Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geannuleerd: Alle binnenprogramma’s voor Sinterklaas op Tholen

Geannuleerd: Alle binnenprogramma’s voor Sinterklaas op Tholen

THOLEN - Gezien de oplopende coronabesmettingen hebben de gemeente Tholen en alle Sinterklaascomités besloten om het binnenprogramma voor de intocht van Sinterklaas te annuleren. De reguliere intochten die buiten plaatsvinden, mogen wel gewoon doorgaan. “Vanwege het grote aantal besmettingen lijkt ons dit de beste keuze. Gelukkig hebben we dit unaniem kunnen besluiten”, zo zegt burgemeester Marleen Sijbers. 

In de diverse dorpshuizen zou Sinterklaas na zijn intocht warm onthaald worden, maar corona gooit wederom roet in het eten van dit deel van het programma. De comités hebben samen met de gemeente Tholen besloten dat een binnenprogramma niet verstandig is. “We vinden het heel erg jammer, maar we moeten wel ons gezonde verstand gebruiken”, aldus de burgemeester. “Laten we vooral blij zijn dat we het buitenprogramma wél door kunnen laten gaan. Ik ben ook content dat de Sinterklaascomités en de vrijwilligers unaniem achter deze keuze staan. Niemand wil dat een eventuele uitbraak te linken valt aan een Sinterklaasmiddag.”  

Meer uit Tholen

Middeleeuws kampement brengt tijdens Havendagen Tholen geschiedenis tot leven

THOLEN - De Havendagen in Tholen krijgen dit jaar een middeleeuws karakter. Voor het eerst worden deze gecombineerd met de Nederlandse Vestingstedendagen. Dat betekent dat de stad zich op zaterdag 6 juni volledig onderdompelt in een historische sfeer. Bovendien viert Tholen 660 jaar stadsrechten, wat deze editie extra bijzonder maakt.

7 uur geleden
Dubbel feest bij Manege Vosmaer: 55 jaar manege en 25 jaar stichting

[Advertorial] OUD-VOSSEMEER - Dit jaar viert Manege Vosmaer een bijzonder jubileum: de manege in Oud-Vossemeer is al 55 jaar een vertrouwd adres voor paardenliefhebbers, terwijl de bijbehorende stichting Paardenwelzijn Na Gedane Arbeid haar 25-jarig bestaan viert. Op zaterdag 6 juni komen leerlingen en oud-leden samen voor een feestelijke reünie.

11 uur geleden
Fluplandse vrouwenvereniging brengt bezoek aan de Zeeuwsche Zoute

SINT PHILIPSLAND - De leden van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland bezochten in mei de zoutziederij Zeeuwsche Zoute in Bruinisse.

14 uur geleden
Vier wethouders benoemd in Thools college, Kees Knulst gaat eerste termijn in

THOLEN - Het nieuwe Thoolse college voor de komende vier jaar is op donderdag 28 mei tijdens de gemeenteraadsvergadering geïnstalleerd. De drie wethouders uit de vorige raadsperiode keren terug, samen met Kees Knulst (SGP), die als vierde wethouder is benoemd. Ook werd een nieuw lid toegelaten tot de raad.

1 dag geleden
Stichting Tholen Sterk bouwt aan grootste Havendagen ooit met een reis door de tijd

THOLEN - Stichting Tholen Sterk is de drijvende kracht achter de tweejaarlijkse Havendagen. Dit jaar staat het evenement op vrijdag 5 en zaterdag 6 juni voor de grootste editie ooit door de combinatie met de Nederlandse Vestingstedendagen. Een uitdagende klus voor de vele vrijwilligers, maar binnen de stichting overheerst het vertrouwen in een geslaagd feest.

1 dag geleden
Gerestaureerd praalgraf terug in Stavenisse: ‘Meer dan alleen steen en marmer’

STAVENISSE - Het grafmonument van Hieronymus van Tuyll van Serooskerke is terug in de Hervormde Kerk van Stavenisse. Na een restauratie van meerdere jaren werd het marmeren praalgraf afgelopen vrijdag onthuld. Ook werd stilgestaan bij de onderscheiding van Rien de Graaf en het overlijden van Tim Kemperman.

1 dag geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Toren van de Pancratiuskerk in Poortvliet’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen. 

2 dagen geleden