
Fusiegesprekken Paramount en Skydance geklapt, schrijft NYT
LOS ANGELES (ANP) - Gesprekken tussen Hollywoodstudio's Paramount en Skydance Media over een fusie zijn geklapt. Dat schrijft The New York Times op basis van twee ingewijden. Vorige week kwamen nog berichten naar buiten dat Skydance een verbeterd bod had gedaan op Paramount. Maar volgens de Amerikaanse krant konden de twee bedrijven het daarna niet eens worden over de voorwaarden van een deal.
Paramount, dat achter tal van films en televisiezenders als CBS, MTV en Nickelodeon zit, stond lang bekend als een van de grote Hollywoodstudio's. Maar het bedrijf kampt met een zwakke reclamemarkt en een terugloop in de hoeveelheid kabelabonnementen in de Verenigde Staten. Ook had Paramount de laatste tijd moeite te herstellen van de maandenlange stakingen van Hollywoodschrijvers en -acteurs vorig jaar.
Meer uit Financieel
WASHINGTON (ANP/RTR) - Zo'n 20 procent van het personeel van NASA zal vertrekken, laat een woordvoerder van de ruimtevaartorganisatie vrijdag weten. Het zou gaan om zo'n 3870 medewerkers, aldus NASA. Er werken nu nog zo'n 18.000 mensen bij NASA, dat zou dalen naar ruim 14.000.
1 uur geledenNEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag met winst gesloten, met wederom nieuwe recordstanden voor de brede S&P 500-index en technologiegraadmeter Nasdaq. Beleggers op Wall Street bleven alert op de handelsontwikkelingen tussen de Verenigde Staten en de Europese Unie. Bij de bedrijven moest chipconcern Intel het ontgelden na tegenvallende kwartaalcijfers.
7 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR/BLOOMBERG) - Het Franse luxeconcern LVMH, moederbedrijf van onder meer Louis Vuitton en Christian Dior, voert gesprekken over een verkoop van modemerk Marc Jacobs. Dat meldt de Amerikaanse zakenkrant The Wall Street Journal. Daarmee zou een bedrag van ongeveer 1 miljard dollar gemoeid kunnen zijn.
7 uur geledenBRUSSEL (ANP/RTR) - Voorzitter Ursula von der Leyen van de Europese Commissie brengt zondag een bezoek aan de Amerikaanse president Donald Trump in Schotland, waar hij gaat golfen. Dat meldde Von der Leyen op socialemediaplatform X.
10 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De verkoop van certificaten van aandelen ABN AMRO door de Nederlandse overheid van de afgelopen tijd heeft de Staat bijna 1,6 miljard euro opgeleverd. Dat meldt de Stichting administratiekantoor beheer financiële instellingen (NLFI). De overheid bezit nu nog 30,5 procent van ABN AMRO.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Amsterdamse AEX-index is vrijdag met verlies het weekend ingegaan. Beleggers bleven in afwachting van een handelsdeal tussen de Verenigde Staten en de Europese Unie voordat de deadline op 1 augustus afloopt. De Amerikaanse president Donald Trump zei vrijdag dat de kans op een handelsdeal met de EU 50-50 is.
12 uur geledenWASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - De kans op een handelsdeal tussen de Verenigde Staten en de Europese Unie voor het verstrijken van de deadline van 1 augustus is 50-50. Dat zei de Amerikaanse president Donald Trump tegen verslaggevers bij het Witte Huis.
14 uur geleden