Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geëmotioneerde Martens baalt van gelijkspel in laatste interland

Geëmotioneerde Martens baalt van gelijkspel in laatste interland

TAMPERE (ANP) - Lieke Martens "baalt ontzettend" van haar laatste interland. Hoewel de 160-voudig international zei terug te kijken op een "hele mooie" interlandcarrière, had ze de voetbalsters graag goed achtergelaten door in Finland een zege in de EK-kwalificatie te boeken. "Ik heb veel mooie herinneringen om op terug te kijken, maar dit is wel zuur", zei een geëmotioneerde Martens na het 1-1-gelijkspel voor de camera van de NOS.

Martens kreeg vrijdag al een fraai afscheid in eigen land met onder meer een publiekswissel tegen de Finnen (1-0), maar dinsdag in Tampere was de stemming een stuk minder feestelijk. "Ik baal dat ik het niet goed kan afsluiten. De meiden willen zich direct kwalificeren voor het EK en ik wilde ze wat dat betreft beter achterlaten, maar ik heb ze niet voldoende geholpen. Ik baal erg en ben teleurgesteld."

Oranje staat er ondanks het gelijkspel met 7 punten uit vier duels nog altijd goed voor in de poule. Italië en Noorwegen volgen met nog twee duels te gaan met 5 punten. De nummers 1 en 2 plaatsen zich direct voor het EK.

Oranje werd met Martens in 2017 voor het eerst Europees kampioen. De speelster van Paris Saint-Germain staat tweede op zowel de lijst van het aantal interlands als op de lijst met topscorers (62 doelpunten).

Meer uit Voetbal

Smit spreekt bij rentree bij AZ van 'leermoment' bij blessure

ALKMAAR (ANP) - Kees Smit beschouwt zijn afgelopen blessure als een "leermoment". Dat zei de 20-jarige aanvallende middenvelder donderdagavond na zijn rentree bij AZ in de met 2-1 verloren Europa League-wedstrijd tegen Juventus. "Ik ben eigenlijk iets te snel weer begonnen", bekende Smit.

54 minuten geleden
AZ mist volgens trainer Echteld volwassenheid tegen Juventus

ALKMAAR (ANP) - AZ miste volgens trainer Leeroy Echteld volwassenheid in de eerste helft van het Europa League-duel tegen Juventus. Bij rust stonden de Alkmaarders met 2-0 achter, na een sterke tweede helft kwam AZ terug tot 2-1. "Wat je merkt is dat zij echt als een volwassen ploeg op het veld staan", zei Echteld na de wedstrijd.

57 minuten geleden
AZ-aanvoerder Koopmeiners: felicitatie mag wachten tot morgen

ALKMAAR (ANP) - AZ-aanvoerder Peer Koopmeiners was donderdagavond na de 2-1-nederlaag tegen Juventus nog niet in staat geweest om zijn broer Teun te feliciteren. Dat zei de jongste van de broers Koopmeiners na de Europa League-wedstrijd in Alkmaar. "Ik heb hem heel kort even gezien net, maar een felicitatie mag wachten tot morgen", zei een balende Koopmeiners.

58 minuten geleden
AZ verliest van Juventus, mede dankzij doelpunt Teun Koopmeiners

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de Europa League verloren van Juventus, mede dankzij een doelpunt van oud-AZ-speler en Oranje-international Teun Koopmeiners. In Alkmaar werd het na een spannende slotfase 2-1 voor de bezoekers uit Italië. AZ blijft na vier speelronden in de Europa League steken op 6 punten. Juventus is met 10 punten nog ongeslagen.

3 uur geleden
FC Twente neemt na rust afstand van Pafos en wint ook derde duel

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is ook na drie wedstrijden in het hoofdtoernooi van de Conference League nog zonder puntenverlies. Het elftal van trainer John van den Brom maakte tegen de Cypriotische club FC Pafos in de tweede helft een achterstand ongedaan en won met 3-1.

3 uur geleden
Arokodare leeft na twee treffers met vertrouwen toe naar Twente

HERNING (ANP) - Tolu Arokodare leeft na twee doelpunten en een ruime overwinning van Ajax op Midtjylland in de Conference League (1-6) met vertrouwen toe naar de topper van zondag tegen FC Twente in de Eredivisie. Dat zei de Nigeriaanse spits, die de laatste vier wedstrijden op rij scoorde, in Herning tegen Ziggo Sport.

3 uur geleden
Ajax in Conference League ruim (1-6) langs tiental Midtjylland

HERNING (ANP) - Ajax heeft de vijfde overwinning op rij geboekt. De Amsterdammers versloegen FC Midtjylland, dat een helft lang met een man minder speelde, in de Conference League: 1-6. Spits Tolu Arokodare was met twee doelpunten opnieuw de gevierde man bij Ajax. Linkervleugelverdediger Owen Wijndal, aanvoerder Davy Klaassen en aanvallers Oscar Gloukh en Marcos Leonardo scoorden ook.

5 uur geleden