Gaslekkage langs Bram Groenewegeweg, politie sluit weg af
POORTVLIET - In de berm langs de Bram Groenewegeweg ontstond maandagmorgen omstreeks 11.15 uur een gaslekkage. Door onbekende oorzaak kwam er gas vrij uit een leiding. De politie had de weg tijdelijk afgesloten om verdere risico’s te minimaliseren.
De melding van de gaslekkage kwam tegen half twaalf binnen bij de brandweer. In een berm langs de Bram Groenewegeweg tussen Poortvliet en Sint-Annaland ontsnapte gas uit een leiding. De brandweer kwam met spoed ter plaatse. Ook de politie snelde zich naar de lekkage om op verzoek van de brandweer de weg af te sluiten.
Hierdoor kan de brandweer veilig hun werk doen. De brandweerlieden hebben in afwachting van netbeheerder DNWG enkele metingen uitgevoerd en de omgeving veilig gesteld. De netbeheerder heeft de leiding afgesloten en gaat de lekkage repareren.
Meer uit Tholen
THOLEN - Forum voor Democratie staat in maart voor het eerst op het stembiljet bij de gemeenteraadsverkiezingen op Tholen. De partij maakt binnenkort bekend wie er op de kandidatenlijst komen te staan.
1 dag geledenWEST-BRABANT- Het KNMI geeft nog heel het weekend code geel af voor West-Brabant. Er wordt gewaarschuwd voor plaatselijke gladheid door sneeuw(resten) en bevriezing van natte wegen. Dit is verraderlijk omdat deze gladheid moeilijk te zien is. Vanaf woensdagavond is code geel al van kracht in West-Brabant. Voor die tijd zorgde het winterse weer voor meer overlast en was er sprake van code oranje.
1 dag geledenTHOLEN - Op 5 januari kunnen scholen zich weer inschrijven voor de Groene Revolutie Schoolpleinen. Dit jaar kunnen acht Zeeuwse scholen dankzij deze regeling hun grijze schoolplein omtoveren tot een groene, natuurrijke leeromgeving. Alle basisscholen in Zeeland kunnen zich inschrijven tot en met zondag 8 maart 2026.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Twee mannen die in juni een vrouw in Sint-Annaland hebben opgelicht door zich als politieagenten voor te doen, zijn nog niet gepakt. Onlangs besteedde het opsporingsprogramma Bureau Brabant aandacht aan de zaak. De politie vraagt nog steeds om tips van het publiek.
2 dagen geledenSCHERPENISSE - Dit jaar schonk schilder Jaap de Jonge 34 kunstwerken aan de Kunstkamer met de mededeling: "Kijk maar wat je ermee doet." Het werd een verloting.
2 dagen geledenTHOLEN - De eerste sneeuwbuien van het jaar zijn weer over Tholen getrokken. We vroegen jullie om de mooiste foto's in te sturen en daar hebben jullie massaal gehoor aan gegeven. In de reacties van onze oproep op Facebook kwamen bijna 100 foto's binnen! Van sneeuwpoppen en iglo's tot talloze honden die zich in de sneeuw vermaken.
2 dagen geledenSINT-MAARTENSDIJK - Bij basisschool De Rieburch in Sint-Maartensdijk is donderdagmiddag rook waargenomen die uit het dak en het plafond van het gebouw kwam. Uit voorzorg is de school ontruimd. Hulpdiensten zijn met meerdere eenheden aanwezig
3 dagen geleden