Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Game-ontwikkelaar Bungie opent kantoor in Amsterdam

Game-ontwikkelaar Bungie opent kantoor in Amsterdam

BELLEVUE (ANP) - Het Amerikaanse gamesbedrijf Bungie opent volgend jaar een kantoor in Amsterdam. Daar wil de onderneming de marketingtak en het onderdeel dat zich bezighoudt met het uitgeven van computerspellen gaan onderbrengen. Het is niet direct duidelijk hoeveel banen de komst van Bungie naar Amsterdam gaat opleveren.

De ontwikkeling van de spellen blijft op het hoofdkantoor in Bellevue bij Seattle. Dat hoofdkantoor gaat Bungie ook fors uitbreiden. Van de huidige 7800 vierkante meter gaat dat naar meer dan 19.000 vierkante meter.

Bungie is bekend van het computerspel Destiny 2 en maakte eerder spellen Halo en Myst. In 2000 werd Bungie overgenomen door Microsoft, maar zeven jaar later werd het bedrijf weer op eigen benen gezet. Het bedrijf werkte daarna lang samen met grote game-uitgever Activision Blizzard, maar ging in 2019 zijn eigen weg. Een jaar eerder had NetEase al 100 miljoen dollar in het bedrijf geïnvesteerd om te werken aan nieuwe spellen die niets met Destiny te maken hebben.

Meer uit Financieel

CNV wil meer steun voor moeders op de werkvloer

UTRECHT (ANP) - CNV wil dat werkgevers moeders meer ondersteunen na de geboorte van een kind. De vakbond stelt wekelijkse gesprekken met leidinggevenden voor, meer betrokkenheid van de bedrijfsarts en een zogeheten mum-buddy, een ervaren collega die ook vertrouwenspersoon is.

9 minuten geleden
Tientallen winkels Gall & Gall blijven dicht om staking, zegt FNV

UTRECHT (ANP) - Zo'n vijftig winkels van slijterijketen Gall & Gall blijven vrijdag dicht omdat medewerkers het werk opnieuw neerleggen, stelt FNV. De vakbond is ontevreden met het eindbod van Gall & Gall voor een nieuwe cao. Vooral in de regio's Rotterdam, Amsterdam en Eindhoven zouden veel vestigingen gesloten blijven.

1 uur geleden
Minder passagiers op Nederlandse luchthavens door weer en oorlog

DEN HAAG (ANP) - In het eerste kwartaal van dit jaar reisden minder passagiers via Nederlandse luchthavens, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Zo'n 16,2 miljoen reizigers maakten in de eerste drie maanden van dit jaar gebruik van Nederlandse vliegvelden. Winters weer in januari en het uitbreken van de oorlog in het Midden-Oosten in februari zorgden voor veel geannuleerde vluchten en dus minder passagiers.

2 uur geleden
Koopwoningen opnieuw duurder, maar prijsstijging neemt af

DEN HAAG (ANP) - Bestaande koopwoningen waren in april gemiddeld 4,3 procent duurder dan een jaar eerder. Dat meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) op basis van cijfers van het Kadaster. Daarmee vlakt de stijging verder af. In maart lagen de huizenprijzen nog 5 procent hoger dan diezelfde maand vorig jaar.

2 uur geleden
Hypotheker: starters bereiken financiële grens op woningmarkt

CAPELLE AAN DEN IJSSEL (ANP) - Voor het eerst in jaren stijgt het gemiddelde hypotheekbedrag onder starters nauwelijks meer. Ze lijken hun financiële grens bereikt te hebben, meldt De Hypotheker. Tegelijkertijd zijn woningen in maart gemiddeld 5 procent duurder geworden dan een jaar eerder.

8 uur geleden
Wall Street sluit opnieuw hoger, Nvidia bij dalers na cijfers

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn donderdag met kleine koerswinsten gesloten, waarmee een vervolg werd gegeven aan de flinke plussen een dag eerder. AI-chipconcern Nvidia behoorde echter tot de verliezers op Wall Street na de bekendmaking van kwartaalcijfers woensdag nabeurs.

10 uur geleden
Citroën komt met elektrische versie van beroemde 2CV

PARIJS (ANP/AFP) - Het Franse autobedrijf Citroën gaat een elektrische versie maken van de beroemde Citroën 2CV, waarvan de productie in 1990 stopte. Dat maakte het bedrijf donderdag bekend. De nieuwe elektrische Citroën 2CV moet in oktober aan het publiek gepresenteerd worden op de autoshow van Parijs.

12 uur geleden