Gakpo: PSV is nu al verder dan in het vorige seizoen
AMSTERDAM (ANP) - Cody Gakpo was een tevreden aanvaller na de winst van PSV op Ajax (4-0) in de strijd om de Johan Cruijff Schaal. "We waren hongerig en wilden deze wedstrijd echt winnen", zei de aanvaller. "We zijn het seizoen goed begonnen in de voorronden van de Champions League. We willen deze flow vasthouden."
Het is nog vroeg in het seizoen, maar Gakpo durft te zeggen dat PSV nu al verder is dan in het vorige voetbaljaar. "We herkennen veel beter wanneer we druk moeten zetten", zei hij. "En wanneer er kansen liggen om te counteren."
De 19-jarige Noni Madueke was de grote man bij PSV. Hij maakte de 1-0 en 2-0 in de Johan Cruijff ArenA . "Dat verbaast mij niets", zei Gakpo. "Want ik train al een paar jaar met hem. Maar nu komt het er ook steeds vaker tijdens wedstrijden uit. Daar kunnen we van profiteren. Dat is goed voor ons. Hij blijft zich ontwikkelen, net als onze hele ploeg."
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
4 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
6 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
6 uur geleden