Galatasaray brengt dankzij Babel spanning terug in titelstrijd
ISTANBUL (ANP) - Galatasaray heeft de spanning in de Turkse titelstrijd teruggebracht door thuis met 3-1 te winnen van koploper Besiktas. Ryan Babel opende de score voor de thuisploeg. Door de zege verkleinde nummer 3 Galatasaray de achterstand tot 3 punten.
Babel zette Galatasaray na tien minuten op 1-0 en Rachid Ghezzal maakte gelijk uit een penalty, toegekend na een overtreding van Ryan Donk. Nog voor rust zette Radamel Falcao de ploeg van Babel en Donk opnieuw op voorsprong, ook uit een strafschop. Arda Turan bepaalde in de tweede helft de eindstand.
Besiktas heeft nu 81 punten, Galatasaray 78. Ook Fenerbahçe, dat tweede staat met 79 punten, doet nog volop mee om de titel. Fenerbahçe verzekerde zich pas in de 96e minuut van een zege op Ankaragücü. Er zijn nog twee speelronden te gaan in Turkije.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na drie nederlagen op rij naar een gelijkspel tegen FC Twente geknokt (1-1). De ploeg van trainer Robin van Persie speelde een groot deel van de wedstrijd slechter dan de bezoekers uit Enschede. Een tweede gele kaart voor Luciano Valente, vlak na de gelijkmaker, verhinderde een slotoffensief.
37 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de eerste helft van het seizoen afgesloten met een gelijkspel tegen FC Twente (1-1). De ploeg van Robin van Persie zag de achterstand op koploper PSV groeien naar 11 punten. Feyenoord heeft 5 punten meer dan het als derde geklasseerde Ajax.
55 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles en FC Groningen hebben op de laatste speeldag van de eerste helft van de competitie gelijkgespeeld. Het Eredivisieduel in de Adelaarshorst eindigde in 1-1. Het was de vijfde keer op rij dat Go Ahead Eagles geen competitiewedstrijd wist te winnen.
56 minuten geledenUTRECHT (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na afloop van de uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-2) kritisch over de eerste helft. "Het was nu de derde wedstrijd op rij dat we goed begonnen en daarna terugvielen", aldus Bosz, die daarmee doelde op de duels met Heracles Almelo en GVVV.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de uitwedstrijd tegen FC Utrecht moeizaam gewonnen. De koploper stond bij rust nog met 1-0 achter, maar draaide die achterstand in de tweede helft om: 1-2. Het betekende voor PSV de veertiende achtereenvolgende zege in een uitduel in de competitie. Dat lukte sinds de invoering van de Eredivisie in 1956 nog geen enkele club.
3 uur geledenBARCELONA (ANP/Belga) - FC Barcelona moet verdediger Andreas Christensen de komende maanden missen. De Deen heeft op training een gedeeltelijke scheur in de voorste kruisband van zijn linkerknie opgelopen, zo maakte de club bekend.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Gonçalo Borges begint om 14.30 uur met Feyenoord aan het thuisduel met FC Twente. Hij krijgt de voorkeur boven Aymen Sliti, die woensdag niet kon overtuigen in het verloren bekerduel met SC Heerenveen. Jan Plug vervangt linksback Jordan Bos, die niet bij de selectie zit.
4 uur geleden