Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gauff (15) met Serena Williams (38) in toernooi om Fed Cup

Gauff (15) met Serena Williams (38) in toernooi om Fed Cup

NEW YORK (ANP) - Het Amerikaanse tennisteam treedt over anderhalve week met een bijzonder koppel aan in het vrouwentoernooi om de Fed Cup. De al eerder geselecteerde Serena Williams (38) krijgt gezelschap van de 23 jaar jongere Coco Gauff. Sofia Kenin, Alison Riske en Bethanie Mattek-Sands zijn eveneens opgeroepen voor het duel met Letland in Everett in de staat Washington. De winnaar plaatst zich voor de Fed Cup Finals half april in Boedapest.

Gauff beleefde in 2019 een indrukwekkend debuutjaar op de WTA Tour. De getalenteerde tiener heeft nu de top vijftig op de wereldranglijst in het vizier na haar recente opmars bij de Australian Open. Ze schakelde onder anderen titelhoudster Naomi Osaka uit. In de vierde ronde moest Gauff haar meerdere erkennen in haar landgenote Kenin, die donderdag in de halve finales in Melbourne uitkomt tegen de Australische Ashleigh Barty, de nummer één van de wereld.

Williams kwam in februari 2018 voor de laatste keer uit in de Fed Cup. Nederland was destijds de tegenstander. Oranje verloor met 3-1 in Asheville.

Meer uit Sport

Anisimova bereikt kwartfinales US Open en stuit op Swiatek

NEW YORK (ANP) - De Amerikaanse tennisster Amanda Anisimova heeft de kwartfinales bereikt van de US Open. De 24-jarige nummer 8 van de plaatsingslijst op het grandslamtoernooi van New York rekende in de vierde ronde overtuigend af met de Braziliaanse Beatriz Haddad Maia. Ze gunde haar tegenstander drie games: 6-0 6-3.

6 uur geleden
Sinner ten koste van Boeblik naar kwartfinales US Open

NEW YORK (ANP/RTR) - Jannik Sinner heeft zonder moeite de kwartfinales van de US Open bereikt. De 24-jarige Italiaan versloeg in de achtste finale Aleksandr Boeblik uit Kazachstan in drie sets: 6-1 6-1 6-1.

10 uur geleden
Tennisster Osaka verslaat Gauff en staat in kwartfinale US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisster Naomi Osaka is door naar de kwartfinale van de US Open. Osaka versloeg de Amerikaanse Coco Gauff in de achtste finales. Het werd 6-3 6-2.

16 uur geleden
Tennisster Swiatek in twee sets naar kwartfinale US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisster Iga Swiatek heeft de kwartfinales van de US Open bereikt. De Poolse nummer 2 van de wereld versloeg de Russische Ekaterina Alexandrova in de achtste finales. Swiatek was in twee sets te sterk voor Alexandrova: 6-3 6-1.

18 uur geleden
Tennisser De Minaur naar kwartfinales US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisser Alex de Minaur heeft zich bij de US Open geplaatst voor de kwartfinales. De als achtste geplaatste Australiër was in drie sets te sterk voor Leandro Riedi uit Zwitserland. Het werd 6-3 6-2 6-1.

18 uur geleden
Benoot na seizoen van Visma - Lease a Bike naar Decathlon

LA MOTTE-SERVOLEX (ANP) - Tiesj Benoot vertrekt aan het einde van het jaar bij de Nederlandse wielerploeg Visma - Lease a Bike. De 31-jarige Belg gaat de komende drie jaar rijden voor Decathlon CMA CGM, het huidige Decathlon-AG2R. Dat maakte de Franse ploeg bekend.

1 dag geleden
Sabalenka naar laatste acht US Open

NEW YORK (ANP) - Aryna Sabalenka heeft de kwartfinales van de US Open bereikt. De Belarussische nummer 1 van de wereld versloeg in twee sets Cristina Bucsa uit Spanje: 6-1 6-4.

1 dag geleden