Galatasaray brengt dankzij Babel spanning terug in titelstrijd
ISTANBUL (ANP) - Galatasaray heeft de spanning in de Turkse titelstrijd teruggebracht door thuis met 3-1 te winnen van koploper Besiktas. Ryan Babel opende de score voor de thuisploeg. Door de zege verkleinde nummer 3 Galatasaray de achterstand tot 3 punten.
Babel zette Galatasaray na tien minuten op 1-0 en Rachid Ghezzal maakte gelijk uit een penalty, toegekend na een overtreding van Ryan Donk. Nog voor rust zette Radamel Falcao de ploeg van Babel en Donk opnieuw op voorsprong, ook uit een strafschop. Arda Turan bepaalde in de tweede helft de eindstand.
Besiktas heeft nu 81 punten, Galatasaray 78. Ook Fenerbahçe, dat tweede staat met 79 punten, doet nog volop mee om de titel. Fenerbahçe verzekerde zich pas in de 96e minuut van een zege op Ankaragücü. Er zijn nog twee speelronden te gaan in Turkije.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.
1 uur geledenPERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
8 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.
9 uur geleden