Gaslekkage langs Bram Groenewegeweg, politie sluit weg af
POORTVLIET - In de berm langs de Bram Groenewegeweg ontstond maandagmorgen omstreeks 11.15 uur een gaslekkage. Door onbekende oorzaak kwam er gas vrij uit een leiding. De politie had de weg tijdelijk afgesloten om verdere risico’s te minimaliseren.
De melding van de gaslekkage kwam tegen half twaalf binnen bij de brandweer. In een berm langs de Bram Groenewegeweg tussen Poortvliet en Sint-Annaland ontsnapte gas uit een leiding. De brandweer kwam met spoed ter plaatse. Ook de politie snelde zich naar de lekkage om op verzoek van de brandweer de weg af te sluiten.
Hierdoor kan de brandweer veilig hun werk doen. De brandweerlieden hebben in afwachting van netbeheerder DNWG enkele metingen uitgevoerd en de omgeving veilig gesteld. De netbeheerder heeft de leiding afgesloten en gaat de lekkage repareren.
Meer uit Tholen
THOLEN - Stichting Jardin de la Musique brengt dit jaar de muziek van de zestiende-eeuwse Thoolse componist Ghiselin Danckerts opnieuw tot leven met concerten, een opname en een educatieproject voor scholen. Daarmee krijgt een vrijwel onbekend stuk Zeeuws cultureel erfgoed opnieuw een stem.
6 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Loods 3 in Sint-Maartensdijk opent op zaterdag 18 april de deuren voor een open dag. De locatie aan de Sportlaan bestaat tien jaar en dat wordt die dag tussen 10.00 en 13.30 uur uitgebreid gevierd.
1 dag geledenTHOLEN - De voorgenomen coalitie van SGP, ChristenUnie en de VVD stuit op kritiek van andere partijen. Forum voor Democratie, het CDA en Algemeen Belang Tholen vinden dat deze keuze geen recht doet aan de verkiezingsuitslag.
2 dagen geledenSINT-MAARTENSDIJK - Mannenzang Tholen organiseert op vrijdag 17 april de derde mannenzangavond in de Maartenskerk in Sint-Maartensdijk. Tijdens deze muzikale avond wordt geld ingezameld voor Gevangenenzorg Nederland.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - De vijfde editie van het Op d'n Dreef Festival gaat aankomend weekend van start. Dit jaar niet alleen met een muzikaal programma op vrijdag en zaterdag, maar ook met een ladies bingo op de donderdagavond. "Zo proberen we het eiland levendig te houden", zegt medeorganisator André van Ast.
3 dagen geledenTHOLEN - Na enkele gesprekken wil de SGP opnieuw een coalitie vormen met de CU en VVD. Daarmee blijft het college wat betreft partijen onveranderd. Wel wordt gezocht naar een vierde wethouder; in de vorige periode waren dat er drie.
3 dagen geledenTHOLEN - Op 1 en 8 april vond het jaarlijkse damtoernooi voor Thoolse basisscholen plaats. Na een spannende strijd wist Ter Tolne 1 de felbegeerde bokaal binnen te slepen. Zij mogen zich kronen tot Thools damkampioen 2026.
3 dagen geleden