Geblesseerde Ronaldo ontbreekt bij Juventus tegen Atalanta
TURIJN (ANP) - Vedette Cristiano Ronaldo van Juventus kan zondag niet meespelen in de uitwedstrijd tegen Atalanta Bergamo. De Portugese aanvaller kampt met een spierblessure, meldde coach Andrea Pirlo.
De 36-jarige Ronaldo liep de blessure vorige zondag op in de met 3-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Genoa. "Hij kon deze week op de training niet voluit gaan", zei Pirlo. "We nemen dan ook geen risico's. Paulo Dybala zal in zijn plaats starten zondag."
De coach van Juventus hoopt dat Ronaldo weer fit is voor het competitieduel komende woensdag met Parma.
Regerend landskampioen Juventus is de nummer 3 in Italië met 12 twaalf punten minder dan koploper Internazionale. Atalanta, met Marten de Roon in de gelederen, staat vierde op 1 punt van Juve.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
3 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
21 uur geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
23 uur geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
1 dag geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
1 dag geleden