
Gaslekkage in tuin van woning in Koudekerke na werkzaamheden
KOUDEKERKE - In een tuin van een woning aan de Stationstraat in Koudekerke is zaterdagmiddag een gaslekkage ontstaan. De lekkage is ontstaan na werkzaamheden, maar de exacte oorzaak is nog onbekend.
Rond 14.00 uur werden een tankautospuit en de officier van dienst Brandweer met spoed opgeroepen naar de Stationstraat. Naar aanleiding van werkzaamheden in een tuin van een woning is daar door onbekende oorzaak een gaslekkage veroorzaakt. Bij aankomst was er al een sissend geluid te horen vanuit de tuin. Daarnaast werd er in de straat een gaslucht geroken.
De brandweer verricht ter plaatse metingen. De officier van dienst ondersteunt bij het incident. De DNWG komt ter plaatse om de lekkage te verhelpen. Het is onbekend of er woningen zonder gas hebben gezeten.
Meer uit Middelburg
MIDDELBURG - Zondag (11 mei) is er een bijzonder, gratis toegankelijk concert in de Doopsgezinde kerk in Middelburg, in het teken van moederdag.
4 uur geledenNIEUW- EN SINT JOOSLAND- De brandweer en politie zijn zaterdagmiddag ingezet na de melding van een autobrand op de A58 bij Nieuw- en Sint Joosland. Ter plaatse bleek er geen sprake te zijn van een autobrand maar van een brandje in de auto. De politie heeft de weg afgezet. De brandweer stelde de situatie veilig.
6 uur geledenMIDDELBURG- De politie heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag één man aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij een inbraak bij tankstation De Haan aan de Laan der Verenigde Naties. De verdachte betreft een 30-jarige man zonder vaste woon-of verblijfplaats.
9 uur geledenMIDDELBURG- Een 15-jarige jongen uit Vlissingen is vrijdagavond door de politie aangehouden op de Briljant. Zij kreeg een melding van een getuige dat de jongen samen met een vriend het slot van een gestolen bromfiets stond door te slijpen. De jongen kon aangehouden worden, zijn maatje wist te ontkomen.
12 uur geledenMIDDELBURG - Op vrijdag 9 mei werden in De Oostkerk de winnaar van de Zilveren Camera Publieksprijs én de winnaars van de door De Oostkerk georganiseerde fotowedstrijd bekend gemaakt.
15 uur geledenVLISSINGEN - De Zeelandiarun rijdt zaterdag voor de 37e keer door Walcheren en de Bevelanden. De start is, zoals gebruikelijk, om 9.30 uur op het Stadhuisplein in Vlissingen, waar de burgemeester het startschot geeft. Deze tocht voor mensen met een beperking is al jaren populair. Zij stappen in bij deelnemers met trikes en zijspannen en worden massaal toegejuicht onderweg.
1 dag geledenVEERE - Zaterdag vertrekt Martijn de Ridder vanuit zijn woonplaats Veere op de fiets naar Tarifa in Zuid-Spanje voor het goede doel. Hij legt de afstand van 2.400 kilometer in twintig dagen af om zoveel mogelijk geld op te halen voor Stichting MS Research.
1 dag geleden