Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geannuleerd: Alle binnenprogramma’s voor Sinterklaas op Tholen

Geannuleerd: Alle binnenprogramma’s voor Sinterklaas op Tholen

THOLEN - Gezien de oplopende coronabesmettingen hebben de gemeente Tholen en alle Sinterklaascomités besloten om het binnenprogramma voor de intocht van Sinterklaas te annuleren. De reguliere intochten die buiten plaatsvinden, mogen wel gewoon doorgaan. “Vanwege het grote aantal besmettingen lijkt ons dit de beste keuze. Gelukkig hebben we dit unaniem kunnen besluiten”, zo zegt burgemeester Marleen Sijbers. 

In de diverse dorpshuizen zou Sinterklaas na zijn intocht warm onthaald worden, maar corona gooit wederom roet in het eten van dit deel van het programma. De comités hebben samen met de gemeente Tholen besloten dat een binnenprogramma niet verstandig is. “We vinden het heel erg jammer, maar we moeten wel ons gezonde verstand gebruiken”, aldus de burgemeester. “Laten we vooral blij zijn dat we het buitenprogramma wél door kunnen laten gaan. Ik ben ook content dat de Sinterklaascomités en de vrijwilligers unaniem achter deze keuze staan. Niemand wil dat een eventuele uitbraak te linken valt aan een Sinterklaasmiddag.”  

Meer uit Tholen

Code oranje van kracht in Zeeland door extreme hitte tot 37 graden

THOLEN - Het wordt vandaag zeer warm met temperaturen tussen de 33 en 37 graden. Vanaf 12.00 uur is in negen provincies, waaronder Zeeland, code oranje van kracht vanwege de hitte. Ook het Nationaal Hitteplan van het RIVM is actief.

9 uur geleden
Gewonde bij woningbrand in Tholen, brandweer voorkomt overslag naar buren

THOLEN - Bij een woningbrand aan de Kotterstraat in Tholen is in de nacht van dinsdag op woensdag één persoon gewond geraakt. De brandweer wist te voorkomen dat brand oversloeg naar naastgelegen woningen. De politie heeft het huis verzegeld voor verder onderzoek.

12 uur geleden
Foodtruckfestival Kiwanis haalt ruim 3.800 euro op voor goed doel [FOTOALBUM]

THOLEN - Het foodtruckfestival van Kiwanis Tholen op de Markt heeft afgelopen zaterdag 3.849 euro opgeleverd. De opbrengst gaat rechtstreeks naar het project Tholen Op Vakantie (TOV). De organisatie spreekt van een geslaagde dag.

1 dag geleden
Brandweer rukt uit voor bermbrand langs de Eendrachtsweg in Tholen

THOLEN - De brandweer is maandagavond uitgerukt voor een bermbrand aan de Eendrachtsweg in Tholen. Het vuur was snel onder controle en na ongeveer een kwartier volledig geblust.

1 dag geleden
Sijbers wordt in november herbeëdigd voor tweede termijn als burgemeester

THOLEN - Marleen Sijbers wordt officieel herbenoemd als burgemeester van de gemeente Tholen. De gemeenteraad droeg haar in februari al voor voor een nieuwe termijn, maar de procedure is nu bijna afgerond. Haar tweede ambtstermijn begint op 15 november 2026.

1 dag geleden
Het gaat er komen: Aanleg glasvezel in dorpen en buitengebied Tholen definitief

THOLEN - Goed nieuws voor iedereen die zich de afgelopen periode heeft ingeschreven voor een glasvezelaansluiting. Het minimum aanmeldpercentage van 40 procent is bereikt, waardoor de aanleg van het netwerk definitief kan doorgaan.

2 dagen geleden
Hoe lang houdt de hitte in Zeeland nog aan? ‘Het wordt deze week uitzonderlijk heet’

ZEELAND - Al ruim een week zuchten Zeeuwen onder zomerse temperaturen en voorlopig lijkt daar nog geen einde aan te komen. Sterker nog: volgens Weeronline wordt het later deze week op meerdere plaatsen uitzonderlijk heet, met temperaturen die kunnen oplopen tot 35 graden of zelfs meer.

2 dagen geleden