Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frietje bekommert zich om Meneer Fritz

Frietje bekommert zich om Meneer Fritz

MIDDELBURG - Het personeel van de Drvkkery geeft elke week een leestip.

Dit keer, in het kader van de Kinderboekenweek, een kinderboek. Eric is enthousiast over Cees van den Berg met ‘Gevonden’. “Wanneer Frietje (die eigenlijk Frida heet) een oude, verwarde man op pantoffels op het fietspad ziet staan besluit ze dat de arme man daar niet zomaar kan blijven. Net zoals ze al eerder deed met hondjes, muizen, egels en katten besluit ze de man mee naar huis te nemen. Omdat hij zijn naam niet meer weet noemt ze hem Meneer Fritz. Daarmee begint de zoektocht naar Meneer Fritz’ geheugen, naam, woonplaats en verleden. Dit gaat bepaald niet zonder slag of stoot en Frietje en haar ouders moeten alle zeilen bijzetten om te voorkomen dat Meneer Fritz afgevoerd en opgesloten wordt.”

Fantastisch

“‘Gevonden’ is een fantastisch boek voor kinderen vanaf acht jaar. Humor, mysterie en ontroering zijn gebundeld. En uiteraard krijg je deze (kinderboeken)week ook bij deze parel het geschenk door Arend van Dam erbij cadeau.”

Meer informatie over de Kinderboekenweek en alle activiteiten is te vinden op www.de-drvkkery.nl.

Meer uit Middelburg

Muziekmarkt op paaszondag in hartje Middelburg met lp’s en cd’s

MIDDELBURG - Zondag, Eerste Paasdag, wordt er op de Markt in Middelburg een platen- en cd-markt georganiseerd.

36 minuten geleden
Groot onderhoud aan wegen van waterschap

MIDDELBURG/VEERE - Waterschap Scheldestromen begint binnenkort met het jaarlijkse groot onderhoud aan waterschapswegen op diverse locaties in Zeeland. Dit jaar wordt er ruim 106 kilometer aangepakt. Dit valt onder het regulier onderhoud wat kan variëren van plaatselijke reparaties, het aanbrengen van een nieuwe toplaag of het compleet vernieuwen van een weg. 

3 uur geleden
Samenwerking, duurzaamheid en trots: een nieuw hoofdstuk voor softwarebedrijven Maxxton en Koole Controls

MIDDELBURG - Sinds 3 maart zijn Maxxton en Koole Controls gevestigd in een gloednieuw, gezamenlijk kantoorpand aan de Oostperkweg 45 aan de rand van Middelburg. De bedrijven werken intensief onder één dak samen aan slimme technologische oplossingen voor de vakantieparken- en hotelsector. Het pand straalt rust, openheid en ambitie uit - precies dat wat beide bedrijven nastreven.

17 uur geleden
Mooi nieuws voor kinderen in Arnemuiden; speelplaats Noordwal wordt vernieuwd

ARNEMUIDEN - De verouderde speelplaats aan de Noordwal in Arnemuiden krijgt een grondige opknapbeurt. 

23 uur geleden
Komende jaren extra werk om provinciale wegen veiliger te maken

MIDDELBURG/VEERE - De komende jaren investeert de provincie Zeeland extra in de 400 kilometer aan provinciale wegen in Zeeland. 'Als we niets doen, zal het aantal ongevallen de komende jaren toenemen', stelt de provincie. 'Daarom gaan we aan de slag.' 

1 dag geleden
Middelburg in november gaststad voor COC Songfestival

MIDDELBURG - Middelburg is dit jaar de gaststad voor het COC Songfestival 2025. De 29e editie van de regenboogliedjeswedstrijd vindt op zaterdag 15 november plaats in de schouwburg. 

1 dag geleden
Cor de Jonge geridderd om zijn creativiteit

MIDDELBURG - Cor de Jonge is woensdag bij zijn afscheid in de bibliotheek in Middelburg verrast met de koninklijke onderscheiding Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. 

2 dagen geleden