Freiburg scoort zes keer in één helft tegen Mönchengladbach
MÖNCHENGLADBACH (ANP) - SC Freiburg heeft zondag voor een primeur gezorgd. De club van Oranje-international Mark Flekken won in de Duitse voetbalcompetitie met 6-0 van Borussia Mönchengladbach. Alle doelpunten vielen in de eerste helft. In mei 2019 lukte het voor het laatst een club in de Bundesliga zes keer te scoren in één helft, dat gebeurde toen bij Bayer Leverkusen tegen Eintracht Frankfurt (6-1).
Freiburg had nog nooit met zes doelpunten verschil gewonnen op het hoogste niveau in Duitsland. Wel boekte de club in 1991 in de tweede Bundesliga een zege van 6-0.
De zes treffers, gemaakt tussen de 2e en 37e minuut, werden gemaakt door zes verschillende spelers: Maximilian Eggestein, Kevin Schade, Philipp Lienhart, Nicolas Höfler, Lucas Höler en Nico Schlotterbeck.
Freiburg kon na drie achtereenvolgende nederlagen in de competitie wel weer een succesje gebruiken. De club steeg naar de vierde plaats. Koploper Bayern München heeft 9 punten meer. Borussia Mönchengladbach is dertiende.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
3 uur geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
4 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
5 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.
7 uur geleden