowieso goed afsluiten."

1 dag geleden