Fruitteeltmuseum houdt kinderworkshops
KAPELLE - Deze meivakantie houdt het Fruitteeltmuseum in Kapelle twee kinderworkshops.
Jongens en meiden kunnen lekker naar buiten gaan en insecten zoeken. Misschien vind je er 5? Fotografeer ze of schrijf er een leuk of mooi verhaal over. Insecten hebben een belangrijke rol in de fruitteelt. Ze zijn heel nuttig…. of heel schadelijk! Weet je ook waarom? Dat kom je te weten als je de foto(’s) of het verhaaltje instuurt.
Blijf je liever binnen, knutsel dan een stuk fruit van karton of papier, maak hiervan een foto en mail die naar [email protected]. Meedoen kan tot 1 juni. Het leukste/mooiste werkstuk wordt beloond met een verrassing.
Meer uit Reimerswaal
REIMERSWAAL/ KAPELLE - Vallende sterren zijn geen echte sterren, maar kleine stukjes ruimtepuin die in onze dampkring terechtkomen. Zodra dat puin - officieel een meteoroïde - met hoge snelheid de atmosfeer binnendringt, begint het te gloeien door wrijving met de lucht. Het lichtspoor dat dan ontstaat, wordt een meteoor genoemd.
3 uur geledenKAPELLE - Aan de Stationssingel in Kapelle is zondagochtend een geparkeerde auto in het water terechtgekomen. De bestuurder was vergeten de handrem aan te trekken, waardoor het voertuig langzaam de sloot in rolde.
6 uur geledenREIMERSWAAL - 313 jongeren uit de gemeente Reimerswaal krijgen een kaart in hun brievenbus van burgemeester Jan Luteijn.
2 dagen geledenKRABBENDIJKE - Op het voormalig veilingterrein in Krabbendijke komt een nieuw park met een pumptrack, openbaar voetbalveldje en speeltoestellen.
2 dagen geledenKAPELLE - Na 39 jaar in het vak, waarvan 32 in Kapelle, neemt dominee Luuk Deventer op zondag 26 oktober afscheid van de Hervormde Gemeente Kapelle. Hij gaat met pensioen, of zoals dat in kerkjargon heet: met emeritaat.
3 dagen geledenREIMERSWAAL - De jaarlijkse wandeltocht Zak te Voet heeft dit jaar een bedrag van 6.500 euro opgeleverd voor goede doelen in Zeeland. Tijdens een bijeenkomst op donderdagavond maakte Rotary Goes-Reimerswaal bekend hoe de opbrengst wordt verdeeld over vijf regionale organisaties die zich inzetten voor mens, dier en samenleving.
3 dagen geledenKAPELLE - Vanmiddag is Yenthe van der Griend, leerling van basisschool 't Honk, gekozen tot nieuwe kinderburgemeester van Kapelle voor het komende schooljaar.
3 dagen geleden