Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Game Cyberpunk 2077 na debacle toch weer in PlayStation-winkel

Game Cyberpunk 2077 na debacle toch weer in PlayStation-winkel

TOKIO (ANP/BLOOMBERG) - Sony biedt het computerspel Cyberpunk 2077 binnenkort weer aan in de onlineshop voor zijn spelcomputer PlayStation. Het Japanse elektronicaconcern haalde het spel van de Poolse gamestudio CD Projekt in december nog van de markt. Die zeer uitzonderlijke maatregel volgde op massale klachten van gamers over het spel.

Het miljardenbedrijf CD Projekt promootte Cyberpunk 2077 hevig in de aanloop naar zijn release in december. Het moest als een van de geavanceerdste rollenspellen een groot kassucces worden. Maar al snel werd duidelijk dat de game, die is gebaseerd op het futuristische rollenspel Cyberpunk, op oudere spelcomputers telkens haperde. Daarop volgde een verbanning uit de PlayStation Store.

Nu meldt het beursgenoteerde CD Projekt dat Sony het spel vanaf 21 juni weer in zijn PlayStation Store zal aanbieden. Eerder kondigde het bedrijf al aan de fouten zo snel mogelijk op te lossen met software-updates.

Sony beloofde na het debacle klanten die het spel al hadden gekocht hun geld terug. De site waar gedupeerde klanten terechtkunnen voor die vergoeding, gaat nog deze week uit de lucht. Een ander teken dat Cyberpunk 2077 weer zou worden toegelaten in de onlinewinkel voor PlayStation-spellen, was een "wensenlijstje" dat Sony onlangs introduceerde op het platform voor het spel.

Meer uit Financieel

Meer passagiers via Schiphol ondanks oorlog in Midden-Oosten

SCHIPHOL (ANP) - Meer passagiers vlogen in april via Schiphol ten opzichte van een jaar eerder ondanks dat het aantal vliegtuigpassagiers van en naar het Midden-Oosten via de luchthaven afgelopen maand is ingezakt. Luchtvaartmaatschappijen vliegen door de Iranoorlog niet van en naar verschillende bestemmingen in de Golfregio.

8 minuten geleden
Gewilde nieuwe Swatch-horloges uit Nederlandse winkels gehaald

UTRECHT (ANP) - De gewilde nieuwe Royal Pop-horloges die vanaf afgelopen weekend moesten worden verkocht in drie Nederlandse winkels van Swatch, zijn uit veiligheidsoverwegingen teruggestuurd naar het hoofdkantoor. Dat heeft Swatch gemeld aan het winkelpersoneel, zegt een medewerker dinsdag in de winkel in Utrecht tegen een verslaggever van het ANP.

47 minuten geleden
Nederlandse Loterij lijdt verlies na verhoging kansspelbelasting

RIJSWIJK (ANP) - Nederlandse Loterij heeft vorig jaar een miljoenenverlies geleden, tegenover ruim 30 miljoen euro winst een jaar eerder. De kansspelorganisatie, bekend van onder meer de Staatsloterij, Lotto en TOTO, zegt dat een verhoging van de kansspelbelasting de belangrijkste reden is voor het nettoverlies. Ook strengere speellimieten voor onlinekansspelen, het tabaksverbod en het verbod op sportsponsoring voor onlinekansspelen hadden een negatieve invloed op de resultaten.

1 uur geleden
Beurs Iran na 80 dagen heropend voor aandelenhandel

TEHERAN (ANP) - De aandelenbeurs van Iran is dinsdag heropend. Dat melden staatsmedia van het land. De handel lag de afgelopen 80 dagen stil, nadat de Verenigde Staten en Israƫl op 28 februari met aanvallen begonnen op Iran.

1 uur geleden
Passagiersrecord voor zeecruiseschepen vanuit Duitse havens

WIESBADEN (ANP/DPA) - Zeecruiseschepen met vertrek uit Duitse havens hebben vorig jaar een recordaantal passagiers aan boord verwelkomd. Volgens het Duitse federale statistiekbureau Destatis stapten in totaal 1,51 miljoen mensen in Duitse havens aan de Noordzee en Oostzee aan boord voor cruises. Dat is een toename van 4 procent vergeleken met een jaar eerder.

1 uur geleden
FNV opent meldpunt om 'chaos' bij Schiphol-beveiliging

SCHIPHOL (ANP) - FNV opent een meldpunt voor de duizenden beveiligers op Schiphol die sinds maandag zijn overgegaan naar een andere werkgever door de nieuwe aanbesteding van de beveiliging. "Via het meldpunt wil de vakbond ervaringen, signalen en problemen verzamelen over hoe de overgang in de praktijk verloopt", maakte de bond bekend.

1 uur geleden
Eigenaar modeketen Mango opgepakt voor onderzoek naar dood vader

BARCELONA (ANP/BLOOMBERG) - De eigenaar van de Spaanse modeketen Mango, Jonathan Andic, is gearresteerd in verband met de dood van zijn vader. Hij wordt verdacht van mogelijke betrokkenheid bij de dood van Mango-oprichter Isak Andic, die in december 2024 om het leven kwam. Dat gebeurde nadat hij tijdens een wandeling met zijn zoon Jonathan van een klif viel.

2 uur geleden