
Games bouwen en programmeren voor kids
THOLEN - Onze CoderDojo gaat weer van start! Ben jij tussen de 7 en 12 jaar en helemaal wild van programmeren, websites bouwen, apps ontwikkelen, programma’s maken of games bouwen?
Kom dan naar onze CoderDojo en begin bij het begin of werk verder aan je skills!
5 september
Ouders zijn welkom om samen met hun kinderen te leren programmeren op zaterdag 5 september in Bieb in de buurt Tholen, Hof van Tholen 2 van 10.00-12.00 uur.
Onderling kennis met elkaar delen
Experimenteren
CoderDojo is een niet commercieel wereldwijd initiatief voor kinderen die het leuk vinden met computers te experimenteren en om kennis te delen.
Dezelfde interesses
Tijdens een CoderDojo ontmoet je kinderen met dezelfde interesses. Onderling deel je je kennis met elkaar en maak je nieuwe dingen op je eigen laptop. Die moet je dus wel meenemen!
Reserveren
Heb je nog nooit geprogrammeerd? Geen probleem wij gaan je helpen. Heb je al vaker geprogrammeerd? Geen probleem wij hebben een uitdaging voor je! Reserveer via:
www.bibliotheekoosterschelde.nl
Meer uit Tholen
THOLEN - Moeders voor Moeders, de organisatie die sinds 1931 urine van zwangere vrouwen inzamelt om vruchtbaarheidsmedicijnen te maken, luidt de noodklok. Het aantal donaties is dit jaar met zo'n twintig procent gedaald. Daardoor dreigt er een tekort aan het natuurlijke hormoon hCG, essentieel voor vrouwen die afhankelijk zijn van een vruchtbaarheidsbehandeling.
8 uur geledenTHOLEN - Rij je weleens te hard? Dan moet je komende week opletten. De politie houdt van 4 tot en met 10 augustus extra snelheidscontroles in Nederland. Dit gebeurt tijdens een Europese actieweek tegen te hard rijden. Ook op vakantie in het buitenland moet je dus voorzichtig doen.
14 uur geledenTHOLEN - De inschrijving voor de 30e editie van de Avondvierdaagse in Tholen is sinds deze week geopend. Van maandag 8 tot en met donderdag 11 september trekken weer honderden wandelaars door de straten voor vier sportieve avonden.
1 dag geledenZEELAND - De zomervakantie is in volle gang en echt zomers is het op dit moment niet in Nederland. Ook de start van augustus begint vrij koel en wisselvallig met dagelijks buien of neerslaggebieden die overtrekken. Maar meteoroloog Berend van Straaten van Weeronline heeft goed nieuws voor zonliefhebbers. "Al vrij snel in augustus staat echter een weersverandering op het programma en wordt het droger en een stuk warmer. Ook de tweede helft van de maand augustus is de kans op warm en zonnig zomerweer groot."
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - De braderie strijkt aanstaande zaterdag 2 augustus weer neer in Sint-Maartensdijk. Het belooft een gezellige dag te worden voor jong en oud. Er staan ongeveer 80 kramen aan de Markt en er is livemuziek. Het hele dorp verandert voor één dag in een groot marktplein.
2 dagen geledenKlanten van Odido ondervinden vrijdagochtend flinke problemen met hun mobiele netwerk en wifi. De provider heeft te maken met een grote storing en is bezig met het zoeken naar een oplossing.
2 dagen geledenTHOLEN - Bezoekers van de Open Atelierroute kunnen zich komende zaterdag verheugen op een extra verrassing. Naast de zestien vaste deelnemers doen drie nieuwe kunstenaars mee aan de kunstroute.
2 dagen geleden