Geblesseerde Feyenoorder Malacia niet naar Jong Oranje
ZEIST (ANP) - Tyrell Malacia mist de komende duels van Jong Oranje in de EK-kwalificatie met Jong Wit-Rusland en Jong Portugal. De linksback van Feyenoord is niet fit en werkt de komende week bij zijn club uit Rotterdam aan zijn herstel.
Erwin van de Looi, de bondscoach van Jong Oranje, zag woensdag ook al Ryan Gravenberch vertrekken. De middenvelder van Ajax is voor het eerst opgeroepen voor het Nederlands elftal. Bondscoach Frank de Boer heeft hem nodig omdat Tonny Vilhena niet beschikbaar is. Vilhena heeft positief op corona getest.
Van de Looi heeft Azor Matusiwa (FC Groningen) en Sherel Floranus (sc Heerenveen) toegevoegd aan de selectie van Jong Oranje, dat al zeker is van deelname aan het EK.
Jong Oranje speelt zondag in Almere tegen Wit-Rusland. Drie dagen later is Jong Portugal de tegenstander in Portimão.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
13 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
14 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
18 uur geleden