
Geblesseerde Neymar: ik kom beter en sterker terug
SAINT-ÉTIENNE (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Neymar van Paris Saint-Germain heeft in het gewonnen competitieduel met Saint-Étienne een ogenschijnlijk zware enkelblessure opgelopen. De duurste voetballer ter wereld klapte door zijn linkerenkel toen hij bij een duel op de voet van Yvann Maçon ging staan. "Helaas horen deze tegenslagen bij het leven van een sporter", schreef Neymar op Instagram bij foto's van het moment. "Ik kom beter en sterker terug."
De nummer 10 van PSG schreeuwde het gelijk uit van de pijn. Op tv-beelden was te zien dat de linkerenkel van Neymar helemaal dubbel klapte. Zijn Franse club heeft nog niets gemeld over de ernst van de kwetsuur.
Paris Saint-Germain staat met 40 punten uit vijftien wedstrijden onbedreigd aan kop van de Ligue 1, met al 12 punten voorsprong op Nice. De ploeg van trainer Mauricio Pochettino verloor eerder deze week in de Champions League met 2-1 van Manchester City. Beide clubs gaan door naar de knock-outfase.
PSG kwam in Saint-Étienne halverwege de eerste helft op achterstand, maar trok de wedstrijd naar zich toe nadat de thuisclub vanwege een rode kaart met tien man was komen te staan. Lionel Messi gaf steeds de assist bij de doelpunten van aanvoerder Marquinhos (twee) en Ángel Di María.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Calvin Stengs speelt dit seizoen voor Pisa. De Italiaanse club huurt de aanvallende middenvelder van Feyenoord, waar hij nog twee seizoenen onder contract staat.
58 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Mexx Meerdink begint om 19.30 uur met AZ aan de thuiswedstrijd tegen Levski Sofia in de play-offs van de Conference League. De spits vervangt Troy Parrott, die dinsdag een blessure heeft opgelopen tijdens een training.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV onderzoekt of het zich vlak voor het einde van de transfermarkt nog kan versterken met Myron Boadu en Anass Salah-Eddine.
1 uur geledenMONACO (ANP) - PSV ontvangt Bayern München, Atlético Madrid, Napoli en Union St-Gilles in het hoofdtoernooi van de Champions League. De kampioen van Nederland gaat op bezoek bij Liverpool, Bayer Leverkusen, Olympiakos en Newcastle United.
1 uur geledenMONACO (ANP) - PSV krijgt Bayern München op bezoek en speelt uit tegen Liverpool. Dat heeft de loting van de Champions League in het Grimaldi Forum van Monaco uitgewezen.
1 uur geledenMONACO (ANP) - Ajax stuit op Chelsea en Internazionale in de Champions League. De club uit Amsterdam werd tijdens de loting in het Grimaldi Forum in Monaco gekoppeld aan de winnaar van het WK voor clubs en finalist van de vorige editie van de koningsklasse van het Europese clubvoetbal.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Souffian El Karouani is door bondscoach Walid Regragui van Marokko opgenomen in de nationale selectie voor de WK-kwalificatiewedstrijden tegen Niger en Zambia. Voor de 24-jarige verdediger van FC Utrecht is het de eerste selectie in drie jaar.
4 uur geleden