Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gakpo: PSV is nu al verder dan in het vorige seizoen

Gakpo: PSV is nu al verder dan in het vorige seizoen

AMSTERDAM (ANP) - Cody Gakpo was een tevreden aanvaller na de winst van PSV op Ajax (4-0) in de strijd om de Johan Cruijff Schaal. "We waren hongerig en wilden deze wedstrijd echt winnen", zei de aanvaller. "We zijn het seizoen goed begonnen in de voorronden van de Champions League. We willen deze flow vasthouden."

Het is nog vroeg in het seizoen, maar Gakpo durft te zeggen dat PSV nu al verder is dan in het vorige voetbaljaar. "We herkennen veel beter wanneer we druk moeten zetten", zei hij. "En wanneer er kansen liggen om te counteren."

De 19-jarige Noni Madueke was de grote man bij PSV. Hij maakte de 1-0 en 2-0 in de Johan Cruijff ArenA . "Dat verbaast mij niets", zei Gakpo. "Want ik train al een paar jaar met hem. Maar nu komt het er ook steeds vaker tijdens wedstrijden uit. Daar kunnen we van profiteren. Dat is goed voor ons. Hij blijft zich ontwikkelen, net als onze hele ploeg."

Meer uit Voetbal

PSG wint eerste stadsderby tegen Paris FC na 53 jaar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.

3 uur geleden
Internazionale pakt koppositie met zege op Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).

3 uur geleden
Geblesseerde Ounahi speelt niet meer voor Marokko op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.

5 uur geleden
Manchester City verspeelt in blessuretijd zege tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.

5 uur geleden
Fan overlijdt vlak voor aftrap van Leeds tegen Manchester United

LEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.

7 uur geleden
Gastland Marokko na zege op Tanzania in kwartfinales Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.

7 uur geleden
Vervanger van geblesseerde Mbappé laat zich zien bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).

8 uur geleden